+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Singapūrą

Pigūs lėktuvų bilietai į Singapūrą? Ar tai tikra? Skriskite pigiau pasinaudodami lėktuvo bilietų akcijomis ir nuolaidomis, pamatykite Singapūro lankytinas vietas, žymius objektus ir susipažinkite su draugiškaisiais vietiniais gyventojais! Dangoraižiais nusėtas miesto-valstybės reljefas visai neprimena tam regionui būdingų lūšnynų, skurdžios kasdienybės ir šiukšlynų - tai moderni ir vis auganti šalis, kuria domisi vis daugiau inovatyvių įmonių, trokštančių paversti šią vietą unikalia darbo vieta. Taip, tai skubanti šalis, bet neapsigaukite - pamatyti ką, čia tikrai yra, o ir sąrašas nėra toks trumpas... Atidžiai sudarytas kelionės žemėlapis jus privers pasijausti tikru Singapūro svečiu, o naktinis gyvenimas sukurs jūsų atostogoms intrigos ir nepamirštamų nuotykių. Galvojate kodėl verta aplankyti Singapūrą? Dieną vaikščiokite medžių viršūnėmis, aplankykite šventyklas, vykite į zoologijos sodą, o naktį grožėkitės spalvingu miesto gyvenimu. Pigūs skrydžiai į Singapūrą - tai realu! Nelaukite ir būkite atviri geriausiems pasiūlymams aplankyti svajonių vietą!

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Singapore Changi Airport - SIN (Singapūro Changi oro uostas), Seletar Airport - XSP (Seletar oro uostas). 

Laikas: UTC+8

Valiuta: Singapūro doleris

Gyventojų skaičius Singapūre: 5,698,588

Singapūro plotas: 719,1 km²

Singapūro įkūrimas: anksčiau ši sala vadinosi Tamaseku ir buvo didžiulis prekybinis centras, kuris laikui bėgant nusilpo, XV a. įsigalėjus Melakos uostui.

Lankytinos vietos: populiarus kompleksas Marina Bay Sands, verslo rajonas Riverside, kuriame Singapūro miesto simboliu tapęs Merlionas lauks kiekvieno norinčio įsiamžinti, Mint žaislų muziejus, apžvalgos ratas, pagrindinė gatvė Orchard, kurioje įsikūręs Nacionalinis Singapūro muziejus, Kinų rajonas, Indų rajonas, Thian Hock Keng šventykla, Hajjah Fatimah, Sultono mečetė Bugis ir Kampong Glam rajone.

Būtina paragauti: Singapūro virtuvė yra viena sveikiausių pasaulyje, todėl patiekalai pasižymi lengvumu, kokybiškomis ir šviežiomis daržovėmis, žuvies patiekalais. Vienas iš populiarių Singapūro virtuvės patiekalų yra Hainanese Chicken Rice, kuris pilnai pateisins pietų lūkesčius - skanūs, sotūs ir sveiki pietūs! Chilli Crab yra dar vienas patiekalas, mėgstamas tiek turistų, tiek vietinių gyventojų. Jau vien iš pavadinimo galima spręsti, kad tai būtų išskirtinis pasirinkimas... Singapūro virtuvėje gausu jūros gėrybių, šviežių salotų, gaivių daržovių, pagardintų ryžių, tad sveikos gyvensenos žmonės tikrai apsidžiaugs atvykę į Singapūrą! Vykite į Singapūrą drauge su šeima ir artimaisiais - išsvajotos atostogos garantuotos!

Lauktuvės iš Singapūro: atvirukai su Singapūro lankytinų vietų atvaizdais, gamtos kraštovaizdžiais, magnetukai, kurie primins apie kelionės įspūdžius, o gal ir privers pajausti šios vietos dvasią net ir nebuvusius, kaklo papuošalai, kaya - be šio skanėsto pusryčiai Singapūre neįsivaizduojami, tad pabūkite šio pasaulio kraštelio kultūros dalimi ir valgykite pusryčius namuose kaip tikras singapūrietis. Užrašų knygutės, tušinukai ir kitos smulkmenos, tikrai nustebins ir nudžiugins kiekvieną artimąjį!

Pigiausi skrydžiai į Singapūrą galimi: tikėtina, kad lėktuvų bilietai pigiau bus ne sezono metu, kuris paprastai yra žiemos metu, tad ieškokite jų pavasario-rudens sezono metu. Norėdami gauti pigių skrydžių pasiūlymus pirmieji, siūlome prenumeruoti Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį!Komentarai