+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Andorą

Išsiilgote atostogų gaivos ir norite patirti įspūdžių ir nuotykių? Lėktuvų bilietai į Andorą gali išpildyti jūsų troškimus! Patogiai įsitaisiusi tarp Prancūzijos ir Ispanijos, ši mažytė valstybė stebina... Slidinėjimo kurortai, trasos, įspūdingi kalnų vaizdiniai, jaukūs ir svetingi šalies kaimeliai – vien tik pagalvojus apie poilsinę kelionę čionai širdyje pasidaro ramu. Pigūs skrydžiai į Andorą nenuvils nė vieno ištikimo keliautojo – pažintinė kelionę planuokite drauge su šeima ar draugais ir pradėkite pažinti pasaulio marguosius kampelius jau dabar! Čia žemėlapis bus gausus įvairiausių vietų, kurias privalu pamatyti – Andora La Vella. Valstybės sostinė privers pasijausti tikrais atostogų karaliais ir karalienėm, o kalnais apsuptame Kaniljas mieste skriekite baltu sniegu nuklotais kalnais. Paskutinės minutės pasiūlymai, akcijos ir nuolaidos – puikių atostogų pradžiai pats tas, tad skubėkite ir užsisakykite pigius lėktuvų bilietus internetu!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Andoroje nacionalinių oro uostų nėra, tačiau artimiausi Prancūzijos Perpignan-Riversaltes Airport – PGF (Perpignan oro uostas), Carcassonne – LMFK (Carcassonne oro uostas), Lleida-Alguaire – ILD (Lleida-Alguire oro uostas).

Laikas: GMT+1, vasaros laikas GMT+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Andoroje: 79 218

Plotas: 467,6 km²

Andoros įkūrimas: 1278 m.

Lankytinos vietos:  Andora - nykštukinė, nedidukė Europos valstybė, bet lankytinų vietų grožybės – tiesiog stulbina! Kalnais apsupta, šalies sostinė Andorra la Vella kerės savo paprastumu, o taip pat suteiks galimybę pailsėti ir didžiausiame Europos SPA komplekse Centre Termolúdic Caldea. Miesto aikštėje Plaça del Poble pailsėkite ir pasigrožėkite kalnų kraštovaizdžiu – šis reginys ilgam išliks jūsų atmintyje...  Nors šalis visai mažytė, bet joje savo atostogas atrasti galės ir žiemos sporto mėgėjai, ir karštų vasaros dienų išsiilgę poilsiautojai!

Būtina paragauti: Andora priklauso Katalonijos virtuvei, todėl pasiruoškite – skanieji daržovių troškiniai, patiekalai su kiauliena, įvairiausi tapas pasiūlymai ir, be abejonės, jūros gėrybės! O saldumynų sąrašas... Apsąla širdis vien pagalvojus. Net ir tikrieji gastronomai turės iš ko pasimokyti nuvykus į Andorą ir išbandžius jos virtuvės siūlomus patiekalus! Nebūkite abejingi pigiems lėktuvo bilietams, nes tai jūsų proga patirti ir žinoti daugiau!

Lauktuvės iš Andoros: mielas laiškelis su Andoros gamtos vaizdiniais – tikrai nustebins ir paglostys širdis artimam, Lietuvoje esančiam, artimam žmogui. Raktų pakabukai su šalies vėliavos spalvomis, didingais kalnų ir jų snieguotų viršūnių vaizdais. Nepamirškite marškinėlių, kurie kiekvienam leis prisiliesti prie Andoros šalies dvasios!

Pigiausi skrydžiai į Andorą galimi: pasiruoškite skristi pigiau vėlyvą rudenį ir ankstyvą pavasarį! Norėdami pirmieji sužinoti pigių lėktuvų bilietų kainas ir skrydžio datas, nepamirškite prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį. 

 Komentarai