+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Izraelį

Pigūs lėktuvų bilietai į Izraelį vilioja net daug ko mačiusius turistus, atostogos Izraelyje dvelkia savita aura. Izraelio turizmas gan plačiai išplėtotas, šalis pritraukia būrius kitataučių pasilepinti saule ir Negyvosios arba Raudonosios jūrų bangomis. Izraelio miestai taip pat verti dėmesio, didžiausias miestas Negevos dykumoje Ber Ševa įkurtas dar antikiniais laikais, Tel Avivas – šalies sostinė, pasižymi muziejų gausa, žalia gamta ir jaukiomis centro gatvelėmis. Nepamirškime Jaruzalės, į keturis kvartalus žydų, krikščionių, musulmonų ir armėnų suskirstytas miestas ištisai pilnas turistų, įsisukite ir jūs. Lėktuvų bilietai į Izraelį nuskraidins jus į unikalią žemę, savaitgalis Izraelyje bus per trumpas, aplankyti lankomiausius Izraelio objektus ir pasinerti į Negyvosios jūros vandenis, juk dar reikia užsukti ir į Masada tvirtovę, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą ir įamžinti Bahajų sodą žavesį, nedelskite, rinkitės kryptį Vilnius-Izraelis ir mėgaukitės poilsiu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai Izraelyje: Sde Dov (SDV), Ben Gurion Intl (TLV), Elat (ETH), Ovda (VDA), Haifa (HFA), Kirjat Šmona (KSW), Rosh Pinna (RPN).

Laikas: UTC +2, vasaros UTC +3

Valiuta: Izraelio naujasis šekelis (ILS)

Gyventojų skaičius Izraelyje: 8 mln.

Plotas: 20 770 km²

Izraelio įkūrimo data: XIX a. žydai pradėjo kurti miestus Palestinoje, 1948 m. Izraelis paskelbė nepriklausomybę.

Lankytinos vietos: Tel Avivas, Eilatas, Jeruzalė, Bahajų sodai, Masada, Negevo dykuma, Negyvoji jūra.

Būtina paragauti: Izraelio virtuvė yra labai įvairi, itin išsiskiria Izraelio žydų virtuvė, kuomet valgomas tik košerinis maistas. Atostogos Izraelyje neturėtų atsiriboti nuo vietinės virtuvės, todėl siūloma paragauti kuo daugiau vietinių patiekalų, išmėginkite šiuos: rutuliukai iš žirnių ir pupelių falafel, česnakų, svogūnų, geltonų žirnių ir prieskonių tyrė humusas, duonos paplotėliai su daržovėmis ir virtomis pupelėmis pita, pyragėlis įdarytas špinatais, bulvėmis ir sūriu burekas ir žinoma tradicinis žuvies patiekalas Švento Petro žuvis. Poilsis Izraelyje taps dar gardesnis paragavus išskirtinių šalies skanumynų: tortų, sausainių, meduolių, pyragėlių, pudingų, cukruotų vaisių ir kitų gardumynų.

Lauktuvės iš Izraelio: itin populiarūs visame pasaulyje produktai iš Negyvosios jūros mineralų, suvenyrai religijos tematika ar su šalies simbolika, įžymiomis vietomis.

Pigiausi skrydžiai į Izraelį galimi: žiemos laikotarpiu, jeigu žiemą Izraelyje galima pavadinti žiema, nuo lapkričio iki kovo skrydžiai į Izraelį stebina žema kaina, nors paskutinės minutės pasiūlymas kelionei į Izraelį gali nustebinti ištisus metus.

Izraelio miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai