+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Pietų Korėją

Pigūs lėktuvų bilietai į Pietų Korėją – ar galite patikėti? Tolimieji kraštai privers pamilti kiekvieną keliautoją, tad pasiruoškite nepamirštamiems įspūdžiams! Pažintinė kelionė į Pietų Korėją jūsų ilgai laukta svajonė? Pigūs skrydžiai į šią šalį išpildys ir nuskraidins jus nepamirštamų atostogų link. Keliaukite kartu su šeima ir bičiuliais į poilsinę kelionę Pietų Korėjoje, ten, kur unikali architektūra, nepaprasta gamta ir ypatinga kultūra laukia jūsų. Nelaukite ir pasinaudokite pigių bilietų akcijomis bei nuolaidomis. Keliaujam į Pietų Korėją!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Gunsan oro uostas (KUV), Jinhae oro uostas (CHF), Jeongseok oro uostas JDG, Incheon oro uostas ICN, Seoul Gimpo oro uostas GMP.

Laikas: UTC+9.

Valiuta: Pietų Korėjos vonas

Gyventojų skaičius Pietų Korėjoje: 50, 506, 857

Pietų Korėjos plotas: 100,210 km²

Pietų Korėjos įkūrimas: Korėja yra viena seniausių pasaulio civilizacijų ir jos įtraukianti istorija tiesiog keri. Manoma, kad Korėja pradėjo gyvuoti nuo 2333 m. pr. m. e.

Lankytinos vietos: į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Gyeongju miestas, Seulas, Seulo stebėjimo bokštas, Korėjos Nacionalinis muziejus, Imperatorių rūmai, Seoraksan Nacionalinis parkas, Busan miestas, Hwaseong tvirtovė, Jeju sala, kuri taip pat yra UNESCO paveldo sąraše, Namiseom sala.

Būtina paragauti: Pietų Korėjoje maistas puikus. Pagrindiniai patiekalai susideda iš ryžių, daržovių ir mėsos. Nacionalinių patiekalų sąrašuose kimchi – kopūstai su įvairiais priedais, pulgogi – ant anglių kepta jautiena, genghis khan – apkepti mėsos gabaliukai su daržovėmis. Maisto kultūra Pietų Korėjoje puoselėjama ir gerbiama, nes progą kartu su šeima ir giminėmis susėsti prie bendro stalo, korėjiečiai turi tik per šventes. Ant kiekvieno vaišių stalo privalo būti ištienos ir jautienos sultinio su ryžių kukuliais. Korėjietiškas maistas gana aštrus, tad mėgstantiems aitresnius poskonius ji tikrai patiks. Vykdami į Pietų Korėją būkite pasiruošę – čia jus nustebins įvairiausi gastronomijos sprendimai ir pasiūlymai. Pasinaudojus pigių bilietų akcijomis ir nuolaidomis skrydžiai į Pietų Korėją taps ranka pasiekiami, na, o ten jau įspūdžiai liesis per kraštus. Keliaujam!

Lauktuvės iš Pietų Korėjos: mielos kojinaitės, valgymo lazdelės, mieli, korėjietiški žaisliukai, Dojang spaudas, žaismingas telefono dėklas, atvirukai, prieskoniai, puodeliai, juvelyrika ir be abejo – nepamirštami įspūdžiai!

Pigiausi skrydžiai į Pietų Korėją galimi: pigūs skrydžiai į Pietų Korėją galimi pavasarį ar vėlyvą rudenį. Jei norite gauti geriausius lėktuvo bilietų pasiūlymus, siūlome prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį.

Klimatas. Pietų Korėjoje vyrauja musoninis klimatas, čia išskiriami keturi ryškūs sezonai. Nuo kovo pabaigos iki gegužės dominuoja vėsusis sezonas. Nepaisant vėsos, šalyje būna saulėta. Nuo birželio iki rugsėjo pradžios vyrauja karštasis, bet lietingasis sezonas. Nors šiuo metu šalyje labai dažni krituliai, visgi liepa ir rugpjūtis yra palankiausi kelionei į Pietų Korėją, kadangi tai du šilčiausi mėnesiai. Nuo rugsėjo iki lapkričio vyrauja labai ryškus skirtumas tarp dienos ir nakties temperatūrų, šis laikotarpis tinkamas kelionei į kalnus. Gruodį – kovą – Pietų Korėjoje žiema, čia sulaukiama sniego ir šie mėnesiai bus geriausias pasirinkimas kelionei, jei Jūsų tikslas – slidinėjimas.

Ekskursijos. Atostogos Pietų Korėjoje neabejotinai bus išskirtinės, egzotiškos. Čia lankydami istorinius bei kultūrinius objektus susipažinsite su šalies istorija ir puoselėjamomis tradicijomis. Aplankykite sostinę Seulą, turtingą muziejų, šventyklų bei istorinių pastatų, pasakojančių ne tik apie miestą, bet ir visą šalį. Bet ne tik tuo nustebins Seulas – mieste nestinga milžiniškų dangoraižių, kurių gausa ir didybė nustebins. Taip pat turėsite progą užsukti į specializuotus technologijų turgus bei papildyti savo išmaniųjų prekių bagažą. Naktinių linksmybių gerbėjai privalo traukti į Hongdae bei Gangnam rajonus – čia susidursite su smagiu naktiniu gyvenimu baruose, gatvėse, galėsite drauge su kitais traukti karaokę.

Svečiuodamiesi Pietų Korėjoje nepraleiskite progos aplankyti ne tik sostinę, bet ir kitus miestus bei nedidelius vietinius kaimelius, ryžių laukus, įstabaus grožio, ramybe alsuojančius kalnus bei šventyklas.

Reikalingi dokumentai. Į Pietų Korėją keliaujantiems LR piliečiams reikalingas galiojantis asmens dokumentas – pasas.

Populiarūs viešbučiai. Pietų Korėja keliautojus pasitinka turėdama net kelis tūkstančius apgyvendinimo įstaigų. Prašmatniam poilsiui rinkitės populiariausius aukščiausios kategorijos šalies viešbučius, pavyzdžiui, „The Shilla Seoul“, „Kensington Jeju Hotel“, „Signiel Seoul“, „Four Season Hotel Seoul“ ir kt. Didžioji dalis prabangių viešbučių susitelkę šalies sostinėje. Svečių laukia puikiai įrengti apartamentai su visais patogumais, taip pat teikiamos skalbimo, valymo paslaugos, pervežimas, yra treniruoklių salės, saunos, baseinai, atliekami masažai, SPA procedūros ir kt. Nakvynė dviem tokio tipo viešbutyje kainuoja kelis šimtus eurų.

Ekonomiškam variantui rinkitės žemesnės kategorijos viešbučius. Pavyzdžiui, daug teigiamų atsiliepimų sulaukia „Hotel28 Myeongdong“, „Grid Inn Hotel“, „Sunbee Hotel Insadong Seoul“, „Polo Tourist Hotel“ ir kt.

Šventės ir festivaliai. Pietų Korėjoje vyksta nemažai įvairiausių renginių. Jums pasisekė, jei gausite progą sudalyvauti liepos mėnesį vykstančiame neabejotinai viename smagiausių festivalių – Boryeong purvo festivalyje! Į purvo vonias čia plūsta ne tik vietiniai, bet ir daugybė šalies svečių.

Rugsėjo pabaigoje – spalio pradžioje vyksta smagus tradicinis kaukių šokių festivalis. Tai ideali proga prisiliesti prie šalies tradicijų ir jų puoselėjimo per muziką ir šokį.

Spalio mėnesį organizuojamas Jinju Namgang Yudeung žibintų festivalis, kurio metu ir danguje, ir ant žemės įsižiebia tūkstančiai įvairiausiomis spalvomis nusidažiusių žibintų.

Transporto nuoma. Savarankiškai ir nepriklausomai pažinčiai su Pietų Korėja išsinuomokite automobilį. Nedidelio, ekonomiško automobilio nuoma už parą kainuos nuo 50 eurų, didelio lengvojo automobilio – nuo 100 eurų. Visureigio nuomos kainos startuoja maždaug nuo 120 eurų už parą, o mikroautobuso – nuo 150 eurų už parą.

Nurodytos preliminarios nuomos kainos, automobilį rezervuojant maždaug prieš mėnesį.  Automobilių nuomos kainoms įtakos turi ir tokie veiksniai kaip likęs dienų skaičius iki automobilio paėmimo, metų laikas ir kt.

Automobilį Pietų Korėjoje gali išsinuomoti ne jaunesnis kaip 21 metų amžiaus asmuo. Daugelio nuomos kompanijų nurodomas minimalus vairavimo stažas – 1 ar net 3 metai. Konkretūs reikalavimai stažui ir amžiui atskirose nuomos kompanijose gali skirtis. Reikia pateikti tokius dokumentus: galiojantį asmens tapatybės dokumentą – pasą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą, paslaugą patvirtinantį dokumentą ir kreditinę kortelę paslaugos apmokėjimui.

Etiketas, bendravimas, kultūra. Keli faktai:

  • vietiniai noriai leidžiasi į pažintį, yra mielai bendraujantys;
  • Pietų Korėjos gyventojams būdingas svetingumas.


Komentarai