+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Ženevą

Pigūs skrydžiai į Ženevą

Pigūs lėktuvo bilietai į Ženevą – elegancija spinduliuojantį Šveicarijos miestą. Žavingos siauros Ženevos gatvelės leis į miesto charakterį pažvelgti kitaip: idiliškai grįsti jaukūs skersgatviai, begalė artistiškų vietinių galerijų ir širdžiai mielos kavinukės bei pikantiškais kvapais viliojantys restoranai. Nepraleiskite progos pasinaudoti pigių skrydžių į Ženevą galimybe – išvyskite tikriausią Šveicarijos lobį, legendinę alobrogų sostinę. Istorijos apie keltų tautą nukels į senus laikus, leis įsijausti į tuometines aktualijas. Nedvejokite, išpildykite savo slapčiausias kelionių svajones pigių lėktuvo bilietų į Ženevą pagalba. Šveicarija priblokš ne tik gamtos mylėtojus, skaniausio šokolado garbintojus, bet ir inovacijomis besidominčius. Turbūt niekam ne paslaptis, kad Ženevoje įsikūrusi viena iš JTO būstinių. Dėl šios priežasties miestas tiesiog pulsuoja, liberalumu, kosmopolitiškumu. Net keliomis kalbomis šnekantys vietiniai – ypač draugiški ir paslaugūs, tad jaudintis nėra ko – miestas ir jo gyventojais pasitiks plačiai atvėrę naujų potyrių ir emocijų duris. Rinkitės pigius lėktuvo bilietus, sekite Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir gaukite paskutinės minutės pasiūlymus, akcijas, nuolaidas ir lėktuvo bilietus žema kaina. Jei ieškote pigiausių skrydžių pasiūlymų – jų ieškokite Lektuvubilietai.lt platformoje, mūsų skrydžių konsultantai padės rasti priimtiniausią pigaus skrydžio variantą. Pasirengę nuotykiams Ženevoje?

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: pagrindinis ir užimčiausias - Cointrin oro uostas (GVA).

Laikas: laiko juosta (UTC+1), vasaros (UTC+2)

Valiuta: Šveicarijos frankas (CHF)

Gyventojų skaičius Ženevoje: 197 376

Plotas: 15,84 km.

Ženevos įkūrimo data: Ženevos miesto vardas pirmą kartą paminėtas 58 m. pr. Kr., Ženeva miestu pripažinta 1535 m.

Lankytinos vietos Ženevoje: Jet d’Eau fontanas, Tautų rūmai, St. Pierre katedra, Ženevos senamiestis, Ženevos ežeras, gėlių laikrodis, Quartierdes Grottes kvartalas, Brunswick monumentas, Maison Travel namas, Meno istorijos muziejus, tarptautinis reformacijos muziejus, Barbier-Muller muziejus, Raudonojo kryžiaus muziejus, JTO būstinė, Parc de la Perle du Lac parkas. 

Būtina paragauti: svarbiausias Ženevos ir, turbūt, visos Šveicarijos akcentas – puikiausias šokoladas, todėl skanaukite jį vieną, arba prašykite vaisių fondiu su šokoladu. Kitas, dar populiaresnis variantas – sūrio fondiu. Jį skanaukite kartu su puikia namine šveicariška duona. Būtiniausiai paragaukite Raclette sūrio, mėgaukitės aromatais. Mėsos gerbėjai galės paragauti Šveicarijoje ypač populiaraus jautienos antrekoto, kuris, pasak vietinių – jųjų specialusis patiekalas.

Lauktuvės iš Ženevos: grojančios muzikinės dėžutės, senoviški laikrodžiai su gegute - išskirtinės lauktuvės iš Ženevos. Taip pat labai rekomenduojame parvežti šokolado ar vietinio alaus.

Pigiausi skrydžiai į Ženevą galimi: į Ženevą pigių skrydžių galima tikėtis visus metus, bet pigiausiųjų bilietų paieškas siūlome rengti prenumeruojant Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį: siūlomos nuolaidos ir specialūs paskutinės minutės pasiūlymai.

Kiti Šveicarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai