+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Kanadą

Ledynų šalimi tituluojamas pasaulio kraštelis jus nustebins nuostabiai gražia ir unikalia gamta. Kadangi šalis apima tikrai didelę teritoriją skirkite šiai kelionei ne vieną savaitę. Nes čia ką pamatyti tikrai yra... ir labai daug! Pigių lėktuvų bilietų kompanijos jums padės surasti bilietus už tikrai prieinamą kainą. Ir tuomet teliks leistis traukiniu po nuostabias Kanados stepes. Vaizdas pro traukinio langus tiesiog kerintis! Keliaukite į Hadsono įlanką ir savo akimis iš labai arti pamatykite lokius bei baltuosius banginius. Lankydamiesi šioje šalyje galėsite patobulinti ne tik anglų kalbos žinias, bet ir pramokti prancūziškai. Ypatingai Prancūzijos dvasią pajusite jei keliausite po Kvebeką. Tiek architektūra, tiek provincijos atmosfera primena Prancūziją. Tad nenustebkite, kai prie jūsų priėjęs žmogus pasisveikins su jumis prancūzų kalba. Garsieji Kanados Niagaros kriokliai dėl kurių tikrai verta apsilankyti šioje šalyje, o kur dar visi nacionaliniai parkai ir rezervatai, muziejai. Jei esate slidinėjimo mėgėjas tuomet ši šalis jums tinka idealiai! Kanadoje šis sportas itin svarbus, todėl tai puiki vieta išmėginti savo jėgas žiemos sporto entuziastams! Griebkite slides ir leiskitės nuo kalno! Visada norėjote iškylos su palapinėmis? Šis keliavimo būdas Kanadoje labai populiarus. Įsikurkite netoli ežero ar kalnų papėdėse ir stebėkite naktinį dangų bei susėdę aplink rusenantį laužą kepkite zefyrus. Skanaukite iš  Atlanto bei Ramiojo vandenynų pagautas lašišas, omarus ar moliuskus. Nepamirškite paragauti garsiojo klevų sirupo! Apie jį kalba visas pasaulis, neveltui klevą galima pamatyti ir Kanados vėliavoje. Skriskite ir keliaukite, stovyklaukite ir pažinkite įdomiąją Kanados kultūrą pasinaudoję pigių lėktuvų bilietų akcijomis bei nuolaidomis!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Vancouver International oro uostas - YVR (Vankuverio oro uostas), Toronto City Center oro uostas - YTZ, Ottawa International oro uostas - YOW, Pierre Elliott Trudeau International oro uostas - YUL, Calgary International oro uostas - YYC, Edmonton International oro uostas - YEG.

Laikas: UTC - 4

Valiuta: Kanados doleris ($)

Gyventojų skaičius Kanadoje: 35,16 mln.

Kanados plotas: 9 985 000 km²

Kanados įkūrimo data: 1867 m. liepos 1 d.

Lankytinos vietos: kadangi ši šalis yra didžiulė ir turinti gausybę įdomių ir įžymių vietų, vienos turistinės kelionės tikrai neužtenka bent jau apžvelgti visą šalies grožį. Kiekvienas Kanados regionas yra unikalus ir išskirtinis. Keliaukite į rytinę pakrantę šioje srityje verta aplankyti uostamiestį Halifaksą, susipažinti su laukine nacionalinio „Gros Morne“ parko gamta. Parkas driekiasi po Niufaundlando ir Labradoro provincijų teritorijas. Taip pat verta pamatyti ilgiausią pasaulyje medinį tiltą, kuris yra Hartlande Naujojo Bransviko provincijoje. Būtina aplankyti Kvebeko provinciją. Tikriausiai yra pati unikaliausia čia gyvenančių prancūzų dėka. Kelionės po Kvebeko provinciją metu būti aplankyti du svarbiausius jos miestus – Monrealį ir Kvebeko Sitį. Nuostabūs miškai, nacionaliniai parkai ir draustiniai, „pritrenkiantys“ Sagenės upės fiordai – tai pagrindinės, tačiau toli gražu ne vienintelės lankytinos. Ontarijo provincijoje aplankykite  garsiuosiu Niagaros krioklius. Leiskitės kelionei po Kanados stepes! Geriausias pasirinkimas pamatyti nuostabius stebinių provincijų gamtovaizdžius, yra kelionė traukiniu. Taip pat aplankykite Britų Kolumbiją ir šios provincijos įžymybę Venkuverį. Šiame mieste kiekvienas turistas ras tai, kas tikrai yra verta dėmesio – tai muziejai, galerijos, parduotuvės, nuostabūs parkai.

Būtina paragauti: lankydamiesi Kanadoje turite paragauti Sviestinę „tartaletę“ - tai epinis Kanados paprasto saldumo kultūrinis simbolis. Sviestinių „tartalečių“ įvairovė dabar yra tokia įvairi, kaip ir jas kepantys žmonės. Jų rasite su žemės riešutų sviestu, aviečių uogiene, su saldainių gabaliukais – galimybės yra neribotos. Kruvinasis Cezaris - tai Kanadoje labai populiarus kokteilis, panašus į „Kruvinąją Merę“. Gaminant „Kruvinojo Cezario“ kokteilį vienus ingredientus galima pakeisti kitais, pridėti druskos, pipirų, krienų arba citrinų sulčių, papuošti marinuotu agurku su krapais, šparaginėmis pupelėmis, kartais papuošimui naudojamos krevetės. Šalies virtuvėje galima pasigardžiuoti patiekalais iš lašišos, menkės, omarų, moliuskų, stintų, taip pat laukinės mėsos, tokios kaip elniena, zuikiena, briediena, pasivaišinti valgiais iš tetervinienos ar kurapkos mėsos. Tourtiere – tai pagrindinių trijų sluoksnių pyragas, paprastai gaminamas iš tešlos, kiaulienos ir/arba veršienos, jautienos ir pagardintas kvapiaisiais pipirais, cinamonu, gvazdikėliais, muskato riešutais, česnaku ir svogūnais. Bet turbūt pats žinomiausias maisto produktas, kuris asocijuojasi su Kanada - klevų sirupas. Tai saldiklis, gaminamas iš cukrinio, raudonojo arba sidabrinio klevo medžio sulos. Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje klevų sirupas dažniausiai valgomas su blyneliais, vafliais, kukurūzine duona, skrudinta duona, vaisiais. Kanada turi gilias alaus gaminimo tradicijas. Patys kanadiečiai labai didžiuojasi savo alumi ir visiems atvykstantiems ragina jo paragauti.

Lauktuvės iš Kanados: tikras kanadietiškas klevų sirupas. Vienas žinomiausių iš Kanados kilusių maisto produktų, kartu yra šioje šalyje perkamiausias suvenyras. Taip pat įvairūs suvenyrai iš medžio, odos, vaizduojantys tiek gamtinę, tiek moderniąją Kanadą. Populiaru įsigyti suvenyrus susijusius su indėnų kultūra t.y įvairūs galvos apdangalai su plunksnomis ar kailiu. Suvenyrai su šalies simbolika (statulėlės, raktų pakabukai, pliušiniai žaislai, taurės, puodukai).

Pigiausi skrydžiai į Kanadą galimi: pavasaris, vasara ir ruduo - turizmui geriausi metų laikai. Esant norui slidinėti, patariama vykti žiemą. Šilčiausias oras būna liepą bei rugpjūtį. Prenumeruokite mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir gaukite pigių skrydžių pasiūlymus pirmieji!Kanados miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai