+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Taivaną

Atostogos Taivane lyg rojus žemėje. Lėktuvų bilietai internetu į Taivaną leidžia visai nesudėtingai jame pabuvoti. Poilsis Taivane išskirtinis, juk vien gamta užburianti, kerintys vaizdai neleidžia net akimirksniu užmerkti akių. Žaliuojantys miškai, grakštūs kalnai, vandenyno apsuptis, smėlio kopos, paplūdimiai, gyvūnijos įvairovė – Taivano pasaka iš kurios nenorėsite ištrūkti. Nusiteikite, kad atostogos Taivane bus aktyvios ir turiningos, klaidžiokite bambukų miškais, skriekite motoroleriais ir apsipirkinėkite naktiniuose turguose, juk kelionė į Taivaną – nauji atradimai ir iššūkiai! Jei jau prabilome apie transportą Taivane, tikrai taip, viena populiariausių priemonių saloje – motoroleris – puikiai tiks jūsų pažinčiai su Taivano kultūra, gamta ir miestais. Ši pramoga nepareikalaus didelių išlaidų, tad Naujieji Taivano doleriai (Taivano valiuta) bus saugūs jūsų piniginėje. Taip pat, nepraleiskite progos iš vienos šalies pusės į kitą nuvykti greituoju traukiniu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems: 

Taivano oro uostai: Chiayi (CYI), Hualien (HUN), Kaohsiung (KHH), Kinmen (KNH), Makung (MZG), Tainan (TNN), Taitung (TTT), Taičungas (TXG), Chiang Kai Shek (TPE), Sung Shan (TSA).

Laikas Taivane: UTC+8

Taivano valiuta: Naujasis Taivano doleris

Gyventojų skaičius Taivane: 23 mln.

Taivano plotas: 35 980 km²

Taivano įkūrimo data: oficialiai 1911 m. spalio 10 d. paskelbus nepriklausomybę.

Lankytinos vietos Taivane: Taroko nacionalinis parkas, Sun Jatseno atminties salė, Penghu salynas, Jangming kalnas, Kentingo nacionalinis parkas, Simendingas, Vaizdingoji Ališan nacionalinė zona, Taipėjaus rūmų muziejus, Saulės ir mėnulio ežeras, Taipėjus.

Būtina paragauti: Taivano virtuvėje itin populiarios jūros gėrybės, mėgaukitės jomis, nes tokių gardumynų neparagausite bet kur. Patiekalai gardinami įvairiausiais prieskoniais ir žalumynais, neretai susipina Kinijos ir Tailando virtuvių akcentai. Be jūros gėrybių didelį vaidmenį Taivano virtuvėje vaidina, ryžiai, sojos, jautiena ir kiauliena. Išskiriami pagrindiniai tradiciniai Taivano patiekalai: austrių omletas, suktinukai pagardinti žemės riešutų sviestu, šonkauliukai su saldžiarūgščiu padažu. Taip pat, nepamirškite paragauti ryklio pelekų, grybų su krabų mėsa, vištienos ar krevečių pagardintų riešutais – pirštus apsilaižysite! O svečiuojantis sostinėje Tampėjuje privalu pasmaližiauti Tampėjaus ananasiniu pyragu.

Lauktuvės iš Taivano: apsilankykite Yingge’s keramikos gatvėje, kurioje išsirinksite sau ir artimiesiems gaminių paįvairinančių interjerą. Hualien miestelyje įsigykite neįtikėtinų dirbinių iš akmens ar medžio. Kinmene nepraleiskite progos artimuosius nustebinti tokiomis lauktuvėmis, kaip Sorghum vynu, karališkaisiais saldainiais ir virtuviniais peiliais, kurie puikiai pasitarnaus šeimininkėms. Grįžę į namus draugus pavaišinkite garsiąja Alishan Oolong arbata, o jei sugebėjote parsivežti Tampėjaus ananasinio ar Taičungo saulės pyragų, jie tirpte ištirps draugų būryje.

Pigiausi skrydžiai į Taivaną galimi: pigiausios kelionės į Taivaną pasitaiko lietinguoju sezonu, kuris šiaurinėje šalies dalyje tęsiasi sausio-kovo mėnesiais, o pietinėje dalyje nuo rudens iki pat žiemos vidurio, tačiau pigių skrydžių lėktuvu į Tailandą galima užtikti bet kada, o paskutinės minutės pasiūlymai nudžiugins dar žemesne kaina.Komentarai