+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Estiją

Pigios bilietų kainos į Estiją, ypatingai sulaukus paskutinės minutės pasiūlymo skrydžiui į Taliną nustebina ganėtinai dažnai, tad savaitgalis Estijoje – puikus pasirinkimas! Per akimirką įsigytas bilietas internetu į Estiją suteiks pažintį su šalies įžymybėmis, kultūra, tradicijomis ir gamtos stebuklais, grįšite pailsėję ir praturtinę sielą. Norint susipažinti su Estija nuodugniau, savaitgalio neužteks, skirkite daugiau laiko ir leiskitės į kelionę po visą šalį, Estijos visuomeninis transportas neabejotinai padės. Trumpos atostogos Estijoje daug išlaidų nepareikalaus, kainos panašios kaip Lietuvoje, o viešbučiai Estijoje pagal kiekvieno kišenę – išsirinkite priimtiniausią! Žinoma, nakvynė šalies sostinėje, Saremos salose ar Estijos vasaros sostinėje Parnu gali pareikalauti didesnių finansų, juk turizmas Estijoje ne be reikalo klesti, bet atvykus ankstyvojo sezono pradžioje arba besibaigiant turistų antplūdžiui – sutaupysite. Gyvenimas Estijoje verda ištisus metus, čia yra ką veikti ir žiemą, ypatingai, kai didieji miestai ruošiasi gražiausioms žiemos šventėms, šalyje vyksta stebuklai, įsitikinkite.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai Estijoje: Talinas (TLL), Tartu (TAY)

Laikas: UTC +2, vasaros laikas UTC +3

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Estijoje: 1,325 mln.

Estijos plotas: 45 226 km²

Estijos įkūrimo data: 1,3 mln.

Lankytinos vietos Estijoje: Talinas, Saremos salos, Tartu, Somos Nacionalinis parkas, Alatskivi pilis, Anglos vėjo malūnai, Aleksandro Nevskio katedra, Estijos etnografinis muziejus, Hidroplanųuostas, Jagalos krioklys, Kadriorgo muziejus ir parkas, Keilos krioklys, Lahemos nacionalinis parkas, Muhu stručių ferma, Pirito vienuolynas, Storosios Margaritos bokštas.

Būtina paragauti: Estijos maistas sotus ir kaloringas, juk taip ir turi būti kuo arčiau šiaurės gyvenančioms šalims. Vieni populiariausių patiekalų, kuriuos vertėtų paragauti: šoninė su grietinės padažu bei Baltijos jūros kilkė Silgusoust, šaltas patiekiamas įdarytas ungurys Marineeritud angerjas – atostogos Estijoje be šio patiekalo neįsivaizduojamos,  virta kiauliena drebučiuose Tongue, Sült. Virtos neluptos bulvės su varške, miežinė košė su raugintu pienu – tradiciniai Estijos valgiai, turintys savitą skonį ir patiekimo būdą.

Lauktuvės iš Estijos: įvairiausi suvenyrai iš dolomito bei medžio, vilnoniai ar estiško lino megztiniai, kojinės ir kiti šilti apdarai, estiškas šokoladas (nors pastarojo galima atrasti ir Lietuvoje, unikalūs įpakavimai džiugina tik Estijoje), likeris Vana Tallinn.

Pigiausi skrydžiai į Estiją galimi: vėsesniu laikotarpiu skrydžio bilietai į Estiją pigesni, nes turistai dar tik ruošiasi pažinti šią Baltijos šalį.Estijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai