+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Honkongą

Pietryčių Azija... Skamba magiškai, tiesa? Tarp džiunglių ir lekiančios miesto dinamikos, tarp karščio ir ramybės bei nerimstančio gatvės šurmulio. Visapusiškai kontrastingas Honkongas nesiliaus stebinti kiekviename žingsnyje... Žmonių svetingumas, gastronominiai vingiai, gamtos ir urbanistikos priešybė privers nusilenkti išskirtinumu spinduliuojančiam kraštui. Dar neišvykusiems teks prasitarti – Honkongas – Kinijoje, tačiau veikia kaip atskiras, autonomiją turintis vienetas. Dėl modernizacijos, inovacijų, stiprios ekonomikos ir spartaus, besivystančio verslo platybių – Honkongas įgauna atskirą formą. Nepraleiskite progos – pigūs lėktuvų bilietai į Honkongą – išmintinga idėja. Pažinkite, atraskite, pamilkite kitokią Kiniją, su Honkongu susitikite akis į akį. Pigiausi lėktuvo bilietai į Honkongą – realybė, jums tereikia prenumeruoti lektuvubilietai.lt naujienlaiškį, o mūsų komanda padarys viską, kad jus pasiektų specialūs pasiūlymai skrydžiams į Honkongą. Jei svajojote ištrūkti, pažinti neatrastą kraštą – skrydžiai ir kelionė į Honkongą – tobulas planas. Pasinaudokite paskutinės minutės pasiūlymo galimybe, sekite akcijas, nuolaidas, laukite žemų kainų virtinės. Lėktuvų bilietai į Honkongą pigiau – tiems, kas laukia.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Hong Kong International (HKG) oro uostas, Harbour (XJH) oro uostas, Sheung Wan Heliport (HHP) oro uostas, Cz Bus Station (HHK) oro uostas.

Laikas: UTC+8

Valiuta: nacionalinė Honkongo valiuta – Honkongo doleris (HKD)

Gyventojų skaičius Honkonge: 7,3 mln. žmonių

Madrido plotas: 2,755 km²

Honkongo įkūrimas: Iki 1997 m. Honkongas buvo Didžiosios Britanijos kolonija. Per daugiau nei 150 metų britai Honkonge skiepijo savo kultūrą, stengėsi stiprinti ekonomiką, diegė kalbą, tradicijas bei kultūrą. Vos tik pasibaigus kolonizacijai, Didžioji Britanija ir Kinija pasirašė sutartį, leisiančią Honkongui net 50 metų išlaikyti autonomiją. Vis dėlto, tai reiškia, kad 2047 m. Honkongas taps visaverte Kinijos Liaudies Respublikos dalimi.

Lankytinos vietos Honkonge: nepraleiskite galimybės išvysti Victoria Peak (Viktorijos viršūnė). Tai Honkonge esantis kalnas - aukščiausia viršūnė, leisianti įdėmiau pažvelgti į pačią salą. Taip pat būtina nuvykti ir į šventyklos gatvę (Temple street) ir pasimėgauti naktinio turgelio gėrybių gausa - tai tikras Chinatown. Atminkite, jog jis nėra pačiame Honkonge, teks truputį nusikelti į centrinį Kauluną - salai priklausantį regioną.

Honkonge būtina paragauti: pažintį su Honkongo virtuve vertėtų pradėti nuo arbatos. Ji čia skanaujama tiek karšta, tiek šalta, gardinama pienu. Visai nenuostabu kodėl. Honkongas - Kinijos ir Didžiosios Britanijos mišinys. Be abejonės, teks priprasti, jog ausį lepins begalė negirdėtų pavadinimų. Prasitarsime - ne tik ausiai, bet ir gomuriui. Galėsite skanauti ir Honkogo prabangiausiuosius – ryklieną ar gyvatieną. Honkongo virtuvė ir neįtikėtini jos šedevrai lepins kiekvieną, ypatingų nuotykių ištroškusį. Būtina pridurti, jog čia gastronomija ypač vertinama: svarbu ne tik pilvą prikimšti, esmė - ceremonija ir bendravimas. Vietiniai čia dažniausiai skanauja Dim Sum (panašu į koldūnus, tik įdaras daug įdomesnis - su krevetėmis, grybais), taip pat ir Siu Mei bei Wonton makaronus, Congee košę. Desertui rinkitės - Tong Sui. Šis skanėstas primena sriubą.

Lauktuvės iš Honkongo: vieni populiariausių suvenyrų – arbata ir keramika. Be abejonės, daugelis parveža ir vardo spaudų hieroglifus. Žinoma, saldumynai, skanumynai ir traškūs užkandukai – taip pat populiarios lauktuvės.

Pigiausi skrydžiai į Honkongą galimi: skrydžiai internetu į Honkongą – ranka pasiekiami. Jums tereikia prenumeruoti mūsų naujienlaiškį ir laukti pigių paskutinės minutės pasiūlymų. Vasarą, rudenį, žiemą ir pavasarį – Honkongą pasiekti pigiau – įmanoma. Planuokite atostogas, pirkite lėktuvo bilietus internetu ir keliaukite!Komentarai