+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Pietų Korėją

Pigūs lėktuvų bilietai į Pietų Korėją - ar galite patikėti? Tolimieji kraštai privers pamilti kiekvieną, net ir patį ištikimiausią keliautoją, tad pasiruoškite nepamirštamiems įspūdžiams! Pažintinė kelionė į Pietų Korėją jūsų ilgai laukta svajonė? Pigūs skrydžiai į šią šalį išpildys ir nuskraidins jus nepamirštamų atostogų link... Keliaukite drauge su šeima ir bičiuliais į poilsinę kelionę Pietų Korėjoje - unikali architektūra, nepaprasta gamta ir ypatinga kultūra laukia jūsų šioje egzotinėje šalyje. Ilgai lauktos atostogos Pietų Korėjoje taps dar vienu tašku kelionių žemėlapyje, tad nelaukite ir pasinaudokite pigių bilietų akcijomis bei nuolaidomis. Keliaujam į Pietų Korėją!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Gunsan oro uostas KUV, Jinhae oro uostas CHF, Jungseok oro uostas JDG, Inheon oro uostas ICN, Seoul Gimpo oro uostas GMP.

Laikas: UTC+9.

Valiuta: Pietų Korėjos vonas

Gyventojų skaičius Pietų Korėjoje: 50, 506, 857

Pietų Korėjos plotas: 100,210 km²

Pietų Korėjos įkūrimas: Korėja yra viena seniausių pasaulio civilizacijų ir jos įtraukianti istorija tiesiog keri. Manoma, kad Korėja pradėjo gyvuoti nuo 2333 m. pr. m. e.

Lankytinos vietos: į UNESCO paveldo sąrašą įtrauką miestą Gyeongju miestas, Seulas, Seulo stebėjimo bokštas, Korėjos Nacionalinis muziejus, Imperatorių rūmai, Seoraksan Nacionalinis parkas, Busan miestas, Hwaseong tvirtovė, Jeju sala, kuri taip pat yra UNESCO paveldo sąraše, Namiseom sala.

Būtina paragauti: Pietų Korėjoje maistas puikus, pagrindiniai patiekalai susideda iš ryžių, daržovių ir mėsos. Nacionalinių patiekalų sąrašuose Kimchi - kopūstai su įvairiais priedais, Pulgogi - ant anglių kepta jautiena, Genghis Khan - apkepti mėsos gabaliukai su daržovėmis. Maisto kultūra Pietų Korėjoje puoselėjama ir gerbiama, nes proga susėsti kartu prie bendro stalo su šeima ir giminėmis korėjiečiai turi tik per šventes. Ant kiekvieno vaišių stalo privalo būti tokukas - vištienos ir jautienos sultinys su ryžių kukuliais. Korėjietiškas maistas gana aštrus, tad mėgstantiems aitresnius poskonius ji puikiai tiks. Vykdami į Pietų Korėją būkite pasiruošę - čia jus nustebins įvairiausi gastronomijos sprendimai ir pasiūlymai. Pasinaudojus pigių bilietų akcijomis ir nuolaidomis skrydžiai į Pietų Korėją taps ranka pasiekiami, na o ten jau įspūdžiai liesi per kraštus... Keliaujam!

Lauktuvės iš Pietų Korėjos: mielos kojinaitės, valgymo lazdelės, mieli, korėjietiški žaisliukai, Dojang spaudas, tradicinis Buchae, žasimingą telefono dėklą, atvirukai, prieskoniai, puodeliai, juvelyrika ir be abejo - nepamirštami įspūdžiai!

Pigiausi skrydžiai į Pietų Korėją galimi: pigūs skrydžiai į Pietų Korėją galimi pavasarį ar vėlyvą rudenį, o norėdami gauti lėktuvo bilietų geriausius pasiūlymus siūlome prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį.Komentarai