+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs Finnair skrydžiai iš Vilniaus

Finnair bilietai, skrydžiai iš Vilniaus 

Finnair lėktuvų bilietai – puikus pasirinkimas šiuolaikiniams keliautojams, norintiems greitai, nebrangiai ir komfortiškai keliauti iš Vilniaus. Bilietų rezervacijos svetainėje Lektuvubilietai.lt paprastai ir patogiai galėsite įsigyti Finnair lėktuvų bilietus! Lietuva ir jos sostinė Vilnius jau apkeliauta ir Jus traukte traukia neištirti egzotiški pasaulio kampeliai? >>>

Finnair bilietai, skrydžiai iš Vilniaus 

Finnair lėktuvų bilietai – puikus pasirinkimas šiuolaikiniams keliautojams, norintiems greitai, nebrangiai ir komfortiškai keliauti iš Vilniaus. Bilietų rezervacijos svetainėje Lektuvubilietai.lt paprastai ir patogiai galėsite įsigyti Finnair lėktuvų bilietus! Lietuva ir jos sostinė Vilnius jau apkeliauta ir Jus traukte traukia neištirti egzotiški pasaulio kampeliai? Nepražiopsokite savo progos, keliaukite mėgautis išsvajotomis atostogomis pačiuose žaviausiuose pasaulio miestuose! Patogūs Finnair lėktuvai laukia Jūsų!

<<<

Skrydžių kryptys su Finnair 

Finnair avialinijos skraidina keliautojus įvairiomis pasaulio kryptimis! Nuo avialinijų veiklos pradžios 1923 m. praėjo net 100 metų, o šimtmečio proga atsirado ir naujų skrydžių krypčių! Per Helsinkio oro uostą Finnair keliautojus skraidina į daugybę pasaulio krypčių. Iš Vilniaus (Lietuvos) oro uosto pasieksite šiuos Europos miestus: Rovaniemį, Alaniją, Alikantę, Amsterdamą, Antaliją, Atėnus, Barseloną, Bergeną, Berlyną, Bilundą, Bodę, Boloniją, Bordo, Briuselį, Budapeštą, Chaniją, Kopenhagą, Dubliną, Dubrovniką, Edinburgą, Frankfurtą, Fuerteventurą, Gdanską, Gran Kanariją, Hamburgą >>>

Skrydžių kryptys su Finnair 

Finnair avialinijos skraidina keliautojus įvairiomis pasaulio kryptimis! Nuo avialinijų veiklos pradžios 1923 m. praėjo net 100 metų, o šimtmečio proga atsirado ir naujų skrydžių krypčių! Per Helsinkio oro uostą Finnair keliautojus skraidina į daugybę pasaulio krypčių. Iš Vilniaus (Lietuvos) oro uosto pasieksite šiuos Europos miestus: Rovaniemį, Alaniją, Alikantę, Amsterdamą, Antaliją, Atėnus, Barseloną, Bergeną, Berlyną, Bilundą, Bodę, Boloniją, Bordo, Briuselį, Budapeštą, Chaniją, Kopenhagą, Dubliną, Dubrovniką, Edinburgą, Frankfurtą, Fuerteventurą, Gdanską, Gran Kanariją, Hamburgą, Heraklioną, Krokuvą, Lanzarotę, Larnaką, Lisaboną, Londoną, Madeirą, Madridą, Milaną, Miuncheną, Malagą, Neapolį, Nicą, Oslą, Prahą, Reikjaviką, Zalcburgą, Splitą, Taliną, Tenerifę, Tromsę, Veneciją, Veroną, Vieną ir kt. 

Atraskite Artimuosius Rytus! Keliaukite į miestus, kuriuose tradicijos dera su modernumu, o įspūdžiai – su poilsiu. Pažinkite kvapnius patiekalus ir mėgaukitės saule nuostabiuose paplūdimiuose Dohoje, Dubajuje, Eilate ar Tel Avive kartu su Finnair skrydžiais. 

O kaipgi skrydžiai į Ameriką? Jūsų laukia nepamirštami nuotykiai! Nuo spindinčių dangoraižių ir žymių paminklų iki intriguojančios istorijos ir įvairios gamtos – JAV, Kanados ir Meksikos vietovės siūlo viską, ko niekada negalėsite pamiršti! Skriskite į Dalasą, Los Andželą, Majamį, Niujorką, Bostoną, Kankuną, Čikagą, Las Vegasą, Meksiką, Monrealį, San Diegą, Sietlą, Torontą ar Vankuverį!

Norite egzotiškų atostogų? Keliaukite į Aziją ar Australiją! Didmiesčių šurmulio energija, rojaus paplūdimiai ir kvapą gniaužianti virtuvė – Azijos ir Ramiojo vandenyno miestuose Jūsų laukia nepakartojami nuotykiai! Galite aplankyti tokius miestus kaip Bankokas, Delis, Puketas, Singapūras, Tokijas, Oklandas, Balis, Pekinas, Brisbanas, Busanas, Cebu, Kolombas, Darvinas, Fidžis, Hanojus, Hošiminas, Honkongas, Krabi, Kvala Lumpūras, Manila, Melburnas, Mumbajus, Osaka, Pertas, Sapporo, Seulas, Šanchajus, Sidnėjus ir kt.

Egzotiškoji Afrika taip pat pasiekiama ranka su Finnair avialinijomis. Pietų Afrikos miestai – Keiptaunas ir Johanesburgas – užkariaus Jūsų širdį! Išvysite ir prisiliesite  prie vešlios gamtos, kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių ir spalvingos kultūros su įspūdinga istorija!

Domina pigūs skrydžiai? Pasinaudokite  siūlomais paskutinės minutės skrydžiais ir kelionė taps dar įspūdingesnė!

