+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Glazgą

Pigūs skrydžiai į Glazgą

Pigūs lėktuvų bilietai į jaunatviškąjį Glazgą! Pažintinė kelionė į Škotijos miestą Glazgą tikrai gali paįvairinti jūsų kasdienybę ir pripildyti ją netikėčiausiomis istorijomis... Muzikantų mieste daugybė, todėl gyvos muzikos mėgėjams čia tikras rojus! Ilgai planuojate atostogas nuo greitai lekiančių dienų? Trumpa, city break tipo kelionė į Glazgą – ar galite patikėti, kad susikurti spalvingą savaitgalį už prieinamą kainą gali būti realu? Vykite į Glazgą ne tik pašėlti, bet ir įgauti įkvėpimo naujiems darbams – Glazgo gamta kerinti bei nuraminanti... Pigūs skrydžiai į Glazgą – nuostabių atostogų pradžia jau čia pat! Keliaujam!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Glasgow Prestwick Airport – PIK (Glazgo Prestviko oro uostas), Glasgow Airport – GLA (Glazgo oro uostas).

Laikas: UTC 0, vasaros laikas UTC+1

Valiuta: GBP

Gyventojų skaičius Glazge: 606 340

Glazgo plotas: 175.5 km²

Glazgo įkūrimo data: VI a.

Lankytinos vietos: viduramžiais dvelkianti Glazgo atmosfera prisijaukins kiekvieną atvykusį aplankyti šio miesto svečią. Jūsų kelionės žemėlapis nusispalvins įvairiausiomis spalvomis pažymėjus jame Glazgo lankytinas vietas. Skubėkite apžiūrėti visas žymias miesto pilis pradedant nuo Bishop‘s, Cathcart ir baigiant Haggs bei Partick pilimis. Iš kai kurių iš jų likę tik griuvėsiai, bet kokia gi istoriją jie mena... Privalu aplankyti Lanarko sodus, pašėlti King Tut’s gyvo garso muzikos klube, įsiamžinti šalia gotikos stiliaus šedevro Glazgo katedros... Viešojo transporto paslaugos mieste išvystytos, todėl pasiekti lankytinas vietas bus paprasta. Kelvingrove meno galerija ir muziejus, miesto rūmai, Glazgo botanikos sodas, Žaliasis Glazgo parkas – vietos, kurių miesto svečiai netūrėtų aplenkti. Keliaukite pigiau užsisakę lektuvo bilietus internetu – paprasta, greita ir pigu!

Būtina paragauti: Glazgas – muzikantų miestas, tad nenustebkite, kad miesto gatvelėse gatvės muzikos menininkų sutiksite begalės! Nesidrovėkite nusišypsoti – praskaidrinsite dieną ne tik aplinkiniui, bet ir sau. Patikėkite! Na, o su gera nuotaika keliaukite ragauti Didžiosios Britanijos patiekalų Glazge. Skanaukite angliškus pusryčius ir tradicine arbata paskaninta pienu. Atvykus į Škotiją svarbu paragauti fish and chips – šio, bene labiausiai Jungtinę Karalystę primenančio patiekalo siūlys daugybę mieste įsikūrusių kavinukių.

Lauktuvės iš Glazgo: juvelyriniai gaminiai, atvirukai su Glazgo miesto gamtos vaizdiniais, įžymiomis vietomis, žymiais žmonėmis, marškinėliai, puodeliai, virtuvės įrankiai.

Pigiausi skrydžiai į Glazgą galimi: pavasarį ir rudenį keliaukite pigiau! Norintiems pirmiesiems sužinoti skrydžių akcijas ir nuolaidas siūlome prenumeruoti mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį.

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai