+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Lektuvubilietai.lt informacija dėl lėktuvo bilietų keitimo/grąžinimo Covid-19 situacijoje 

Tiek mūsų bendrovės, tiek oro linijų vardu nuoširdžiai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, puikiai suvokiame, kad dėl įvykusios pandemijos tiek keleiviai, tiek turizmo verslo subjektai susiduria su itin didelio masto iššūkiais. Nepriklausomai nuo to, dedame maksimalias pastangas stengdamiesi administruoti prašymus, pildyti oro linijų formas, vykdyti keitimus ir grąžinimus pagal konkrečias keleivių situacijas. Tenka pripažinti, kad dėl ne iki galo išanalizuoto pandemijos reiškinio ekonominių ir teisinių aspektų ir jo santykio su ypatingomis bei nenugalimos jėgos aplinkybėmis, faktiniai skrydžio vykdytojai iš esmės laikosi išimtinės tvarkos taikymo pozicijos dėl sumokėtų pinigų už lėktuvo bilietus, grąžinimo. Komunikacijos terminai yra ilgesni nei įprastai. Tai pirmoji tokio masto krizė profesionalaus turizmo ir civilinės aviacijos istorijoje.

Taip pat norime atkreipti dėmesį į tai, kad Lektuvubilietai.lt (Baltic Tours Group, UAB) yra oro transporto bilietų pardavėjas (tarpininkas), kuris nėra oro vežėjas (oro linijos) ir kuris tarpininkauja, kad būtų sudaryta keleivio vežimo sutartis tarp keleivio ir oro linijų. Tokiu būdu, sprendimą dėl Jūsų reikalavimų įvykdymo gali priimti tik skrydžio organizatorius (oro linijos).

Užklausas prašome siųsti [email protected] nurodant užsakymo numerį.

Atsakome visiems, tik lėčiau nei įprastai.

Tikimės Jūsų supratimo šiuo ypatingu laikotarpiu. 

Svarbu – Informacija keleiviams dėl Covid-19

Nuo 2021 m. liepos 1 d. karantinas Lietuvoje nutraukiamas, tačiau valstybės lygio ekstremali situacija išlieka. Galioti lieka ir specialios saugumo taisyklės, kurių bus privalu laikytis visiems keleiviams. 

Jūsų patogumui dalinamės naudinga informacija, kad pasiruošimas kelionei būtų kuo paprastesnis ir lengvesnis. 

Papildoma Lietuvos oro uostų informacija: 

Informacija apie Keliones ES – Re-open EU

Europos Sąjungos valstybės atveria sienas. Į tai reaguodama Europos Komisija sukūrė interaktyvų įrankį keliautojams „Re-open EU”. 

Svetainė veikia itin paprastai:

  1. Įrašote šalies, į kurią norite vykti, pavadinimą.
  2. Jums pateikiama praktinė informacija apie šalyje dėl koronaviruso pandemijos taikomas visuomenės sveikatos ir apsaugos priemones.

Informacija pateikiama ir lietuvių kalba. Tai interaktyvi priemonė suteikianti daug naudingos ir aktualios informacijos, norint užtikrintai ir saugiai planuoti keliones ir atostogas Europoje. 

Pasitikrinkite čia:

URM: Keliaukime saugiai

Rekomenduojame atsisiųsti „Keliauk saugiai“ programėlę, kurioje patogiai, greitai ir lengvai savo telefone sužinosite URM skelbiamas rekomendacijas bei atvykimo sąlygas visoms pasaulio valstybėms! 

Programėlę galite atsisiųsti čia: 

Programėlėje rasite ne tik interaktyvią kelionių atmintinę, bet ir reguliariai atnaujinamą kontrolinį sąrašą net 224 paskirties vietoms, tad kelionei pasiruošite be vargo.

IATA skelbiama informacija

Norėdami sužinoti naujausią informaciją apie koronavirusinės infekcijos įtaką kelionėms, oro transportui taikomas saugumo užtikrinimo priemones  bei viruso prevencijos veiksmus visame pasaulyje sekite IATA - International Air Transport Association (Tarptautinė Oro Transporto Asociacija) skelbimas naujienas. 

IATA skelbiamos naujienos:

Naudingos nuorodos: 

Primename, kad keleivių, darbuotojų ir visuomenės sauga bei sveikata yra svarbiausia – visos skrydžio operacijos yra vykdomos pagal oficialių valstybės institucijų pateiktas rekomendacijas. 

Aktualią Užsienio reikalų ministerijos skelbiamą informaciją keliaujantiems rasite čia:

Aktualią informaciją apie Covid-19 galite rasti čia:

Privalomą formą*, kurią būtina užpildyti atvykus į Lietuvą, galima pildyti elektroniniu būdu čia:

*Tai Lietuvos Respublikos nustatyta privaloma saugumo priemonė dėl COVID-19 

ULAC informacija apie Covid-19 rasite čia:

Naujausią LR sveikatos apsaugos ministerijos skelbiamą informaciją rasite čia:

Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas rasite čia:

Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro rekomendacijas rasite čia:

Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos skelbiamą konsulinę informaciją rasite čia: