+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Japoniją

Norite kažko ypatingo ir, kas ilgam išliktų prisiminimuose? Griebkite pigius lėktuvų bilietus į tekančios saulės šalį Japoniją. Mes pažadame, ši nuostabaus grožio šalis nepaliks abejingų. Svajojate pamatyti žydinčių sakurų sodus? Tuomet ieškokite geriausių pasiūlymų internete ir vykite į Japoniją pavasarį. Būtent tuomet šalis tarsi paskęsta rausvuose sakurų žiedlapiuose. Esate miesto žmogus ir nuo miesto šurmulio jūsų širdis pradeda plati smarkiau? Jums būtina aplankyti vieną įspūdingiausių pasaulio miestų – Tokiją. Šiame mieste galėsite pamatyti didžiausią pasaulio sankryžą, Tokijo bokštą, kuris primena Gustavo Eifelio statytą Paryžiuje... Ir, žinoma, nepamirškite apsilankyti Tokijo dangaus medyje, kurio aukštis siekia 634 metrus ir jis iškart buvo pripažintas aukščiausiu televizijos bokštu pasaulyje! Vaizdas užkilus neapsakomas... O aplankyti Japonijos darosi vis pigiau ir pigiau, nes internete galima rasti puikių pasiūlymų su didelėmis nuolaidomis ir akcijomis! Galvojote, kad gatvėmis vaikščiojančių geišų jau nebegalima pamatyti? Dar ir kaip galima! Tačiau nebandykit jų liesti ar kalbinti! Žavėkitės jų grakščiais žingsniais ir viliojančiais žvilgsniais, nes tai tikras vaikščiojantis meno kūrinys. O kur dar įvairiausios šventyklos ir šventųjų skulptūros, kurios kasmet priverčia iš nuostabos aikčioti tūkstančius turistų. Nuvykę į Japoniją leiskite sau pasimėgauti sveikatingumo centrais arba tiesiog eikite sportuoti su vietiniais gyventojais miesto parkuose. Ir nepamirškite šalies pasididžiavimo - tradicinės virtuvės. Ragaukite pačias skaniausias jūros gėrybes ir apsilankykite tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje. Mes tikime, kad japonijos kultūra pakerės savo išskirtumu ir egzotiką, kurią galima išvysti ir pajusti čia atvykus. Keliam sparnus ir KELIAUJAM!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Narita Kokusai Kūkō – NRT (Narita), Kansai International Airport - KIX, Nagasaki Kūkō  – NGS (Nagasaki oro uostas).

Laikas: UTC+9

Valiuta: Jena (JPY)

Gyventojų skaičius Japonijoje: 127,3 mln.

Japonijos Plotas: 377944 km2

Japonijos įkūrimo data: 660 m. pr. m. e.

Lankytinos vietos: Auksinis Paviljonas arba Kinkaku budistų šventykla. Jos  antrasis ir trečiasis aukštai padengti grynu auksu, kuriuose saugoma daugelis budistų relikvijų. Fudži kalnas, kuris laikomas Japonijos simboliu esantis Ramiojo vandenyno pakrantėje. Kasmet į šį kalną užkopia tūkstančiai turistų. Patys japonai jį laiko šventu... Japonijos Imperatoriškieji Rūmai - tai šalies Imperatoriaus namai, administracinis centras bei Japonijos meno ir istorijos muziejus. Tokijo bokštas iš kurio galima grožėtis nuostabia Tokijo miesto panorama. Todaiji šventykla Naroje ši šventykla ne tik didžiausias medinis pastatas pasaulyje, bet ir namai didžiausiai pasaulyje Budos bronzinei statulai. Lankydamiesi Kamakura mieste turite aplankyti miestelyje stovinčia Budos statulą. Himedži pilis arba dar vadinama baltojo garnio pilimis - viena iš lankomiausių šalies pilių ir yra įtrauta į UNESCO paveldo sąrašą. Beždžionių kurortas Jigokudami (,,Pragaro slėnis") slėnis garsėjantis savo karšto vandens šaltiniais bei geizeriais ir Japonijos makakomis, kurias galima ten išvysti ištisas dienas.

Būtina paragauti: Kulinarijos pasaulyje Japonija yra išskirtinė šalis. Japonai gamindami maistą stengiasi, kad patiekalas taptų ne tik gardus, bet ir gražus akiai. Pagrindiniai japoniškos virtuvės produktai - ryžiai, žuvis ir daržovės. Sveikuoliai bus itin patenkinti japonijos virtuve, nes ji laikoma viena sveikiausių pasaulyje. Tradicinis japonų maistas - suši, kurių Japonijoje galima rasti įvairiausių skonių. Taip pat būtina paragauti tradicinės japonų arbatos, kurios paruošimo procedūrai iki šiol skiriamas didelis dėmėsys. Tai unikali procedūra, kurią atlieka tik Japonijos gyventojai, tad sudalyvauti joje būtina. Populiariausias alkoholinis gėrimas yra sake, kuri jau yra tapusi Japonijos kultūros indentiteto dalimi.

Lauktuvės iš Japonijos: geriausiai lauktuvėms tinka maisto produktai arba gėrimai t.y ryžiai, prieskoniai, arbata arba sake. Taip pat tradiciniai arbatinukai, puodeliai bei, žinoma, japoniškos valgymo lazdelės.

Pigiausi skrydžiai į Japoniją galimi: spalio - kovo mėnesį (išskyrus šventinį laikotarpį). Prenumeruokite mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir gaukite pigių skrydžių pasiūlymus pirmieji!Komentarai