+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Portugaliją

Pigūs lėktuvų bilietai į Portugaliją! Šalis, kurią saulės spinduliai džiugina daugiausiai iš visų Europos valstybių, kuri įtraukia savo neapsakomu gamtos grožiu ir išpuoselėtomis tradicijomis, šalis, kurioje ištarę „Olá!“ galite drąsiai tikėtis smagios, įdomios ir įsimintinos pažinties... Portugalija – tai vieta, kuri jaukiai įsitaiso kiekvieno keliautojo širdyje ir prisiminimais kartkartėmis verčia sugrįžti atgal... Šis pasaulio kraštelis nors ir mažytis, bet stebina savo lankytinomis vietomis, magiškais gamtos vaizdiniais, įtraukiančiais Atlanto vandenyno toliais ir svetingais vietiniais gyventojais! Pigūs lėktuvų bilietai į Portugaliją suteiks galimybę visą tai pamatyti, pajausti ir išgyventi – pažinkite pasaulį savo akimis ir susikurkite nepamirštamus nuotykius keliaudami su savo šeima ir draugais. Pažintinės ar poilsinės kelionės į Portugaliją – kiekvienas, nusprendęs atvykti į šią Europos valstybę neapsigaus ir galės susikurti įdomų bei turiningą atostogų laiką. Nebijokite pamesti žemėlapio Porto mieste – netikėti nuotykiai suteiks progą savaip pajausti šio miesto ritmą, o kurortinis miestas Algarvė svaigins savo ramybe, atpalaiduojančia atmosfera ir nerealiu gamtos kraštovaizdžiu. Ilgai svajojate aplankyti Portugaliją? Pigūs lėktuvų bilietai internetu, paskutinės minutės akcijos ir nuolaidos bei geriausi skrydžių pasiūlymai išpildys jūsų svajones saulėtojoje Portugalijoje. Skrendam!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Lisbon Portela Airport – LPPT (Lisabonos Portelos oro uostas), Francisco Sá Carneiro – LPPR (Porto oro uostas), Faro – LPFR (Faro), Funchal – LPMA (Madeiros oro uostas)

Laikas: UTC+0, vasaros UTC+1

Valiuta: EUR

Gyventojų skaičius Portugalijoje: 10,46 mln.

Portugalijos plotas: 91 568 km²

Portugalijos įkūrimas: 1128 m. birželio 24 d.

Lankytinos vietos:
Lisabona: Alfama kvartalas, rūmų aikštė Praça do Comércio, Belemo bokštas, Sintra kalnų kaimelis, Ragailera dvaras, Batalha vienuolynas, Lisabonos okeanariumas, Geltonasis tramvajus, Castelo de Sao Jorge didinga pilis, muziejus Museu Nacional de Arte Antiga.
Porto: Santa Clara bažnyčia, Porto katedra, miesto senamiestis, Maria Pia tiltas, Barredo rajonas, Bolsa rūmai.
Algarvė: Alvor takas, Šv. Vincento iškyšulys, Silves miestelis.
Funšalis: Pico do Arieiro kalnas, Funšalio katedra, Ruivo kalnas.

Būtina paragauti: kulinarinės tradicijos Portugalijai nesvetimos, tad pasiruoškite išmėginti įvairiausių dar neišbandytų patiekalų! Rytą pradėkite pusryčiais – kava ir pastéis de nata bandelė puikiai tiks portugališkai dienos pradžiai, o laukdami sočių pietų mėgaukitės folhadas, bolinhos de bacalhau, chamuças – klasikiniais portugalų virtuvės siūlomais užkandžiais. Kadangi, Portugaliją skalauja Atlanto vandenynas, todėl jūros gėrybių patiekalų neišbandyti šiame pasaulio kraštelyje būtų tikra nuodėmė! Populiariausias žuvies patiekalas yra bacalhau – džiovinta ir sūdyta menkė, kurios paruošimo būdų yra net 365! Mėsos patiekalų mėgėjai čia taip pat turės iš ko ir rinktis – kiaulienos, jautienos ar vištienos patiekalai užima svarbią Portugalijos virtuvės dalį. Atraskite naujus skonius ragaudami šokoladą ar iš jo gamintų desertų kartu su Portugaliją garsinančiu Porto vynu portveinu – naujam potyriui neliksite abejingi!

Lauktuvės iš Portugalijos: dailiuose pakuotėse vietinių pagaminti muiliukai nudžiugins kiekvieną nebuvusį gražioje Portugalijoje, o konservuoti skanėstai iš žuvies ir jūros gėrybių stebins ypatingu skoniu. Gurkšnodami tikrąjį Porto vyną ir skaitydami įžymiųjų portugalų, tokių kaip Luis Vaz de Camões ar Camilo Castelo Branco, literatūros knygas įsijausite į tikrą Portugalijos gyvenimą.

Pigiausi skrydžiai į Portugaliją galimi: lėktuvų bilietai pigiau į Portugaliją galima ne sezono metu – ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį. Pigiau planuoti kelionę patartina vasario-kovo ar spalio-gruodžio mėnesį.

 

 Portugalijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai