+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Lietuvą

Pasiilgote atostogų gaivos jausmo? Trokštate papildyti savo kelionių lagamino turinį išskirtine patirtimi? Pigūs lėktuvų bilietai į Lietuvą yra nuostabi pradžia šio tikslo įgyvendinimui! Šalis, kuri garsėja savo tūkstančio metų istorija, vasarą žaliuojančiomis kalvomis ir piliakalniais, o žiemą prikaustančiu gamtos kraštovaizdžiu. Nedidelėje Europos valstybėje yra ką aplankyti – pradėkite savo kelionės žemėlapį nuo Vilniaus – Lietuvos sostinės. Įdomūs muziejai, kultūriniai renginiai ir vietos, kur praleisti puikiai laiką ar su šeima, ar draugais šiame šalies mieste tikrai netrūks! Visai netoliese nuo Vilniaus, ežerų apsupta stūkso Trakų pilis – tikras grožis akims, tad neaplenkite šio nuostabaus Lietuvos kampelio ir būtinai ryškiai pasižymėkite jį žemėlapyje! Lietuva turi ir pajūrį, kurį skalauja Baltijos jūros vandenys – pasimėgauti karštomis saulės voniomis ir gamtos grožiu vietiniai gyventojai vyksta į Nidą, Juodkrantę ar populiariąją Palangą bei Šventają. Bilietų akcijos, nuolaidos ir paskutinės minutės pasiūlymai malonins kiekvieno keliautojo, norinčio pažinti Baltijos šalių kultūrą, širdis. Poilsinę kelionę planuokite ne tik Lietuvos vakaruose esančiame pajūryje – Birštonas ir Druskininkai taip pat mėgiamos vietinių gyventojų poilsio vietos (ne veltui tai kurortais vadinami miestai!). Tiesioginiai skrydžiai į Lietuvą internetu pigiau – ar pasiruošę pažinti vasarą žaluma pulsuojančią Europos šalį?

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Vilniaus oro uostas – VNO, Kauno oro uostas – KUN, Palangos oro uostas – PLQ.

Laikas: UTC+2, vasaros laikas UTC+3.

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Lietuvoje: 2,956 mln.

Lietuvos plotas: 65 300 km²

Lietuvos įkūrimas: pirmą kartą Lietuvos vardas rašytiniuose šaltiniuose buvo paminėtas 1009 metais. Lietuvos istorijoje datų ir įdomių faktų – begalės! Lietuvos valstybės susidarymo laikotarpis yra 1219 – 1295 metai. Pirmą kartą Lietuvą suvienijo kunigaikštis Mindaugas, kuris apsikrikštijo ir karūnavosi 1253 m.

Lankytinos vietos:
Vilnius: Gedimino pilis, Aušros vartai, Genocido aukų muziejus, Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia, Lietuvos valdovų rūmai, Vilniaus televizijos bokštas, Bernardinų sodas, Lietuvos nacionalinis muziejus, Trijų Kryžių kalnas.
Kaunas: Pažaislio vienuolynas, Velnių muziejus, Nacionalinis Mikalojaus Konstantino muziejus, Vytauto Didžiojo karo muziejus, Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilika, Kauno pilis, IX Kauno fortas, Kauno rotušė, Kauno šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia, Ąžuolynas, Paminklinės Prisikėlimo bažnyčios terasa, Kauno Valstybinis muzikinis teatras.
Trakai: Trakų miesto istorinis nacionalinis parkas, Trakų pilis.
Anykščiai: Labirintų kelias, Lajų takas, Puntuko akmuo, Anykščių šv. Mato bažnyčia.
Lietuvos pajūryje esantys miestai: Klaipėda, Palanga, Šventoji, Nida, Juodkrantė, Ventės gyvenvietė.

Būtina paragauti: baltų gentis turėjo didelę įtaką dabartinei lietuviškai virtuvei, tad maitinimasis yra ne tik socialinis reiškinys, bet ir puiki proga prisiliesti prie šalies istorijos bei dvasios. Lietuviškoje virtuvėje atrasite daug panašumų su kitomis, Baltijos šalių virtuvėmis. Šaltasis užkandžių stalas lietuviškai virtuvei nesvetimas, tad pasiruoškite išragauti įvairiausių sūrių, kumpio gaminių, šaltienos. Lietuviai jau nuo seno mėgo patiekalus iš bulvių, todėl dažnas vietinis gyventojas pasiūlys paragauti didžkukulių, vietinių vadinamų cepelinais, nors tai ir nėra tradicinis lietuvių virtuvės patiekalas, bet tikrai verta paragauti! Karštą vasaros dieną lietuviai mėgaujasi šaltibarščiais ir, aišku, su virtų bulvių garnyru, paskanintu krapais.

Lauktuvės iš Lietuvos: raktų pakabukas su Lietuvos atributika, paveiksliukai su Gedimino pilimi, Geležiniu Vilku, atvirukai su Trakų pilies vaizdu, tautiniais elementais puoštos juostos, suvenyrai ir aksesuarai, magnetukai, metaliniai varpeliai, šaukšteliai, autentiški keramikiniai gaminiai, užsieniečių mėgstamas Žalių Devynerių gėrimo mėginukas.

Pigiausi skrydžiai į Lietuvą galimi: pigūs lėktuvo bilietai į Vilnių ar Kauną stebina visus metus, ypatingai ne sezono metu. Prenumeruokite Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir pirmieji atraskite pigius lėktuvo bilietus internetu!

 Lietuvos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai