+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Suomiją

Pigūs skrydžiai į Suomiją lėktuvu lepina dažnai, tereikia pasiryžti ir skleisti sparnus! Nors daug kas poilsį renkasi egzotinėse šalyse, atostogos Suomijoje taip pat nenuvilia. Net gi žiemos metu kryptys Vilnius-Suomija, Kaunas-Suomija, Ryga-Suomija dažnai pasirenkamos, tikrai taip, juk būtent Suomijoje, Laplandijoje, gyvena tikrų tikriausias Kalėdų senelis, tai bent kerintis ir unikalus savaitgalis drauge su šeima ir draugais šioje Skandinavijos šalyje! Lėktuvų bilietai į Suomiją internetu siūlo žemas kainas, paskutinės minutės į Suomiją pasiūlymai verčia turistus šypsotis ir rengtis į nepamirštamą kelionę. Kas žavisi sostine Helsinkiu, kas traukia jau į minėtą Laplandiją ar į Ruka slidinėjimo kurortą, kas lepina akis šiaurės pašvaistėmis, nesvarbu kur, visi lieka apstulbinti Suomijos grožio. Suomijos orai vasarą – šilti, žiemą – žvarboki. Žiemos metu sniegas plačiai užkloja visą šalį. Dar vienas unikalus reiškinys – baltosios ir poliarinės naktys, leiskitės į žygį už poliarinio rato ir patys tuo įsitikinsite, galbūt jūsų transporto priemonė galėtų būti šiaurės elnių traukiamos rogės? Pasvarstykite. Transportas Suomijoje – ne tik elniai, čia važinėja ir tradiciniai autobusai, traukiniai, sostinėje Helsinkyje - tramvajus bei metro. Viešasis transportas Suomijoje yra itin populiarus, turistai raginami taip pat juo naudotis, nes transporto tinklas yra plačiai išvystytas šalyje. Kainos Suomijoje ganėtinai aukštos, bet maisto kokybė ar apgyvendinimo paslaugos atitinka aukštus reikalavimus. Keliaujant po Suomiją ir apsistojant vis kitoje vietoje, dažnai renkamasi jaunimo nakvynės namus, viešbučiai Suomijoje populiaresni didžiuosiuose miestuose. Pažinkite Suomiją pigių lėktuvų bilietų pagalba - puiki proga papildyti savo kelionės lagaminus!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai Suomijoje: Helsinkis (HEL), Ivalo (IVL), Joensū (JOE), Juveskiulė (JYV), Kajanis (KAJ), Kuusamo (KAO), Tornijas (KEM), Kokola (KOK), Kittila (KTT), Kuopijas (KUO).

Laikas: UTC+2

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Suomijoje: 5,4 mln.

Plotas: 338 145 km²

Suomijos įkūrimo data: pirmieji gyventojai į Suomijos teritorijoje apsigyveno 8000 m. pr. Kr.

Lankytinos vietos: Helsinkis, centrinė Helsinkio geležinkelio stotis, informacinis poliarinio rato taškas, Laplandija, Suomenlinos tvirtovė, Miminukų slėnis, Tamperė, Savonlina, Turku, Ruku, Levi, Alandų salos, Muurame saunų muziejus, Nuuksio nacionalinis parkas, Ranua zoologijos sodas.

Būtina paragauti: Suomijos virtuvėje svarbiausią vietą užima žuvis, nors suomiai linkę daugiau gaminti namuose, restoranuose šiais žuvies patiekalais taip pat pasimėgausite. Nepraleiskite progos paskanauti elnio liežuvio ar elnienos su spanguolių uogine, kuri šiaurėje laikoma ypatingu delikatesu. Tradicinis suomių patiekalas – kalekukas, tai žuvies patiekalas gaminamas net 6 valandas.

Lauktuvės iš Suomijos: apsilankius Laplandijoje, tiesiog privalu atsivežti Kalėdų senelio atributikos, dirbinių iš kailių, medžio drožinių, elnių mėsos gaminių. Suomiška pirtis žinoma visiems, tad ir suomiški reikmenys pirtims itin vertinami.

Pigiausi skrydžiai į Suomiją galimi: vasaros Suomijoje šiltos, tad ir turistai užplūsta šalį, pigiausi bilietai Vilnius-Suomija, Kaunas-Suomija, Ryga-Suomija džiugina prieš prasidedant turistų antplūdžiui arba jam besibaigiant, tai pavasaris ir ruduo. Paskutinės minutės pasiūlymas skrydžiui į Suomiją žema kaina nustebina dažnai, gaudykite!Suomijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai