+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Vengriją

Nors Vengrija neturi nei jūros, nei vandenyno, šalis turi Balatono ežerą – didžiausią gėlo vandens ežerą Europoje. Legenda apie Balatono ežero dugne stūksančią bažnyčią ir joje vis ašarojančią mergelę, kurios ašaros neleidžia ežerui išdžiūti, tikrai jausminga, o atsiveriantis peizažas drebina vidinį pasaulį. Nebrangūs lėktuvų bilietai į Vengriją – unikali galimybė palepinti savo kūną terminiuose baseinuose, kuriais taip garsėja Vengrija, o dar tobulo skonio desertinis vynas... saldu net pagalvojus! Akcijos ir nuolaidos galimos visada, tereikia sekti mūsų puslapį ar užsiprenumeruoti naujienlaiškį! Pažintines ir poilsines keliones siūlanti Vengrija kviečia pasilepinti marcipanu Sentendrės mieste ir susipažinti su vengriško šokoladinio pyrago istorija. Širdis apsąla vien galvojant apie šias aukso kasyklas sielai ir kūnui. Būtų negražu pamiršti Egerio miestą ir jo senąsias pirties tradicijas, juk pirtis – geriausia vieta išvalyti galvą nuo nereikalingų minčių, kuomet skaičiuoji krentančius lašelius nuo nosies galiuko. Pigūs skrydžiai į Vengrijos sostinę Budapeštą – tobulas maršrutas atostogų pradžiai, pradedi istorinėmis vietomis, o baigi – Hevizo mieste, prie didžiausio Europos geoterminio ežero, tiesiog pasaka! Taip pat nepraleiskite progos apsilankyti unikaliame Budapešto zoologijos sode, kuris kiekvienam gyvūnui yra įrengęs aplinką artimą jo gimtąjai vietovei, tiesiog nuostabu! Atverkite savo minčių vartus Vengrijos kultūrai ir prisilieskite prie jos savo sielomis. Pigūs lektuvų bilietai internetu – galimybė pasinerti į Vengrijos ramybės oazę ir atsiduoti jos gydančioms galioms!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Ferihegy Airport – BUD (Ferihegy oro uostas).

Laikas: GMT+1

Valiuta: forintas (HUF)

Gyventojų skaičius Vengrijoje: 9 821 318

Vengrijos plotas: 93 030 km²

Vengrijos įkūrimas: Tradiciškai laikoma, kad Vengrijos karalystė įsikūrė 1001 m.

Lankytinos vietos: Balatono ežero teritorija ir aplink, Budapešto, unikalus, vienas seniausių pasaulyje, zoologijos sodas, Tokajus – vynininkystės miestas, Holoko kaimas su autentiškais XVII – XVIII a. pastatais, Agleteko urvai turintys aukščiausią stalagmitą pasaulyje,  Egerio miestas ir jo pirčių tradicijos, Hevizas ir didžiausias Europos geoterminis ežeras, Sentendrė garsėjanti marcipanu, Višnegrado pilis ties Dunojumi, Pėčo miestas ir jo nuostabi architektūra.

Būtina paragauti: marcipanas, desertinis vynas, tikras, vengriškas guliašas.

Lauktuvės iš Vengrijos: marcipanas, šokoladas, aitriosios paprikos, keramika ir porcelianas, desertinis vynas Tokaji.

Pigiausi skrydžiai galimi: pavasarį, rudenį, mat tuomet turistų sezonas nėra prasidėjęs ir pigūs lėktuvų bilietai internetu džiugina ištikimuosius keliautojus!Komentarai