+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Bergeną

Pigūs skrydžiai į Bergeną

Pigūs skrydžiai į Bergeną ne naujiena. Vis dažniau pasirenkamos kryptys Vilnius-Bergenas-Vilnius, Ryga-Bergenas-Ryga ir nėra ko stebėtis, juk Bergenas unikalaus ir nepaprasto kraštovaizdžio savininkas, o patyrusiems žvejams atostogos Bergene – tikras rojus. Nuoširdumu spinduliuojantis Bergeno mieto centras pritraukia daugybę turistų ištroškusių nuotykių, gyvenimas Bergene tiesiog kunkuliuoja, ypatingai šiltomis, saulės lepinamomis dienomis, kuomet girdėti persipynęs vietinių ir keliautojų šurmulys. Savaitgalis Bergene gal ir per trumpas laiko tarpas kruopščiai pažinčiai su didingu miestu, tačiau įžymiausioms miesto vietoms laiko pakaks. Išbandykite savo jėgas kopdami į Floien viršukalnę, nuo kurios atsiveria stulbinantys vaizdai, nedrįstate? Galite naudotis funikulieriumi, nors paslauga ir nėra iš pigiųjų, bet laukiantis vaizdas pakilus – neįkainojamas. Bergeno gražiausios vietos nepalieka abejingo nei vieno, kvapą gniaužianti Brrygen krantinė puiki vieta pasivaikščiojimams ir akių palepinimui. Grožiu neatsilieka ir Bergeno akvariumas – išvyskite būtinai! Kainos Bergene ne pačios žemiausios, tad išlaidų tikrai bus, tačiau pigūs lėktuvo bilietai į Bergeną padės išlaikyti išlaidų balansą. Viešbučiai Bergene įvairūs, nuo ekonominės iki aukščiausios klasės, tačiau verta įsidėmėti, kad vasaros metu sunku atrasti laisvą kambarį – rekomenduojame pasirūpinti iš anksto.Troleibusai, autobusai, tramvajai – Bergeno transportas, patogus keliavimo būdas, tačiau miesto centrą siūlome aplankyti pėsčiomis, o norint plačiau susipažinti su miesto subtilybėmis sėsti į raudonąjį autobusą, kuriame audio gidai praves įsimintiną ekskursiją.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Bergen Lufthavn Flesland – BGO (Bergeno oro uostas).

Laikas: UTC+1, vasaros laikas UTC+2

Valiuta: Norvegijos krona (NOK)

Gyventojų skaičius Bergene: 265 875

Plotas: 465 km²

Bergeno įkūrimas: 1070 m.

Lankytinos vietos: Bergeno akvariumas, Bergeno senamiestis, Floibanen funikulierius, Bergeno kalnas Ulriken, žuvies turgus, Šv. Marijos bažnyčia ir Bergeno muziejus, Bryggen krantinė, kompozitoriaus Edvard Grieg namas.

Būtina paragauti:  Bergenas garsėja kaip geriausių restoranų, kavinių ir maitinimo vietų visoje Norvegijoje vieta. Jei kainos restoranuose Bergeno miesto centre kiek kandžiojasi, vykite pavalgyti į užmiestį – ne tik pigiau papietausite ir išragausite šviežiausių žuvies, kalmarų, jūros gėrybių patiekalų, bet dar ir turėsite progą pamatyti gražiausius, supančius miestą, vaizdus. Priklausomai nuo metų laiko Norvegijos virtuvė siūlys paragauti patiekalų su karališkuoju krabu, krevetėmis, šviežiomis midijomis, vėžiais, šukutėmis...

Lauktuvės iš Bergeno: lankantis Bergene privalu apsirūpinti žuvies atsargomis, juks žuvies turguje galybė įvairiausių delikatesinių žuvų, palepinkite save ir namiškius, galbūt atrasite ir rūkytos banginio mėsos. Įsigykite suvenyrą su troliais ar vikingais, margaspalvį nacionalinių raštų megztinį ar pirštines.

Pigiausi skrydžiai į Bergeną galimi: paskutinės minutės į Bergeną pasiūlymai stebina dažnai, tačiau pigesni skrydžiai lepina dar neprasidėjus gausiam turistų antplūdžiui, ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį, nors miestas šiuo metu mažiau lankomas, patikėkite, pamatyti bundančią gamtą ar spalvingą rudenį Bergene – kažkas nepaprasto.

Kiti Norvegijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai