+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Azerbaidžaną

Pigūs lėktuvų bilietai į Azerbaidžaną - kraštą, kuriame susikurti savo svajonių atostogas galės kiekvienas atvykęs. Visai nesvarbu su kuo keliausite čia pažinti ir atrasti šalies dvasią galėsite didelėje draugų kompanijoje, o gal dviese su brangiausiu žmogumi romantiškoje kelionėje... Pažinkite Azerbaidžaną ir jo kultūrą, ištrūkite nuo kasdienybės rūpesčių ir skirkite laiko tik sau ir artimiesiems... Šiame pasaulyje tai įgyvendinti visai nesunku! Lankytinos vietos, žymūs objektai ir įtraukianti gamta - tai būdinga Azerbaidžanui, todėl ir kelionė taps turtinga, įsimintina, ypatinga... Istoriją menantys pastatai, siautulingas naktinis gyvenimas ir kvapą gniaužianti natūrali gamta - viskas viename Azerbaidžane! Pigūs skrydžiai, palankios kainos ir geri lėktuvų bilietų pasiūlymai į Azerbaidžaną! Keliauja?

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Heydar Aliyev International Airport - GYD (Heidaro Alijevo tarptautinis oro uostas), Ganja International Airport - KVD (Gendžės oro uostas), Lankaran International Airport - LLK (Lenkoranės oro uostas), Zaqatala International Airport - ZTU (Zakatalos oro uostas).

Laikas: UTC+4.

Valiuta: Azerbaidžano manatas AZN

Gyventojų skaičius Azerbaidžane: 9,869,784

Azerbaidžano plotas: 86,600 km

Azerbaidžano įkūrimas: 1991 m. rugpjūčio 30 d.

Lankytinos vietos: Azerbaidžanas žavės ir pildys kiekvieno keliautojo troškimus, skubėkite aplankyti šalies sostinės - Baku, o ten Maiden Tower, Širvanšachų rūmai, Modernaus meno muziejus, senamiestį, Operos teatrą, Azerbaidžano parlamentas. Garsiausią Azerbaidžano ugnies žemė Janar Daga, Šekio miestelis, Kišo bažnyčia - vietos, kurios turi būti kiekvieno keliautojo žemėlapyje.

Būtina paragauti: azerbaidžanietiška virtuvė siejama su kitomis Kaukazui priklausančiomis virtuvėmis, daug panašumų turi su turkiška virtuve, o joms nemažai įtakos turėjo tiurkų tautos. Čia populiarus plovas, kebabas, sriuba, dolma, kurių rušių yra daugybė! Azarbaidžane ragaukite patiekalus su lavašu, jogurtu ir, be abejo, įvairiausių prieskonių, kaip pipirnė, poras, mėta, melisa, čiobrelis, krapas... Maistas Azerbaidžane nustebins visus sveiką gyvenseną propaguojančius, o kitiems parodys, kad sveikai maitintis galima ir labai skaniai! Sriubos čia labai populiarios, jų yra daugybę rūšių, atvykus aplankyti šios šalies svarbu paragauti tikro šašlyko ir pajusti autentišką jo skonį... Azerbaidžano virtuvei svarbią vietą užima arbata, kuri paprastai laikoma atskiru patiekalu. Prie populiarių Azerbaidžano virtuvės gėrimų priskirti galima ir kompotą, ir šerbetą, kurie atgaivins karštą dieną.

Lauktuvės iš Azerbaidžano: autentiškais raštais puošti šalikai, kilimai, kepurės ir papuošalai - nudžiugins kiekvieną dailiosios lyties atstovę, mėgstančią unikalius, spalvingus raštus. Mielos, siuvinėtos piniginės taps stiliaus detale, o magnetukai ir paveikslai - interjero dalimi. Paskaninkite namuose gamintus patiekalus su persivežtais prieskoniais - jie privers sugrįžti į Azerbaidžaną net ir grįžus namo.

Pigiausi skrydžiai į Azerbaidžaną galimi: pirmyn-atgal lėktuvo bilietai pigiau į Baku tikėtini vasaros metu, nors tuo metu oro temperatūra gali būti kiek varginanti - vasaros Azerbaidžane tikrai karštos. Prenumeruokite Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir gaukite pigių skrydžių nuolaidų pasiūlymus internetu pirmieji!Azerbaidžano miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai