+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Latviją

Įsigiję pigius lėktuvo bilietus internetu ir atvykę į Latviją įsitikinsite, kad nebūtina vykti toli nuo namų tam, kad pasinertumėte į nepakartojamus nuotykius. Tik atskridę į Latviją pastebėsite, kad šioje šalyje susipynusios tradicijos ir papročiai žavi – nuo seno susikirsdavę keliai tarp rytų ir vakarų turėjo įtakos šalies kultūrai. Pažintinių ir savaitgalio kelionių mėgėjus Latvija stebins – šioje šalyje lankytinos vietos neapsiriboja tik Rygos miesto senamiesčiu, pilimi, istorijos muziejumi... O kur šalies įtraukiantis gamtos kraštovaizdis, istorijomis ir legendomis apipinti miestų įžymūs objektai... Šioje vietoje susikurti aktyvias atostogas galės ir slidinėjimo sporto mylėtojai – Latvijoje esančiame mieste Siguldoje yra daugiau nei kelios slidinėjimo trasos! Svetingi latviai ir nepažintas, visai netoliese esantis pasaulio kraštelis priims kiekvieną trokštantį papildyti savo kelionių lagaminus nepaprastomis istorijomis. Norintiems pamiršti kasdienybės rūpesčius ir pajusti atostogų gaivą poilsinė kelionė Latvijoje išpildys jūsų svajones. Poilsis Latvijoje gali būti labai įvairus: ramus pabuvimas prie jūros, pavyzdžiui lietuvių pamėgtoje Jūrmaloje, siautulingas savaitgalis sostinėje, nepakartojami kulinariniai nuotykiai Rygoje, kuri garsėja  madingais ir šiuolaikiniais restoranais ar atradimų kupini maži, tradiciniai Latvijos miesteliai. Norėdami visą tai patirti išsirinkite pigius ir labiausiai jums tinkančius lėktuvų bilietus ir keliaukite atostogauti į svetingą ir tikrai jus galinčią nustebinti kaimyninę šalį — Latviją!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Riga International Airport RIX (Rygos tarptautinis oro uostas)

Laikas: UTC+2

Valiuta: EUR

Latvijos gyventojų skaičius: 2 020 000

Latvijos plotas: 64 589 km²

Latvijos įkūrimo data: 1918 m.

Lankytinos vietos: sostinė Ryga, Rundalės rūmai, Turaidos pilis, Rygos zoologijos sodas, Gaujos nacionalinis parkas, Kyšezeras ežeras, Ventspilis, Ventspilio tarptautinis radioastronomijos centras, Byrinių rūmai, Salaspilis, Miunchauzeno muziejus, Tervetės gamtos parkas, Liepoja, Jūrmala, Livu vandens parkas Jūrmaloje.

Būtina paragauti: nors atrodo, kad latvių virtuvė niekuo nustebinti negali, tai yra netiesa. Dėl istorinių priežasčių šioje virtuvėje gausu įvairių šalių, pavyzdžiui Vokietijos, tradicinių patiekalų, todėl kelionės metu galite rasti ypač skanių raugintų kopūstų, rūkytos mėsos ir dešrų, marinuotų daržovių ir alaus. Atvykę į Latviją nustebsite dėl užkandžių gausos, todėl drąsiai juos ragaukite, ypač populiarųjį, tradicinį pieno sūrį su kmynais, kuris gaminamas jau ne vieną amžių. Po maisto galite išbandyti tradicinį 24 Latvijos žolelių balzamą Riga Balzams, kuris būna trijų skonių iš kurių populiariausias su juodaisiais serbentais. Vykite į netolimąją Latviją pasinaudoję pigių skrydžių pasiūlymais ir pažinkite visai šalia esantį pasaulio kraštelį.

Lauktuvės iš Latvijos: lankydamiesi Latvijoje žiemą, kai šalta, galite nusipirkti tradiciniais raštais margintas vilnones pirštines, kurios šildys ne vieną žiemą. Taip pat galite išbandyti latvišką natūralią kosmetiką, kuri ten pigesnė ir jau laimėjusi ne vieną apdovanojimą. Mėgstantiems puoštis, iš kelionės galite parvežti unikalių papuošalų su baltų ir lyvių naudotais raštais ar dizainais, taip pat gintarinių juvelyrinių dirbinių. Duona su vaisiais, Latvijoje pagamintas šokoladas ar Riga Balzams pradžiugins kiekvieną artimąjį. Ypač unikalus suvenyras - Lielvardės juosta, tradicinio kostiumo dalis, pasak tyrinėtojų sauganti kosmoso ir latvių atsiradimo paslaptis. Latvija garsėja proginėmis ir kolekcinėmis monetomis, todėl monetos - geriausia dovana numizmatams.

Pigiausi skrydžiai į Latviją galimi: lėktuvų bilietai į Latviją žemomis kainomis džiugina liepos ir lapkričio mėnesį. Kviečiame prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir pirmiems gauti pigių kelionių pasiūlymus!

 



Latvijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai