+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Singapūrą

Pigūs lėktuvų bilietai į Singapūrą? Ar tai tikra? Skriskite pigiau pasinaudoję lėktuvo bilietų akcijomis ir nuolaidomis, pamatykite Singapūro lankytinas vietas, žymius objektus ir susipažinkite su draugiškaisiais vietiniais gyventojais! Dangoraižiais nusėtas miesto –  valstybės reljefas visai neprimena tam regionui būdingų lūšnynų, skurdžios kasdienybės ir šiukšlynų – tai moderni ir auganti šalis, kuria domisi vis daugiau inovatyvių įmonių, trokštančių paversti šią vietą unikalia darbo vieta. Taip, tai skubanti šalis, bet neapsigaukite – čia tikrai yra ką pamatyti, o ir sąrašas nėra trumpas. Galvojate, kodėl verta aplankyti Singapūrą? Dieną vaikščiokite medžių viršūnėmis, aplankykite šventyklas, keliaukite į zoologijos sodą, o naktį grožėkitės spalvingu miesto gyvenimu. Pigūs skrydžiai į Singapūrą – tai tikrai realu! Nelaukite ir būkite atviri geriausiems pasiūlymams aplankyti svajonių vietą!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Singapore Changi Airport – SIN (Singapūro Changi oro uostas), Seletar Airport –  XSP (Seletar oro uostas).

Laikas: UTC+8

Valiuta: Singapūro doleris

Gyventojų skaičius Singapūre: 5,698,588

Singapūro plotas: 719,1 km²

Singapūro įkūrimas: anksčiau ši sala vadinosi Tamaseku ir buvo didžiulis prekybinis centras, kuris laikui bėgant nusilpo, o XV a. sustiprėjo įsigalėjus Melakos uostui.

Lankytinos vietos: populiarus kompleksas Marina Bay Sands, verslo rajonas Riverside, kuriame Singapūro miesto simboliu tapęs Merlionas lauks kiekvieno norinčio įsiamžinti, Mint žaislų muziejus, apžvalgos ratas, pagrindinė gatvė Orchard, kurioje įsikūręs Nacionalinis Singapūro muziejus, Kinų rajonas, Indų rajonas, Thian Hock Keng šventykla, Hajjah Fatimah, Sultono mečetė Bugis ir Kampong Glam rajone.

Būtina paragauti: Singapūro virtuvė yra viena sveikiausių pasaulyje, todėl patiekalai pasižymi lengvumu, kokybiškomis ir šviežiomis daržovėmis, žuvies patiekalais. Vienas iš populiarių Singapūro virtuvės patiekalų yra Hainanese Chicken Rice, kuris pilnai pateisins pietų lūkesčius –  skanūs, sotūs ir sveiki pietūs! Chilli Crab yra dar vienas patiekalas, mėgstamas tiek turistų, tiek vietinių gyventojų. Jau vien iš pavadinimo galima spręsti, kad tai išskirtinis pasirinkimas. Singapūro virtuvėje gausu jūros gėrybių, šviežių salotų, gaivių daržovių, pagardintų ryžių, tad sveikos gyvensenos žmonės tikrai apsidžiaugs atvykę į Singapūrą! Vykite į Singapūrą drauge su šeima ir artimaisiais – išsvajotos atostogos garantuotos!

Lauktuvės iš Singapūro: atvirukai su Singapūro lankytinų vietų atvaizdais, gamtos kraštovaizdžiais, magnetukai, kurie primins apie kelionės įspūdžius, o gal ir privers pajausti šios vietos dvasią net ir nebuvusius, kaklo papuošalai, kaya toast – be šio skanėsto pusryčiai Singapūre neįsivaizduojami, tad būkite šio pasaulio kraštelio kultūros dalimi ir valgykite pusryčius namuose kaip tikras singapūrietis. Užrašų knygutės, tušinukai ir kitos smulkmenos tikrai nustebins ir nudžiugins kiekvieną artimąjį!

Pigiausi skrydžiai į Singapūrą galimi: tikėtina, kad lėktuvų bilietai bus pigesni ne sezono metu, kuris paprastai yra žiemos metu, tad ieškokite jų pavasario –  rudens sezono metu. Norėdami gauti pigių skrydžių pasiūlymus pirmieji, siūlome prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį!

Klimatas. Singapūre vyrauja tropinis klimatas ir sezonai čia, galima sakyti, nėra išskiriami. Visus metus karšta ir drėgna. Paprastai oro temperatūra svyruoja tarp 23 ir 34 °C šilumos, tad orai Singapūre lepina. Birželis ir liepa yra karščiausi mėnesiai, todėl jautriems karščiui keliautojams šiuo metu kelionės geriau neplanuoti. Liepa taip pat ir sausiausias mėnuo. Lapkritis ir gruodis – vėsiausias metas Singapūre, o daugiausia kritulių sulaukiama spalio – vasario mėnesiais.

Kritulių kiekis Singapūre nemažas, tačiau lietingasis sezonas neišskiriamas, tad Singapūras keliautojams patrauklus visus metus.

