+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Rumuniją

Paslaptinga Rumunija ir Drakulos atvaizdas priešaky – ar nenorėtumėte įminti Rumunijos paslapčių? Turime jums puikių pasiūlymų! Pažintinės ar poilsinės kelionės Rumunijoje, Transilvanijos viduramžių miestai, nepakartojamos, nuo pat viduramžių nepaliestos pilys ir pati svarbiausia – Vlado Drakulos, istorijomis ir legendomis apipinta, išdidi pilis. Pigūs lėktuvų bilietai į Rumuniją išties nuostabi proga aplankyti unikalią šalį, turinčią paskutinę, Sughisoaros, viduramžių tvirtovę. Per Rumuniją tekantis Dunojus ir jo delta, skraidžiojantys pelikanai, kormoranai ir baltieji gandrai – nepakartojama! Rojus visiems paukščių mylėtojams... Be abejo, unikalus Bukareštas su prancūzišku senamiesčiu ir architektūrinis šedevras - Parlamento rūmai. Neaplenkite Brašovo – viduramžiško senamiesčio ir Valstiečių muziejaus, taip pat Cluj-Napoca –visada jauno miesto, turintčio vieną didžiausių universitetų Europoje. O gamta...! Gamta Rumunijoje žaliuote žaliuoja, o Karpatuose besiganančios avys primena lietuvišką mįslę „dvi avelės per kalnelį nesueina“. Bigar krioklys ir Apuseni draustinis, Karpatai ir Dunojus, užburiantys vaizdai. Pigūs skrydžiai į Rumuniją – nedelskite ir užsisakykite internetu, o nuvykę neišsigąskite Drakulos alsavimo į nugarą..brr..! Akcijos, nuolaidos ir paskutinės minutės pasiūlymai – jūsų geriausi draugai kelionės pradžiai planuoti, tad nedelskite ir keliaukite! Norėdami pirmieji gauti lėktuvo bilietų akcijas ir nuolaidas internetu prenumeruokite Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį! 

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Baneasa oro uostas – BBU (Aurel Vlaicu International Airport), Otopeni oro uostas – OTP (Otopeni International Airport)

Laikas: GMT +2, vasarą GMT +3

Valiuta: Naujoji Rumunijos Iėja (RON)

Gyventojų skaičius Rumunijoje: 19 372 734

Rumunijos plotas: 237 500 km²

Rumunijos įkūrimas: moderni Rumunija atsirado 1859 m. susijungus Moldovijos ir Valakijos kunigaikštystėms, 1877 m. valstybė tapo nepriklausoma.

Lankytinos vietos: Bran (Drakulos) pilis, Brasov senamiestis, nuostabioji Dunojaus delta, Bukareštas, Bigar krioklys, kalnai, Apuseni draustinis, Alba Julija miestas, kalnų kurortas Busteni, Mangalijos miestas, Sinaia – Peles pilis, viena gražiausių Europoje, Cismigiu sodai, Stavropoleos bažnytėlė, Triumfo arka, gotika kerinti Corvin Castle.

Būtina paragauti: žuvies giuveši, kukurūzų košė – mamalyga, desertiniai vynai, žvėriena – ypač stirnienos nugarinė, ant griliaus kepta avienos krūtinėlė, desertai – sluoksniuotos tešlos kepiniai, riešutiniai sausainiai.

Lauktuvės iš Rumunijos: rumuniška rakija, saldainiai, pipirai, magnetukai ar maikutės su Vlado Drakulos atvaizdu, avių sūris.

Pigiausi skrydžiai galimi: pavasarį, rudenį, žiemą

 Komentarai