+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Kambodžą

Mėgstantiems keliauti į tolimus kraštus arba tiems, kuriuos domina pasaulio įdomybės turime puikią žinią! Pigūs lėktuvų bilietai internetu į pietryčių Azijoje įsikūrusią Kambodžą! Šalis, kur žmonės šypsosi jus sužavės! Kambodžoje ką veikti turės mėgstantys ir aktyvias atostogas, ir poilsines bei pažintines keliones. Gamta čia tiesiog ypatinga! Galite mėgautis žydru vandeniu ir pasijusti tikru džiunglių vaiku. Nebijokite su kompanija pasinerti į Kambodžos džiungles. Praeitimi alsuojantys šventyklų kompleksai, apglėbti šimtamečių medžių šaknimis ir lėtai žingsniuojantys drambliai – šios šalies perlai! Čia pat tiesiog gatvėje galima paragauti vietinių gyventojų patiektų egzotinių vabzdžių ar stebėti, kaip vietiniai gyventojai vandenyje gaudo žuvį ir ją apdoroja. Vietinių svetingumas - šalies vizitinė kortelė! Tereikia tik paprašyti ir jie nors ir sunkiai kalbėdami angliškai bus pasiruošę jums padėti. Jie ne tik parodys gražiausias šalies vietas, leis paragauti skaniausio vietinio maisto, bet ir už labai nedidelę sumą bus jūsų asmeniniai vairuotojai. Išbandyti važiuoti motoroleriu Kambodžos gatvėmis tiesiog būtina! Ši transporto priemonė čia pati populiariausia. Čia net galima aptikti ant vandens įsikūrusius kaimus, kuriuose išvysite hamakuose besisupančius vietinius gyventojus ar fermuose auginamus krokodilus. Po kelionės Kambodžoje žmonės teigia, kad tai vieta, kuri moko džiaugtis paprastais dalykais ir daugiau šypsotis. Keliauk ir pamatyk Kambodžos grožį savo akimis!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Siem Reap International Airport - REP,  Phnom Penh International Airport - PNH, Steung Treng Airport - TNX

Laikas: UTC+7

Valiuta: Rielis (KHR)

Gyventojų skaičius Kambodžoje: 14 701 717

Kambodžos plotas: 181 040 km2

Kambodžos įkūrimo data: 4 tūkst. pr. m. e

Lankytinos vietos: Angkoro šventyklų kompleksas - didžiausias pasaulyje religinių pastatų kompleksas ir svarbiausias Kambodžos turizmo traukos centras bei įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Kuleno kalnas - Siem Reapo provincijoje esanti kalnų grandinė, kurioje yra šventa vieta, kur gimė Khmerų imperija. Šiame regione įkurtas Phnom Koulen nacionalinis parkas. Siem Reap mieste  apžiūrėkite Bayon, dar vadinamą „Džiunglių šventykla“, Baphuon, Dramblių terasą, Laper Karaliaus terasą ir Karališkuosius rūmus. Koh Chang sala, kurioje galėsite pasimėgauti balto smėlio paplūdimiais, koraliniais rifais, tropiniais miškais bei įspūdingais kriokliais.

Būtina paragauti: Azijos vaisių karalių  - durianą, kurį lengvai galima nusipirkti iš vietinių. Kambodžioje labai populiaru valgyti jūros gėrybes, kurių čia galima rasti įvairių rūsių. Ragaukite viską nuo kalmarų iki žuvies sriubų. Tradicinis Kambodžos patiekalas žuvis ,,amok” su šiek tiek primenančiais karį prieskoniais. Ji gali būti pateikiama net kokoso kevale! Labai skanu būtinai paragaukite. Karštomis dienomis ar šiltais vakarais papludimyje mėgaukitės vaisių kokteiliais vadinamais ,,šeikais".

Lauktuvės iš Kambodžos: šilko gaminiais dekoruoti aukso ornamentais, orginalūs suvenyrai iš sidabro, jūros kriauklės, papuošalai su safyrais, rubinais, smaragdais. Ryžių degtinė, Kambodžos kava, ivairūs prieskoniais, džiovintas imbieras, palmių sultys.

Pigiausi skrydžiai į Kambodžą galimi: tinkamiausias laikas turistams lankytis Kambodžoje kovo-gegužės mėnesiai, tuomet šalyje tvyro sausasis sezonas. Nebijantiems tropinio lietaus siūlome vykti birželio-spalio mėnesiais, kuomet galima atrasti daugiausia akcijų ir nuolaidų skrydžiams. Prenumeruokite mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir gaukite pigių skrydžių pasiūlymus pirmieji!

 Komentarai