+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Islandiją

Pigūs lėktuvų bilietai į Islandiją – neįtikėtinu gamtos grožiu pasižymintis pasaulio kampelis suras vietą kiekvieno keliautojo širdyje! Pigūs skrydžiai į Islandiją kaip mat jus nuskraidins įstabios vietos link, kurioje savąją kelionės pasaką susikurs kiekvienas atvykęs... Apie šios salos grožį žino daugelis, bet ar kiekvienas jį patyrė, išgyveno ir pajuto...? Gyvus meno kūrinius primenančios lankytinos vietos kaip pat sužavės ir įsups į atpalaiduojantį atostogų laiką. Aukštieji Islandijos fjordai, baltutėliu sniegu nubarstytos kalnų viršūnės, žaliuojančiomis gamtos bangomis nusidriekęs  peizažas ir raminantys karštųjų versmių baseinai... Pasidaro gera tik pagalvojus apie tokiomis vietomis perpildytas atostogas! Islandai, nors ir šiaurietiško charakterio – kiek uždaresni, santūresni, bet visada turistus priima lyg savus, tad nebijokite užkalbinti vietinio gyventojo, kuris gali papasakot begalės įdomiausių istorijų! Lėktuvų bilietai į Islandiją internetu pigiau, o norėdami sužinoti pirmieji apie akcijas ir nuolaidas, siūlome prenumeruoti mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Keflavik International airport – KEF (Keflavik tarptautinis oro uostas), Reykjavik Domestic airport – RKV (Reikjaviko tarptautinis oro uostas).

Laikas: UTC

Valiuta: Islandijos krona ISK

Gyventojų skaičius Islandijoje: 323 002

Islandijos plotas: 103 000 km²

Islandijos įkūrimas: Naddod, vienas iš noervegų-farerų vikingų, atrado Islandijos žemes netyčia užklydęs rytinėje salos pakrantėje apie 860 m. ir pavadino šią šalį – Snæland, kas išvertus reiškia Sniego šalis.  

Lankytinos vietos: sostinė Reikjavikas, Askja, Drekagil drakonų kanjonas, Auksinis žiedas, Detifoso krioklys, Didysis geizeris, lavos labirintai Dimmuborgir, ugnikalnis Eroivajokudlis, gyvenvietė Glaumbaeris, Glymur krioklys, Gulfoso krioklys, Halgrimo bažnyčia, Hekla, Jokulsarion lagūna, Krafla, Myvatno ežeras, Žydroji lagūna. 

Būtina paragauti: islandai išsiskiria savo unikalia ir savotiška virtuve. Pagrindiniai ingredientai – ėriena, pieno produktai ir žuvis. Nors kainos Islandijoje tikrai gali nustebinti – restoranuose ir kavinėse maitintis tikra prabanga, bet leiskite sau paragauti tikrų Islandijos gastronomų gamintos rūkytos ėrienos, kuri čia vadinasi Hangikjöt. Pradėkite dieną skyr – panašiu į jogurtą skanėstu, kuris labai patiks kiekvienam sveikuoliui. Žuvies patiekalais besididžiuojančiojoje šalyje gardžiuotis jais – tikras malonumas! Bacalao – skanioji sūdyta žuvis, Stockfish – džiovintas gardėsis - būtinai įtraukite juos į savo meniu! 

Lauktuvės iš Islandijos: skandinaviškais raštais puoštas megztinis sušildys net ir šalčiausios širdies savininką – kokie jaukūs, o kokie šilti... Ris Buff saldainiai – tikras Islandijos skanumynas, kuriuo mėgaujasi net ir vietiniai gyventojai, o nebuvusieji tikrai prisijaukins Islandijos dvasią vos tik paragavus kąsnelį. Vikingų, elfų, trolių autentiškos statulėlės pagyvins bet kokią lentynėlę, o geriausia dovana išgyventi islandų kultūrą – pigus lėktuvo bilietas į Islandiją!

Pigiausi skrydžiai į Islandiją: lėktuvų bilietai pigiau internetu Vilnius-Islandija, Ryga-Islandija gali išpildyti svajonės išsipildymus Islandijoje! Planuokite kelionę pavasarį, rudenį ar net žiemą į unikaliąją Islandiją!Komentarai