+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Armėniją

Pigūs lėktuvų bilietai į Armėniją! Autentiška šalis, kerinti savo lankytinomis vietomis, istoriniais palikimais ir neapsakomo grožio gamta įsikurs kiekvieno atvykusio svečio širdyje. Ar svajojate apie tokią pažintinę kelionę, kurios metu ne tik atrasite pasaulio margumynus, bet ir leisite pailsėti savo kūnui ir sielai? Įtraukiantys gamtos vaizdai, stulbinantys monumentai ir draugiški vietiniai gyventojai sukurs nepamirštamą, pelnytų atostogų laiką! Keliaukite drauge su šeima į Užkaukazėje patogiai įstaisiusią šalį – Armėniją. Dilijan, Jermuk, Sevan, Tsaghkadzor – populiariausi Armėnijos kurortai, kuriuose turėsite galimybę išmėginti ne tik žiemos sporto pramogas, bet ir pailsėti stebint neapsakomą gamtos ramybę. Susipažinkite su Armėnijos tradicijomis, skanaukite populiarius šalies virtuvės patiekalus ir praleiskite nepakartojamą laiką kelionėje po Armėniją! Lėktuvų bilietų akcijos ir nuolaidos – puiki galimybė keliauti pigiau, tad pamatę pasiūlymą už prieinamą kainą, nedelsdami kraukite lagaminus!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Armėnijos oro uostai: Zvartnots International Airport – EVN (Zvartnots oro uostas).

Laikas: UTC+4

Armėnijos valiuta: Armėnijos dramas AMD

Gyventojų skaičius Armėnijoje:  3 028 212

Armėnijos plotas:  29,743 km2

Armėnijos įkūrimo data:  Armėnija atgavo nepriklausomybę 1991 m.

Lankytinos vietos Armėnijoje:  vienoje iš trijų Kaukazo valstybių - Armėnijoje lankytinų vietų tiesiog begalės! Šis pasaulio kampelis mena seniausius laikus – pirmoji pasaulio valstybė priėmusi krikščionybę ir buvo Armėnija, o tai įrodo vienuolynų ir bažnyčių skaičius! Kotaiko srityje esantis Gegardo vienuolynas, Ararate esantis Khor Virap, Syunik provincijoje esantis Tatev Monastery. Armėnija europiečius vilioja ne tik senovę menančiais pastatais, bet ir įspūdingu savo gamtos kraštovaizdžiu – didingai pūpsantys kalnai, nukloti žalumos paklodėmis tiesiog atima žadą... Ararato lygumoje jaukiai įsitaisiusi Armėnijos sostinė Jerevanas yra viena iš vietų, kurios nederėtų praleisti atvykusiam. Tūkstantmečius skaičiuojanti vieta – istorinis palikimas! Keliaukite į Armėnijos sostinę, kuri pasiūlys jums aplankyti Respublikos aikštę, Genocido memorialą, įspūdingą laiptų kaskada ir įkurtą Cafesjian Center for the Arts, senųjų rankraščių institutą Matenadaraną... Pasisemkite jėgų ir pajauskite harmoniją stebint Sevano ežero ramybę. Pigūs skrydžiai internetu – galimybė pažinti pasaulį pigiau!

Būtina paragauti: ragaukite armėniškos virtuvės siūlomų patiekalų – tai tikrai gardu ir net sveika! Tradicinis armėnų maistas chačiapuri – miltinis paplotys su sūrio įdaru, mums žinomi šašlykai, kurių skonis tikrai skirsis nei esate ragavę. Dažniausiai gaminami iš avienos, patiekiami su žaliomis salotomis ir lavašu – mmm... Kaip skanu! Lavašas armėnų virtuvėje labai svarbus ir bene pagrindinis ingredientas, tad pasiruoškite išragauti įvairių skonių... Atvykę į Armėniją pamirškite dietas ir mėgaukitės ragaudami įvairių tradicinių patiekalų. Galvą svaigins tikras armėniškas vynas, kuris gaminamas iš granatų! Lėkite pažinti Armėnijos pasinaudodami pigių lėktuvų bilietų akcijomis ir nuolaidomis.

Lauktuvės iš Armėnijos: armėniškas granatų vynas, atvirukai, raktų pakabukai, magnetukai su šalies gamtos vaizdiniais, įvairūs riešutai ir jų rinkinukai, autentiški papuošalai, prieskoniai.

Pigiausi skrydžiai į Armėniją galimi: bilietų kainos džiugina ne sezono metu – žiemą, nors orai tuomet gali būti ganėtinai žvarbūs. Norėdami pirmieji gauti pigių skrydžių pasiūlymus, siūlome prenumeruoti mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį!

 Komentarai