Ekskursijos. Singapūras yra itin spalvingas ir įvairus, kontrastingas ir multikultūrinis miestas – turiningos ir nuotykių kupinos atostogos bus garantuotos. Čia turėsite progą pažinti ne tik šio miesto, bet ir didžiojoje Azijos dalyje vyraujančią kultūrą. Leiskitės į pažintį su kinų kvartalu, sulaukiančiu didelių smalsių turistų srautų, aplankykite ir Mažosios Indijos rajoną, Arabų gatvę – tai tik keli objektai, įrodantys, kokia kultūrų pynė Jūsų laukia šios kelionės metu.

Kuo daugiau pasižvalgykite visą miestą – sužavės harmoninga kontrastingų pastatų dermė, religiniai ir moderniosios architektūros statiniai.

Verta aplankyti Sentosa salą, kurioje laukia nuostabūs paplūdimiai ir didžiulis atrakcionų parkas.

Padovanokite sau išskirtinių potyrių – leiskitės į naktinį žygį visureigiais po dykumą!

Reikalingi dokumentai. Į Singapūrą keliaujantiems LR piliečiams reikalingas galiojantis asmens dokumentas – pasas.

Populiarūs viešbučiai. Singapūre yra keli šimtai apgyvendinimo įstaigų, kad kiekvienas į miestą – valstybę atvykęs svečias būtų aprūpintas jo galimybes ir poreikius atitinkančia nakvynės vieta. Prabangiam poilsiui rinkitės iš populiariausių Singapūro penkių žvaigždučių viešbučių, pavyzdžiui, „Pan Pacific Singapore“, „Parkroyal on Pickering“, „The Fullerton Hotel Singapore“, „The Ritz-Carlton, Millenia Singapore“ ir daugybės kitų. Aukščiausio lygio viešbučiuose Jūsų laukia puikiai įrengti apartamentai su visais patogumais, nuostabus vaizdas pro langus, malonus aptarnavimas, skanus ir kokybiškas maistas, valymo paslaugos, papildomos paslaugos šeimoms, baseinai, pirtys, SPA procedūros, grožio, asmeninio trenerio paslaugos ir daugybė kitų papildomų paslaugų ir pramogų.

Ekonomiškam variantui Singapūre pasirinkite žemesnių kategorijų puikiai vertinamus viešbučius, pavyzdžiui: „Days Hotel Singapore at Zhongshan Park“, „Holiday Inn Express Singapore Orchard Road“, „Champion Hotel City“, „ Hotel Mono“ ir kt.

Šventės ir festivaliai. Singapūras nustebins smagiomis šventėmis ir festivaliais. Viena didžiausių švenčių yra sausio – vasario mėnesiais švenčiami kinų Naujieji metai.

Pirmąjį vasaros mėnesį – birželį – Singapūrą užvaldo jau daugiau kaip du tūkstančius metų švenčiamas nepaprastas Singapūro Drakonų laivų festivalis!

Liepos – rugsėjo mėnesiais Singapūre vyksta paslaptingas ir unikalus Alkanų Dvasių festivalis, grindžiamas tikėjimu, jog šiuo laikotarpiu atsiveria pragaro vartai ir po pasaulį pasklinda dvasios. Tačiau bijoti tikrai nėra ko, nes šiuo metu miesto gatvės prisipildo šurmulio, skambančios muzikos, šokių, rengiamos šventiškos vakarienės.

Transporto nuoma. Nors Singapūro viešojo transporto infrastruktūra išvystyta puikiai, jei turėsite galimybę, išsinuomokite automobilį ir leiskitės į atradimų kupiną savarankišką kelionę po miestą. Singapūro oro uoste nedidelį automobilį išsinuomosite nuo 80 eurų už parą, didelį lengvąjį – nuo 100 eurų už parą. Komfortiško visureigio nuomos kainos startuoja nuo 145 eurų už parą, o mikroautobuso – nuo 140 eurų už parą.

Nurodytos preliminarios nuomos kainos, automobilį rezervuojant maždaug prieš mėnesį.  Automobilių nuomos kainoms įtakos turi ir tokie veiksniai kaip likęs dienų skaičius iki automobilio paėmimo, metų laikas ir kt.

Automobilį Singapūre gali išsinuomoti ne jaunesnis kaip 21 ar 23 metų amžiaus asmuo. Daugelio nuomos kompanijų nurodomas minimalus vairavimo stažas – 1 arba 2 metai. Konkretūs reikalavimui stažui ir amžiui atskirose nuomos kompanijose gali skirtis. Reikia pateikti tokius dokumentus: galiojantį asmens tapatybės dokumentą – pasą (kai kuriose nuomos kompanijose tinka ir tapatybės kortelė), galiojantį vairuotojo pažymėjimą, paslaugą patvirtinantį dokumentą ir kreditinę kortelę paslaugos apmokėjimui.

Etiketas, bendravimas, kultūra. Keli faktai:

  • griežtai draudžiama lauke numesti kramtomąją gumą, taip pat ir įsivežti ją į šalį;
  • čia netoleruojamas šiukšlinimas, už šiukšlinimą griežtai baudžiama.


Komentarai