+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Lenkiją

Pigūs, galbūt karščiausių akcijų metu nusipirkti, lėktuvų bilietai - puiki proga aplankyti kaimyninę šalį Lenkiją! Lenkija, visų pirma, patiks tiems, kurie domisi Lietuvos ar pasaulio istorija, nes joje gausu istorinių pastatų ir vietų. Čia stūkso kryžiuočių Malborko pilis, stovi karalių rūmai, įamžinta Žalgirio mūšio vieta, kurioje galima pažiūrėti kovos atkartojimą.  Gamtos mylėtoju šis pasaulio kraštelis taip pat nepaliks abejingų. Muzikos mėgėjai Lenkijoje gali mėgautis su romantiškuoju Fredriku Šopenu susijusiomis vietomis, jeigu patinka kiek modernesnė muzika, jūsų tikrai nenuvils Varšuvoje vykstantys pasaulinio lygio atlikėjų koncertai. Lenkijos sostinė Varšuva turistus traukia spalvingu ir audringu naktiniu gyvenimu - vietos, kuriose pasilinksminti galės įvairių muzikos stilių gerbėjai veikia tol kol yra pasišventusių šėlti. Šioje ypač pamaldžioje šalyje gausu įvairių architektūrinių stilių bažnyčių, prie kurių įsiamžinti derėtų kiekvienam... Būtent dėl šios priežasties, kelionės į Lenkiją metu kiekvienas atras kažką artimo ir mielo širdžiai.  Ypač karštos akcijos lėktuvų bilietams suteikia galimybę aplankyti šią artimą, bet nepaprastą ir galinčią nustebinti šalį!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: J. Paul II Balice Intl oro uostas (KRK), Okecie oro uostas (WAW), Warsaw Modlin oro uostas (WMI)

Laikas: UTC+1

Valiuta: Lenkijos zlotas PLN

Gyventojų skaičius Lenkijoje: 38 485 779

Lenkijos plotas: 312 679  km²

Lenkijos susikūrimas: X-as amžius

Lankytinos vietos: Varšuva, Gdanskas, Krokuva, Zakopanė, Belovežo giria, Vroclavas, Malborko pilis, Griunvaldas, Poznanė, Ojcow nacionalinis parkas, Veličkos druskų kasykla, Peninų nacionalinis parkas.

Būtina paragauti: Lenkijoje rekomenduojama paragauti tradicinių patiekalų. Žinoma - tai tikras išbandymas skrandžiui, nes patiekalai kaloringi, mėsingi, riebūs, labai sotūs. Visų pirma siūlome išbandyti raugintų kopūstų ir įvairios rūkytos mėsos troškini - biga. Būtinai paskanaukite pierogi, Lietuvoje mes juos vadiname koldūnais, ir golabki (balandėliai). Nors patiekalai panašūs į lietuviškus, įvertinkite lenkų šeimininkes ir, ko gero, bus taip skanu, kad pamiršite skaičiuoti kalorijas. Atskirai reikėtų paminėti ir gardžiąsias sriubas. Kelionės į Lenkiją metu pamatysite, kad sriubų ten daug ir įvairių. Populiariausios iš jų: barščiai, žurek, žarnokų sriuba ir raugintų kopūstų sriuba. Tiesa, porcijos Lenkijoje labai didelės, o maistas sotus.

Lauktuvės iš Lenkijos: pasinaudoję pigių bilietų pasiūlymais ir pakeliavę po Lenkiją, nepamirškite lauktuvių! Saldumynų mėgėjams patiks tradiciniai ir labai skanūs Torūnės meduoliai. Jeigu būsite Veličkose, galite parsivešti unikalių dirbinių iš druskos kristalų ar tiesiog pačios įvairiausios druskos. Kadangi Lenkija turi gabalėlį jūros pakrantės, Gdansko gintaras irgi puikios lauktuvės. Žinoma, tradicinis rūkytas sūris patiks kiekvienam. O midus, kuris, sakoma, turi gydomųjų savybių, yra gėrimas įtiksiantis suaugusiems

Pigiausi skrydžiai į Lenkiją galimi: lėktuvų bilietai į Lenkiją žemomis kainomis džiugina žiemos mėnesiais. Kviečiame prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir pirmiems gauti pigių kelionių pasiūlymus!Lenkijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai