+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Varną

Pigūs skrydžiai į Varną

Seniai keliavote ir pasiilgote atostogų svečiuojantis užsienio šalyje? Trokštate ištrūkti trumpai, o gal ilgai, pažintinei ar poilsinei kelionei, kurios metu patirti įspūdžiai ir nuotykiai ilgam lydėtų net ir grįžus į namus? Kaip gera net pagalvojus apie kelionę svetur... Nors ir trumpam tarkite „sudiev“ kasdienybės rūpesčiams ir keliaukite į Juodosios jūros karaliene vadinamą – Varną! Šis, Bulgarijos kurortas garsėja savo tradicijomis, muzikos išskirtinumu, tad pasinerkite į įtraukiančią Bulgarijos šalies kultūrą, kurios įdomybės nuspalvins jūsų kelionės žemėlapį įvairiomis spalvomis. Pigūs lėktuvų bilietai į Varną – puiki priežastis planuoti savo atostogų laiką drauge su savo šeima ir draugais. Keliaukite ir grožėkitės Varnos lankytinomis vietomis, pasiduokite ramybės laikui Bulgarijos kurorte ir mėgaukitės pelnytomis atostogomis. Bulgarijoje kainos nesikandžioja, tad leiskitės bulgariškos virtuvės paieškų link miesto restoranuose, kavinukėse ir kitose, vietinėse maitinimosi įstaigose. Paskutinės minutės akcijos, nuolaidos, pigūs skrydžių pasiūlymai išpildys jūsų visas svajones Bulgarijos kurorte – Varnoje!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Varna Airport – VAR (Varnos oro uostas).

Laikas: UTC+2, vasaros laikas UTC+3.

Valiuta: Bulgarijos levas BGN

Gyventojų skaičius Varnoje: 344 775

Varnos plotas: 205 km²

Varnos įkūrimas: šis Bulgarijos miestas gali pasigirti įspūdinga istorija – VI amžiuje prieš Kristų šioje vietoje buvo įkurtas graikų polis, pavadintas Odessos ir iki pat I amžiaus prieš Kristų tai buvo nepriklausomas, autonomija turintis prekybos centras. Varnos vardą, šis pasaulio kampelis, gavo IX a. po Kristaus.

Lankytinos vietos: Varnos archeologijos muziejus, Varnos katedra, Aladzha Monastery vienuolynas, Euxinograd rūmai, Varnos ežeras, Varnos akvariumas.

Būtina paragauti: Bulgarijos virtuvė stebina net ir kiečiausia gastronomijos mėgėją, tad pasiruoškite - jus pasitiks įvairių tautų virtuvės. Bulgariški patiekalai įkvėpti slavų, turkų, graikų kulinarinėmis patirtimis džiugins kiekvieną atvykusį keliautoją, o pagrindinis patiekalų akcentas - pikantiškumu išsiskiriantys skoniai, sukursiantys jūsų kelionei tikrą žavesį. Moliniuose induose dažnai patiekamas maistas gali netikėtai nustebinti, bet tai tradicinis paprotys. Nepraleiskite progos paragauti šių nacionalinių bulgariškų patiekalų: giuvečas – troškintos mėsos su bulvėmis ir daržovėmis patiekalas, musaka ir mekicas. Salotos, Bulgarijos virtuvei, nėra svetimos - jų įvairovė aspsuka galvą, tad stenkitės paragauti kuo daugiau, galbūt grįžę į gimtinę galėsite pasigaminti patys ir pavaišinti Bulgarijoje nebuvusius artimuosius. Gurkšnokite tikrą Bulgarišką vyną, kuris išsiskiria ypatingu skoniu, nustebinančiu net išrankiausią vyno mėgėją. Išskirti kaip geriausius galima būtų šiuos: raudoni vynai “Mavrud“, „Stambolovo“, „Novoje Kaberne“, balti vynai „Jevksinograd“, „Cungurlarskij muskat“, „Chan Krum“. 

Lauktuvės iš Varnos: Bulgarijos kurortuose ir informacijos centruose rasite daugybę suvenyrų iš medžio, audinių. Keramikos gaminiai nustebins daugelį ir sukurs bulgariškos dvasios kiekvieno namuose.

Pigiausi skrydžiai į Varną: lėktuvų bilietai pigiau internetu galimi vėlyvą rudenį, ankstyvą pavasarį. Tačiau nepraleiskite progos pasinaudoti nuolaidomis ar paskutinės minutės pasiūlymais, nes kelionės į Bulgariją vyksta ištisus metus.

 

 

Kiti Bulgarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai