+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Portą

Pigūs skrydžiai į Portą

Pigūs lėktuvų bilietai į Porto maloni staigmena kiekvienam. Karštos akcijos, paskutinės minutės pasiūlymai į Porto ir jūs jau džiaugiatės portugališka saule! Miestas skalaujamas Atlanto vandenyno bangų žada nepamirštamą poilsį. Atostogos Porto neprailgsta, gyvybingas miestas įtraukia į užburiančią pasaką. Porto senamiestis lyg architektūrinių stebuklų mozaika žavi kiekvieną jį išvydusį. Porto pažiba - Sao Francisco bažnyčia, nors iš išorės nieko įspūdingo nežadanti, tačiau viduje slepianti paauksuoto medžio dekoracijas ir didingą interjerą. Porto priemiestis Vila Nova de Gaia garsėja portveino gamyba, mat čia įsikūrę pusšimtis gamyklų su vyno rūsiais, kviečiančiais susipažinti su portvino gamybos procesu, istorija ir žinoma degustacija. Transportas Porto padės greičiau pamatyti visą miestą, puikiai išvystytas viešojo transporto tinklas leis keliauti komfortabiliai, tačiau žygiuojant pėstute turėsite daugiau galimybių įkvėpti tikrojo vietinių gyvenimo. Viešbučiai Porto apgyvendins kiekvieną pagal individualius poreikius, nuo 5* iki svečių ar nakvynės namų, rinkitės jums priimtiniausią variantą! Itin pigūs lėktuvo bilietai į Porto leis pasilikti daugiau santaupų viešbučiui ar pramogoms laukiančioms Porte, pirmyn!

Informacija ir patarimai keliaujanties:

Porto oro uostai: Porto Santo (PXO), Porto (OPO).

Laikas: UTC+0, vasaros UTC+1.

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Porto: 237 tūkst.

Porto plotas: 41,3 km²

Porto įkūrimo data: 1123 m.

Lankytinos vietos Porto: Porto senamiestis, pagrindinė miesto gatvė Avenida dos Aliados, pėsčiųjų gatvė Rua Santa Catarina, Dom Luis tiltas, Sao Francisco bažnyčia, Bolsa rūmai, rajonas Ribeira, Vila Nova de Gaia.

Būtina paragauti: Porte, kaip ir visoje Portugalijos virtuvėje vyrauja jūros gėrybės, tad lankantis spalvingame mieste būtinai paragaukite tradiciškai ruoštų sardinių, pirštus apsilaižysite! Jūros lydekos ir lašišos patiekalai taip pat nenusileidžia skoniu. Išsiskiria ir kiaulienos patiekalai, mat pastaruosius gyvūnus portugalai maitina kaštonais, kurie paįvairina mėsos skonį. Vakare Porto restorane pasimėgaukite Portugalijos gėrimu Portveinu ir atsipalaiduokite jaukioje aplinkoje.

Lauktuvės iš Porto: suvenyrai su Portugalijos simboliu gaidžiu puikiai tiks paįvairinti namiškių interjerą, o gurmanus nudžiuginsite ožkų sūriu bei alyvuogėmis. Dar viena puiki dovana artimiesiems – Portveino butelis.

Pigiausi skrydžiai į Porto galimi: paskutinės minutės pasiūlymai į Porto žema kaina nustebina dažnai, tad gaudykite pigius lėktuvų bilietus į Porto internetu ir krykštaukite nusileidę mieste! Ankstyvas pavasaris ir vėlyvas ruduo taip pat džiugina pigesnėmis skrydžių kainomis, kuomet turistų antplūdis dar nepasiekęs kulminacijos.

Kiti Portugalijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai