+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Čekiją

Pigūs lėktuvų bilietai į Čekiją - susipynusį architektūros ir gamtos stebuklą! Nesvarbu, ar tai ilgos atostogos Čekijoje ar trumpa savaitgalio kelionė, įspūdžiai patirti šalyje – neįkainojami. Šiaurinė šalies dalis išpuošta unikalaus kraštovaizdžio nacionaliniais parkais, kurių dėka turizmas Čekijoje klesti. Žinoma, nenusileidžia ir sostinė Praha, stebinanti raudonaisiais stogais ir bokštų gausa, kurioje itin atsispindi vietinių gyvenimas Čekijoje. Gausiai išplėtotas transporto tinklas, leidžia greitai ir patogiai keliauti po šalį. Didžiuosiuose šalies miestuose autobusai ir tramvajai, traukiniai ir metro yra pagrindinis transportas Čekijoje. Šalis garsėja ne tik alumi, tai turbūt teko girdėti bemaž visiems, bet ir mineralinėmis versmėmis, todėl Čekijoje gausu terminių baseinų, SPA centrų, verta griebti paskutinės minutės pasiūlymą skrydžiui ir mėgautis kūno malonumais. Maistas Čekijoje, taip pat prilygsta malonumui, tradiciniai patiekalai itin sotūs, įsitikinsite. Kainos Čekijoje žymiai nesiskiria nuo esamų Lietuvoje, tam tikrų produktų galima įsigyti ir pigiau, o pačiupus pigios kelionės į Čekiją bilietą nereikės ženkliai sumažinti kiaulės taupyklės turinio, pirmyn!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai Čekijoje: Praha (PRG), Brno (BRQ), Zlynas (GTW),  Karlovi Varai (KLV), Ostrava (OSR), Uherske Hradištė (UHE).

Laikas: UTC +1, vasaros UTC +2

Valiuta: Čekijos krona

Gyventojų skaičius Čekijoje: 10,52 mln.

Čekijos plotas: 78 866 km²

Čekijos įkūrimo data: slaviškos čekų gentys Čekijos teritorijoje apsigyveno V-VI a.

Lankytinos vietos Čekijoje: Praha, Karlšteino pilis, Adršpadų nacionalinis parkas, Česke Budejovice, Česky Krumlovas, Kutna Hora, Karlovi Varai, Olomoucas, Karlovy Vary, Brno, Telčas.

Būtina paragauti: virtuvės šefai Čekijoje maistą ruošia su didžiausiu kruopštumu ir meile, puoselėdami senas tradicijas. Vienas mėgstamiausių nacionalinių čekų patiekalų – kiauliena su virtinukais ir raugintais kopūstais Vepřovį knedlķky zelķ, neišsiskirkite iš vietinių ir mėgaukitės gardžiuoju patiekalu. Dar daugiau čekiškos virtuvės kultūros: kepta nugarinė svickova, guliašas gulaš, kepta žąsis husa, džiūvėsėliuose kepti veršienos kotletai řķzek, duonos virtinukai Houskové knedlķky. Atostogos Čekijoje įrodys, kad vietiniai tikri smaližiai, pasisaldinkite gyvenimą desertu, lietiniai ar virtiniai su vaisių, džemo įdaru bei plakta grietinėle puikiai tam tiks!

Lauktuvės iš Čekijos: tradiciniai liaudies dirbiniai, nėriniai, avalynė, suvenyrai iš Bohemia krištolo, Karlovy Vary porceliano dirbiniai, čekiškas alus.

Pigiausi skrydžiai į Čekiją galimi: pavasaris ar ruduo, kuomet dar turistai lepinasi šiltuosiuose kraštuose, puikus laikas kelionei į Čekiją.Čekijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai