+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į San Mariną

Maža valstybė – turtinga istorija! Tai San Marinas – viena iš mažiausių valstybių pasaulyje turinti seniausią galiojančią konstituciją, kuri priimta 1600 m.  Nors šalis nepriklauso Europos Sąjungai jos valiuta yra euras. Pigūs lėktuvų bilietai į San Mariną, įkurtą Italijos pietuose, iš visų pusių supa Italija ir deja San Marinas neturi išėjimo prie jūros, tačiau šalies įžymybė yra Titano kalnas, aukščiausia šalies viršūnė su trimis įtvirtintais bokštais – Guaita, aukščiausia viršūnė ir dvi mažesnės – Česta ir Montalė. Pigūs skrydžiai į San Mariną leis jums pažinti šios šalies nykštukės istoriją, pavyzdžiui apie Titano kalną garsėjantį legenda apie kroatų pabėgėlį, Marina Dalmatietį, atsiskyrėlį akmentašį, kuris pabėgo iš Dalmatijos Rabo salos bandydamas išvengti Diokletiano persekiojimo. Apsigyveno akmentašys Titano kalne ir skleidė krikščionybę, o subūręs pasekėjų įkūrė San Marino miestelį. Lėktuvų bilietai su akcija suteiks jums galimybę aplankyti vieną mažiausių valstybių Europoje - San Mariną, dar vadinamą Šviesiausiaja Respublika, turinčią nuostabią, klasicizmo stiliaus baziliką, kurioje saugomos Šventojo Marino, miesto įkūrėjo, relikvijos. Kontrastas Titano kalnui - žemiausią šalies vietą, Auzos upelos. Pažintinė ar poilsinė kelionė po San Mariną įkvėps jus grįžti ir pamatyti dar daugiau. Paskutinės minutės pasiūlymai San Marine – proga pažinti seniausią Respubliką pasaulyje nepasidavusią nei karams, nei priespaudoms, nei kitų šalių įtakoms. Akcijos ir nuolaidos visuomet prieinamos, jums tereiia įsigyti lektuvų bilietus, patogiausia internetu, ir leisti San Marino brizui kedenti jums plaukus!

Informacija ir patarimai keliaujantiems: 

Oro uostai: Federico Fellini oro uostas – RMI (Federico Fellini International Airport).

Laikas: GMT+1

Valiuta: euras (EUR)

Gyventojų skaičius San Marine: 31 950

San Marino plotas: 61,19 km²

San Marino įkūrimas: apie 301 m. Įdomus faktas, jog remiantis istorija, San Marinas buvo įkurtas kroato pabėgėlio, Marino Dalmatiečio, kuris pabėgo iš Dalmatijos Rabo salos vengdamas Diokletiano persekiojimų. Jis apsistojo Monte Titano (Titano kalne), dirbo akmetašiu ir skleidė krikšnionybę.

Lankytinos vietos: San Marinas, Titano Kalnas ir trys miesto viršūnės – Guaita, Česta, Montale, San Marino Bazilika, Auzos upelis, meno galerijos, Ferrari ir transporto muziejus, San Marino miesto rotušė, Senovės ginklų muziejus, Vaško muziejus, Kankinimo instrumentų muziejus, Kuriozų muziejus, kuris be abejo pakels nuotaiką, Dogana.

Būtina paragauti: triušienos troškinys, piadina – suktinuko su sūriu, džiovinta mėsa ir daržovėmis.

Lauktuvės iš San Marino: San Marinas perėmęs daug itališkos kultūros, dėl to lauktuvėms parvežti galimo ir vyno, ir sūrio. Magnetukai, atvirutės ir įvairios smulkmenos su vietovės atvaizdais nors ir šiek tiek banalu, tačiau miela.

Pigiausi skrydžiai galimi: Pavasarį, rudenį.Komentarai