+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Filipinus

Pigūs lėktuvų bilietai į Filipinus! Poilsis, ramybė, saulė ir paplūdimiai... Per daugiau nei 700 salų išsidėstęs pasaulio kraštas sukurs neįtikėtiną atostogų laiką! Egzotinė kelionė į Filipinus suteiks progą pažinti unikalią gamtą, susidraugauti su besišypsančiais vietiniais gyventojais, pajausti ramybę paplūdimiuose, kurie pasižymi šilko švelnumo smėliu, smaragdinę jūra ir kūną šildančią saule... Kol ilsėsitės, stebėkite aplinką - ji tikrai sukurs jūsų kelionei žavesio ir dar ilgai išliks atmintyje. Kelionės į Filipinus jaudina, o lėktuvų bilietai internetu pigiau leidžia pajusti tą jaudulį... Susikraukite lagaminus, palikite rūpesčius ir vykite aplankyti Filipinų!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Ninoy Aquino International Airport - MNL (Manila oro uostas), Danilo Atienza Air Base - SGL, Davao City (DVO) oro uostas, Caticlan (MPH), Cebu City (CEB), Kalivo Town (KLO), Tawitawi (TWT), General Santos (GES), Culion (CUJ), Iloilo City (ILO), San Fernando (SFE), El Nido Airport (ENI), Mati (MXI) ir Laoag (LAO) oro uostai.

Laikas: UTC+8

Valiuta: Filipinų pesas.

Gyventojų skaičius Filipinuose: 102,297,947

Filipinų plotas: 300,000 km²

Filipinų įkūrimas: 1934 m. JAV priėmė įstatymą apie Filipinų nepriklausomybę, kuriuo jiems buvo pažadėtą per 10 metų suteikti visišką nepriklausomybę.

Lankytinos vietos: Filipinai - egzotinė pietryčių Azijos valstybė, kuri nustebins net ir daug ką mačiusį keliautoją. Čia netrūks lankytinų vietų, geros nuotaikos ir svarbiausia - ramybės praturtinto poilsio laiko. Žymiausiuose Filipinų kurortuose Boracay, Manila, Bohol, El Nido, Camiguin skubėti nebus kur, nes čia net ir nenorom pamiršite visus kasdienybės rūpesčius. Balto smėlio paplūdimiai, įvairiais atspalviais spindinti jūra ir karštomis saulės voniomis lepinanti saulė - tai ko reikia tikram poilsio laikui yra Filipinuose! The Tubbataha rifas sulbins lyg iš paveiksliuko vaizdais, tad nepraleiskite šanso panardyti, San Agustin Church Maniloje kerės savo grožiu ir menama istorija - ar galite patikėti, kad pastatas išgyveno 7 žemės drebėjimus, 2 gaisrus ir išsaugojo savo, kaip seniausios bažnyčios Filipinuose vardą!? Veikiantis ugnikalnis Majonas - dar vienas lankytinas objektas, kuris pasižymi tobula simetrija ir grožiu. Plaukite Puerto Princesa požemine upe ir pamatykite tikrą rojų - gamtos mylėtojams tai suteiks nepakartojamų potyrių!

Būtina paragauti: Filipinų virtuvei daug įtakos turėjo kinų, ispanų bei amerikiečių virtuvės ir laikui bėgant filipieniečių virtuvė tapo unikali. Ji pasižymi saikingumu ir švelniais poskoniais. Druska, actas ir česnakas - pagrindiniai filipiniečių virtuvės ingredientai, kurie ją ir padaro originalią. Pietinėje Filipinų dalyje gausiai naudojami pipirai, o šiaurinėje mėgstami švelnesni skoniai, todėl norint pajausti tikrą filipiniečių virtuvės kultūrą, kelionės metu vertėtų aplankyti abu regionus. Vertėtų paminėti, kad maistas Filipinuose užima didelę reikšmę bendravimui. Pietums ragaukite filipinietiškus spring rolls, sinigang, kiaulieną pagaminta adobo būdu, jaučio uodegos sriubą oxtail, o desertui rinkitės iš keistojo šakniavaisio pavadinimu cassava pagaminto pyrago. Lietuviškai vadinamas valgomasis manijokas yra nuodingas, bet kruopščiai apdorotas ir tinkamai paruoštas jis puikiai tinka paruošti nuostabaus skonio pyragą. Kainos restoranuose ganėtinai žemos, todėl pietaukite ir ragaukite tikros filipiniečių virtuvės patiekalų!

Lauktuvės iš Filipinų: marškinėliai su Filipinų šalies vėliava, užrašų knygutės, juvelyrikos gaminiai, originalios vėduoklės, rankų darbo medinukai, atvirukai su jeepneys, tai Filipinuose populiari transporto priemonė, spalvingai dekoruota ir žaisminga.

Pigiausi skrydžiai į Filipinus galimi: lėktuvų bilietai pigiau internetu į Filipinus tikėtini vasaros pabaigoje, bet tuomet prasidėjęs taifūnų laikotarpis gali nemenkai sugadinti kelionės planus, tad planuokite kelionę pavasario paskutiniais mėnesiais ar prasidėjus rudens sezonui - bilietų kainos ir oro prognozės šiuo metu palankiausios. Norėdami gauti geriausius Lektuvubilietai.lt skrydžių pasiūlymus prenumeruokite naujienlaiškį!Komentarai