+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Birmingamą

Pigūs skrydžiai į Birmingamą

Džiaugiamės galėdami jums išduoti paslaptį – pigūs lėktuvo bilietai į Birmingamą jau pasiekė Lektuvubilietai.lt kelionių namus! Išsiilgote jaudinančio kelionių jausmo? Trokštate trumpam, o gal ir ilgėliau ištrūkti nepažintos krypties link? Džiugu, nes Birmingamas išlaisvins atostogų ir pažinimo troškimus bei suteiks laimės kelionių entuziastams. Puikiausi pasiūlymai jūsų jau laukia, tad suskubkite įsigyti lėktuvo bilietą į Birmingamą internetu daug pigiau! Jungtinėje Karalystėje įsikūręs miestas stebins savo lankytinų vietų gausumu bei žaliuojančios gamtos ir modernios architektūros draugija. Smagiai praleisti laiką drauge su šeima ar bičiuliais galės kiekvienas – pažintinės kelionės mėgėjai pasipildys savo žinių lagaminus išdidžiajame Birmingame! Ieškote pigiausių skrydžių? Lektuvubilietai.lt specialistai padarys viską, kad patenkintų jūsų lūkesčius. Britiška dvasia pulsuojančios miesto gatvelės privers įsijausti į kelionės ritmą ir pasinerti atostogų jūron... Vos tik atvykus į antrą pagal dydį Didžiosios Britanijos miestą dairykitės – jus pasitiks ir XVIII amžiuje statyta architektūra, ir modernieji, prikaustantys akį bei sukursiantys išskirtinę nuomonę apie šį miestą, pastatai, o kur žalia gaiva pasižymintys parkai, sodai... Keliaukite pasinaudoję pigių lėktuvų bilietų akcijomis ir nepamirškite susikurti nuosavą kelionių žemėlapį bei pildyti jo nepamirštamomis akimirkomis užsienio šalyse! Skrendam? Skrendam!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Birmingham International Airport – BHX (Birmingamo oro uostas).

Laikas: UTC+0, vasaros laikas UTC+1

Valiuta: svaras sterlingų GBP

Gyventojų skaičius Birmingame: 1,101 mln.

Birmingamo plotas: 268 km²

Birmingamo įkūrimas: šis miestas įsikūrė VI a. kaip anglosaksų žemdirbių kaimelis.

Lankytinos vietos: botanikos sodai, Sea Life centras, Thinktank mokslo muziejus, Alton Tower pramogų parkas, Broad Street gatvė, Birmingamo akvariumas, Victoria Law Courts raudonų plytų teismo rūmai, šokolado kompanija Cadbury World, Back to Backs rajonas.

Būtina paragauti: Birmingame, kaip ir visoje Jungtinėje Karalystėje, siūlome pradėti pusryčius tikra angliška arbata ir English Breakfast – keptu neplaktu kiaušiniu, kepta šonine, garnyru ir skrudinta kvietinės duonos riekele. Nepamirškite ragauti fish and chips – ypatingai didžiuosiuose miestuose gausybė kavinukių ir greito maisto restoranėlių kvies vaišintis ir išmėginti, Anglijoje esančio miesto, Birmingamo virtuvę.

Lauktuvės iš Birmingamo: suvenyrai su Birmingamo miesto vaizdais, raktų pakabukai, mielos papuošalų dėžutės, atvirutės pradžiugins ir privers pajusti Birmingamo miesto dvasią dar nebuvusiems šiame mieste.

Pigiausi skrydžiai į Birmingamą: keliauti pigiau į Birmingamą galima tikėtis pavasarį ar rudenį, tad skubėkite prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir bilietų pasiūlymus internetu gauti pirmieji!

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai