+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Andorą

Išsiilgote atostogų gaivos ir norite patirti įspūdžių ir nuotykių? Lėktuvų bilietai į Andorą gali išpildyti jūsų troškimus! Patogiai įsitaisiusi tarp Prancūzijos ir Ispanijos, ši mažytė valstybė stebina... Slidinėjimo kurortai, trasos, įspūdingi kalnų vaizdiniai, jaukūs ir svetingi šalies kaimeliai – vien tik pagalvojus apie poilsinę kelionę čionai širdyje pasidaro ramu. Pigūs skrydžiai į Andorą nenuvils nė vieno ištikimo keliautojo – pažintinė kelionę planuokite drauge su šeima ar draugais ir pradėkite pažinti pasaulio marguosius kampelius jau dabar! Čia žemėlapis bus gausus įvairiausių vietų, kurias privalu pamatyti – Andora La Vella. Valstybės sostinė privers pasijausti tikrais atostogų karaliais ir karalienėm, o kalnais apsuptame Kaniljas mieste skriekite baltu sniegu nuklotais kalnais. Paskutinės minutės pasiūlymai, akcijos ir nuolaidos – puikių atostogų pradžiai pats tas, tad skubėkite ir užsisakykite pigius lėktuvų bilietus internetu!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Andoroje nacionalinių oro uostų nėra, tačiau artimiausi Prancūzijos Perpignan-Riversaltes Airport – PGF (Perpignan oro uostas), Carcassonne – LMFK (Carcassonne oro uostas), Lleida-Alguaire – ILD (Lleida-Alguire oro uostas).

Laikas: GMT+1, vasaros laikas GMT+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Andoroje: 79 218

Plotas: 467,6 km²

Andoros įkūrimas: 1278 m.

Lankytinos vietos:  Andora - nykštukinė, nedidukė Europos valstybė, bet lankytinų vietų grožybės – tiesiog stulbina! Kalnais apsupta, šalies sostinė Andorra la Vella kerės savo paprastumu, o taip pat suteiks galimybę pailsėti ir didžiausiame Europos SPA komplekse Centre Termolúdic Caldea. Miesto aikštėje Plaça del Poble pailsėkite ir pasigrožėkite kalnų kraštovaizdžiu – šis reginys ilgam išliks jūsų atmintyje...  Nors šalis visai mažytė, bet joje savo atostogas atrasti galės ir žiemos sporto mėgėjai, ir karštų vasaros dienų išsiilgę poilsiautojai!

Būtina paragauti: Andora priklauso Katalonijos virtuvei, todėl pasiruoškite – skanieji daržovių troškiniai, patiekalai su kiauliena, įvairiausi tapas pasiūlymai ir, be abejonės, jūros gėrybės! O saldumynų sąrašas... Apsąla širdis vien pagalvojus. Net ir tikrieji gastronomai turės iš ko pasimokyti nuvykus į Andorą ir išbandžius jos virtuvės siūlomus patiekalus! Nebūkite abejingi pigiems lėktuvo bilietams, nes tai jūsų proga patirti ir žinoti daugiau!

Lauktuvės iš Andoros: mielas laiškelis su Andoros gamtos vaizdiniais – tikrai nustebins ir paglostys širdis artimam, Lietuvoje esančiam, artimam žmogui. Raktų pakabukai su šalies vėliavos spalvomis, didingais kalnų ir jų snieguotų viršūnių vaizdais. Nepamirškite marškinėlių, kurie kiekvienam leis prisiliesti prie Andoros šalies dvasios!

Pigiausi skrydžiai į Andorą galimi: pasiruoškite skristi pigiau vėlyvą rudenį ir ankstyvą pavasarį! Norėdami pirmieji sužinoti pigių lėktuvų bilietų kainas ir skrydžio datas, nepamirškite prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį. 

Klimatas. Andora yra kalnuota šalis ir būtent toks reljefas sukuria vyraujantį klimatą – vasaros karštos, bet be alinančio karščio, o žiemos šaltokos. Šiltuoju metų laiku vidutiniškai termometro stulpeliai rodo apie 24 laipsnius, o žiemomis vidutinė temperatūra siekia apie porą laipsnių šalčio. Šiauriniuose slėniuose apie pusmetį laikosi sniegas. Žiemomis čia idealios sąlygos slidinėti – slidinėjimo sezonas prasideda gruodį ir tęsiasi iki pat balandžio. Vasarą Andora vilioja žygiais po kalnus – laipiojimo po kalnus sezonas prasideda gegužę ir tęsiasi iki rugsėjo.

Ekskursijos. Kelionė į Andorą dovanos nepamirštamą laiką, nuobodulio čia tikrai nejusite. Andora – rojus slidininkams, tad nepriklausomai nuo to, ar esate profesionalas, ar patyręs mėgėjas, o gal ketinate pirmą kartą stotis ant slidžių, Andoroje turėsite geriausią slidinėjimo patirtį! Čia daug įvairių lygių trasų. Kita pramoga – karštosios versmės, kurių šalyje netrūksta – šiais malonumais galėsite mėgautis bet kuriuo metų laiku. Nepraleiskite progos leistis į ekskursiją po kalnus, aplankykite nedidukus kaimelius, kuriuose susipažinsite su šalies tradicijomis, įprastu gyvenimo būdu.

Reikalingi dokumentai. Į Andorą keliaujantiems LR piliečiams reikalingas galiojantis asmens dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė).

Populiarūs viešbučiai. Andoroje apgyvendinimo įstaigų tinklas nėra labai platus, bet esančiuose garantuojamas puikus poilsis, svarbiausia – labai priimtina kaina. Prabangiai ilsėsitės populiariausiuose Andoros penkių žvaigždučių viešbučiuose, pavyzdžiui, „Holiday Inn Andorra“, „Eurostars Andorra Centre“, „Andorra Park Hotel“, „A Casa Canut Hotel Gastronomic“ ir kt. Šiuose viešbučiuose užtikrinamas aukščiausio lygio poilsis bei aptarnavimas, komfortabiliai įrengti apartamentai su visais patogumais, puikus vaizdas pro langus, teikiamos sveikatingumo paslaugos, aptarnaujantis personalas kalba net keliomis užsienio kalbomis.

Ekonomiškam variantui rinkitės įvairių žvaigždučių populiariausius ir puikiai svečių vertinamus viešbučius Andoroje, pavyzdžiui, „Hotel Mila“, „Petit Hotel“, „Hotel Soldeu Maistre“ ir kt.

Šventės ir festivaliai. Jei Andoroje svečiuositės kovo mėnesį, tai sudalyvaukite Arinsal slidinėjimo kurorte vykstančiame Big Snow festivalyje. Jame žiemos sporto gerbėjai mėgaujasi vakarėliais, muzika, organizuojama daug smagių konkursų.

Rugsėjo 8 dieną šalyje švenčiama Our Lady of Meritxell diena. Pagerbti savo globėjos žmonės susirenka į pamaldas, o po jų vyksta įspūdinga procesija, skamba tradicinė muzika, gatvėse šokami tradiciniai šokiai, rengiama daugybė koncertų. Visi gyventojai švenčia, tad jei teks sudalyvauti tokioje šventėje, bus nepaprasta patirtis, nes tai yra unikali proga pažvelgti giliau į šalies kultūrą bei tradicijas.

Jei Andoroje ilsėsitės lapkričio mėnesį, sudalyvaukite Andorra la Vella Village festivalyje.

Transporto nuoma. Viešėdami Andoroje, jei turėsite galimybę, išsinuomokite automobilį ir leiskitės į savarankišką pažintį su šia gražia šalimi. Mažo, kompaktiško ir ekonomiško automobilio nuoma parai Andoroje kainuos nuo 70 eurų. Visureigio nuomos parai kainos bus nuo 75 eurų, o 9 vietų mikroautobuso – nuo 160 eurų.

Nuomos kainos nurodytos preliminarios, rezervuojant automobilį prieš mėnesį. Automobilių nuomos kainoms įtakos turi ir tokie veiksniai kaip likęs dienų skaičius iki automobilio paėmimo, metų laikas ir kt.

Automobilį Andoroje gali išsinuomoti ne jaunesnis negu 21 metų amžiaus asmuo. Daugelio nuomos kompanijų nurodomas minimalus vairavimo stažas – 1 metai. Konkretūs reikalavimai stažui ir amžiui atskirose nuomos kompanijose gali skirtis. Taip pat papildomi mokesčiai gali būti taikomi jaunesniems negu 25 metų vairuotojams arba tiems, kurių vairavimo stažas trumpesnis negu 4 metai. Reikia pateikti tokius dokumentus: galiojantį asmens tapatybės dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę), beje, kai kuriose nuomos kompanijose reikalaujama paso, kortelė netinka, galiojantį vairuotojo pažymėjimą, kelionės dokumentą ir kreditinę kortelę apmokėti už paslaugas arba rezervuoti užstatą.

Etiketas, bendravimas, kultūra. Keleri faktai:

  • Andoros gyventojai draugiški, paslaugų ir malonūs;
  • vietiniams būdingas sąžiningumas, jo reikalauja ir iš kitų.


Komentarai