Skrydžio registracija, bagažas, sėdėjimo vietos 

Registraciją (check in) į Finnair skrydį galima atlikti internetu. Taip galėsite pradėti kelionę be nereikalingų eilių oro uoste. Jeigu vis tik norite registraciją į Finnair skrydį atlikti oro uoste, tai galėsite padaryti naudodamiesi savitarnos kioskais arba prie avialinijos registracijos stalų. Helsinkio oro uoste taip pat galima užsiregistruoti ir atiduoti bagažą naktį prieš skrydį. Atkreipkite dėmesį, kad Finnair avialinijos neleidžia atlikti registracijos internetu šiuose oro uostuose: Dalamano, Dubrovniko, Riminio, Zalcburgo ir Splito. Pirmenybinio įlaipinimo (priority) paslauga automatiškai įtraukiama į keleivio bilietą, jei pasirenkama aukštesnė skrydžio klasė. 

Informacija apie rankinį bagažą:

 • Mažasis krepšys. Tai gali būti maža rankinė, nešiojamojo kompiuterio krepšys arba kuprinė. Didžiausias bendras svoris su rankiniu krepšiu 8 – 12 kg. Didžiausi matmenys 40 cm x 30 cm x 15 cm.
 • Rankinis krepšys. Didžiausias bendras svoris su mažuoju krepšiu 8 – 12 kg. Didžiausi matmenys 55 cm x 40 cm x 23 cm.

Finnair Plus Silver, Gold, Platinum ir Platinum Lumo nariai gali vežtis vieną nemokamą rankinį bagažą (55 cm x 40 cm x 23 cm) Europos skrydžiuose, kai keliauja su Superlight bilietu, į kurį įskaičiuotas tik mažas krepšys. Atkreipkite dėmesį, kad bet kokie oro uoste įsigyti daiktai, įskaitant neapmokestinamus produktus, įskaičiuojami į rankinio bagažo normą! Įsitikinkite, kad Jūsų rankinis bagažas neviršija aprašytų dydžio ir svorio apribojimų – jei viršysite leistiną kiekį, gali tekti registruoti papildomą bagažą ir sumokėti taikomus mokesčius. Rankinio bagažo išmatavimai turi atitikti nustatytas normas!

Informacija apie registruotą bagažą:

 • Standartinis krepšys. Ekonominės, Premium ekonominės ir verslo klasės skrydyje didžiausias leidžiamas bagažo svoris – 23 kg. Išoriniai matmenys negali viršyti 90 cm x 75 cm x 45 cm. Tai gali būti muzikos instrumentas, sporto įranga ar kitas daiktas, kuris telpa į standartinio krepšio matmenis.
 • Sunkusis ir negabaritinis bagažas. Mokestis už sunkų ir (arba) negabaritinį bagažą taikomas bagažui, kuris sveria daugiau kaip 23 kg, iki 32 kg ir (arba) viršija standartinius bagažo išmatavimus – 90 cm x 75 cm x 45 cm. Didžiausi leidžiami matmenys yra 190 cm x 75 cm x 65 cm. Papildomą iki 32 kg sunkiasvorį bagažą galima įsigyti iš anksto, atliekant užsakymą, arba vėliau. Priešingu atveju, mokestį už sunkų ir (arba) negabaritinį bagažą galima sumokėti tik oro uoste.

Planuodami kelionę nepamirškite, jog rankiniame bagaže draudžiama turėti:

 • pistoletus, šaunamuosius ginklus ir kitus prietaisus, iššaunančius sviedinius
 • daiktus aštriomis briaunomis arba darbo įrankius, kuriais galima sukelti grėsmę orlaivio saugumui
 • prietaisus, specialiai sukurtus apsvaiginti arba imobilizuoti
 • įrankius, kuriais smūgiuojant galima sužaloti.

Šie daiktai draudžiami tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže

 • šaudmenys
 • sprogstamosios kapsulės
 • detonatoriai ir sprogdikliai
 • minos, granatos ir kitos sprogstamosios karinės atsargos
 • fejerverkai ir kitos pirotechnikos priemonės
 • dūmus skleidžiantys kanistrai ir šoviniai
 • dinamitas, šaunamieji milteliai ir plastikiniai sprogmenys.

Keliaudami ekonomine, aukščiausios klasės arba verslo klase, už papildomą mokestį galite iš anksto pasirinkti vietą (ang. seats) lėktuve. Mokestis priklauso nuo pasirinktos vietos tipo, bilieto tipo, skrydžio trukmės ir Jūsų ,,keleivio statuso. Jei bilieto tipas yra ,,Flex, vietą galite pasirinkti nemokamai. Vietą galite pasirinkti iš anksto, kai rezervuojate skrydį, arba vėliau. Jei keliaujate su vaikais ir nusprendėte iš anksto nerezervuoti vietų, sistema pasirūpins, kad kiekvienas vaikas (iki 12 metų) sėdėtų bent su vienu suaugusiuoju iš Jūsų grupės.

Kelionės su Finnair pigiau!

Finnair skrydžiai gali būti labai pigūs avialinijos siūlo įsigyti pigius paskutinės minutės skrydžius. Stebėkite naujienas ir nepraleiskite puikių pasiūlymų, kurie leis sutaupyti! Kodėl tuo nepasinaudojus? Spontaniška kelionė, kurioje galėsite sutaupyti, žada nepamirštamus įspūdžius kiekvienam keliautojui. 

<<<

Skrendant ekonomine klase, Finnair avialinijos lėktuvo salone leidžia turėti du rankinio bagažo vienetus: pirmojo bagažo matmenys iki 55cm x 40cm x 23cm, antrojo bagažo iki 40cm x 30cm x 15cm. Abiejų bagažų svoris (sudėjus kartu) negali viršyti 8 kg.