+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Frankfurtą

Pigūs skrydžiai į Frankfurtą

Pasiilgote jaudinančio atostogų jausmo? Trokštate ištrūkti, pajausti, pamatyti, susipažinti su įvairiausiomis pasaulio lankytinomis vietomis? Pigūs lėktuvo bilietai į Frankfurtą padės tai įgyvendinti ir pasijausti savo laisvalaikio direktoriumi nuostabiame Vokietijos mieste. Šis pasaulio kampelis žavės ne tik savo dangoraižiais spindinčia panorama, draugiškaisiais vietiniais gyventojais, bet ir įtrauks gamtos vaizdiniais miesto parkuose, o jaukūs vakarai vaikštinėjant Maino upės krantine padės pasiruošti kitos dienos turui mieste. Keliaukite pigiau įsigydami bilietus internetu į dinamika pulsuojantį Frankfurtą, kuriame įspūdžių netrūks – vos tik atvykę į miesto centrą pakelkite akis į dangų, kurį ramsto įspūdingieji Frankfurto dangoraižiai... Lankykitės populiariuose miesto muziejuose, smagiai leiskite laiką stebėdami operos pasirodymus teatre, poilsiaukite Frankfurto Palmių soduose, kuriuose turėsite progą išvysti dar nematytų augalų. Pigūs skrydžių bilietai pažintinėms, poilsinėms ar savaitgalio kelionėms sužadins norą pažinti pasaulio marguosius kampelius – pasinaudokite paskutinės minutės bilietų akcijomis ir nuolaidomis, kurios suteikia galimybę pažinti pasaulio spalvas savaip.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Flughafen Frankfurt – FRA (Frankfurto oro uostas)

Laikas: UTC+1, vasaros laikas UTC+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Frankfurte: 687 775

Frankfurto plotas: 248,31 km

Frankfurto įkūrimas: pirmą kartą paminėtas Frankfurto vardas rašytiniuose šaltiniuose buvo 793 metais, nors manoma, kad ir daug anksčiau šis miestas jau buvo pripažintas.

Lankytinos vietos: nuo Maino bokšto stogo atsiversianti nuostabi panorama ilgai išliks jūsų atmintyje, Angliškasis teatras, Johann Wolfgang von Goethe namas ir Kaiserdom bažnyčia – tai vietos, kurios turėtų būti kiekvieno keliautojo, vykstančio į Frankfurtą, sąraše. Nepraleiskite progos apsilankyti unikaliame Dialogo, Gamtos istorijos ir Kino muziejuose. Pasigrožėti nematytais ir neatrastais gamtos malonumais vykite į Palmių sodus – žaliuojanti, miesto centre esanti gamtos oazė atpalaiduos ir parengs kitam nuotykiui šiame Vokietijos mieste.

Būtina paragauti: Vokietijos maisto kultūra leidžia artimiau pažinti šį pasaulio kraštelį, tad ragaukite, skanaukite įvairiausių šios šalies patiekalų ir papildykite savo asmeninį maisto meniu. Šio, Vokietijos miesto, virtuvė atpažįstama iš populiariojo „žaliojo“ padažo. Skubėkite paragauti vieną iš populiaresnių, vadinamu „žaliojo padažo“ patiekalu, kuris susideda iš septynių žolelių, jogurto padažo bei virtomis bulvėmis ir kiaušiniais. Paragaukite Ebbelwei, Ebbelwoi, Äppler, Schoppe, Stöffche... Mąstote kas tai yra? O gi obuolių vynas, ganėtinai panašus į sidrą, iš kruopščiai atrinktų obuolių, šis vynas kiekvieną privers susidaryti asmeninę nuomonę apie jį. Kaip ir visoje Vokietijoje, taip ir Frankfurte be currywurst neapsieinama, todėl įtraukite šį patiekalą į savo maisto racioną kelionėje Frankfurte!

Lauktuvės iš Frankfurto: keliaudami Frankfurte prisiminkite ir savo artimuosius, kurie galimybės pamatyti šio nuostabaus miesto gyvenimo neturi. Töpferei Maurer, Kulturothek, Kaufhaus Hessen – jaukios parduotuvėlės, kuriose atrasite įdomių lauktuvių, primenančių Frankfurto miestą. Pasaldinkite artimųjų kasdienybe pyragu su marcipanais – saldumynus mėgsta ne tik vaikai, bet ir suaugusieji! 

Pigiausi skrydžiai į Frankfurtą galimi: pigūs skrydžiai į Frankfurtą žavi visus metus, tad pasirinkite sezoną ir lėkite į stebinantį Vokietijos miestą drauge su šeima, draugais, artimaisiais!

 

 

 

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai