+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Bostoną

Pigūs skrydžiai į Bostoną

Bostonas – didžiausias miestas Naujosios Anglijos regione JAV, įkurtas 1630 metais. Jis yra Masačiusetso valstijos sostinė ir svarbus ekonominis, kultūrinis ir akademinis centras. Miestas savo priemiestyje turi vieną iš garsiausių pasaulio universitetų – Harvardą. Bostonas žavi šiuolaikine architektūra, nuostabiais parkais bei istoriniais paminklais. Siūlomi pigūs skrydžiai skrendant tiek iš Vilniaus (Vilnius–Bostonas), tiek iš Kauno (Kaunas–Bostonas) oro uostų. Paskubėkite įsigyti lėktuvo bilietą kelionei į Bostoną, JAV internetu už patrauklią kainą. Taip pat vykdomi paskutinės minutės skrydžiai, tad spontaniškos atostogos gali būti puiki mintis pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į kitos šalies kultūrą.

Lankytinos vietos Bostone: ką pamatyti?

Bostone yra daugybė patrauklių vietų, kurias verta aplankyti. Štai keletas rekomendacijų apie tai, ką veikti Bostone:

 1. „Freedom Trail”: Tai istorinis takas, einantis per Bostono centrą ir jungiantis 16 svarbių istorinių vietų. Jame galite pamatyti įvairius paminklus, bažnyčias, muziejus ir daug kitų įdomių objektų.
 2. Bostono uostas: Vienas iš didžiausių ir svarbiausių Amerikos uostų. Uosto rajone rasite ne tik žaviai atrodančių keltų ir laivų, bet ir įvairių restoranų, parduotuvių ir meno galerijų.
 3. „Fenway Park”: Tai žinomas beisbolo stadionas, naudojamas Bostono „Red Sox” komandos. Net jei nesate sporto gerbėjas, apsilankyti šiame parke verta dėl istorinio stadiono architektūros ir atmosferos.
 4. Bostono muziejus: Didžiausias meno muziejus Jungtinėse Valstijose. Jame rasite įvairių meno kūrinių, įskaitant senovės Egipto eksponatus ir šiuolaikinių menininkų kūrybą.
 5. „Newbury Street”: Tai elegantiška gatvė Back Bay rajone, kurioje rasite aukštos klasės parduotuves, butikus, restoranus ir meno galerijas. Tai puiki vieta pasivaikščiojimui ir apsipirkinėjimui.
 6. Bostono Botanikos sodas: Didžiulis botanikos sodas, kuriame rasite nepaprasto grožio augalų, serpantininius takus ir stiklinį rūmą, vadinamą „Flower Dome”. Tai puiki vieta pailsėti nuo miesto šurmulio.

Poilsinė ar pažintinė kelionė?

Bostonas puikus pasirinkimas tiek poilsinėms, tiek pažintinėms kelionėms.Tai priklauso nuo jūsų asmeninių pomėgių, poreikių ir to, ką norėtumėte patirti.

Jeigu norite atsipalaiduoti:

 1. Mėgaukitės gamtos grožiu Bostono botanikos sode ar kituose miesto parkuose. Čia galėsite pasivaikščioti tarp gražių augalų ir atsipalaiduoti.
 2. Lėtai vaikščiokite gatvelėmis, užsukite į jaukias kavinukes, parduotuves ar restoranus, kur galėsite mėgautis vietine virtuve ir atmosfera.
 3. Apsilankykite viename iš kelių Bostone esančių smėlio paplūdimių.
 4. Apsilankykite muziejuose ir meno galerijose. Bostonas turi daugybę įdomių muziejų ir meno galerijų, kur galite mėgautis meno grožiu ir kultūrine patirtimi.

Jei ieškote aktyvių pramogų:

 1. Apsilankykite sporto renginiuose. Bostonas garsus savo sporto komandomis, tokiomis kaip „Red Sox“ (beisbolas), „Celtics“ (krepšinis) ar „Bruins“ (ledo ritulys). Galite įsigyti bilietus į vienas iš šių rungtynių ir pajusti tikrąją sporto atmosferą.
 2. Pakilkite į Bostono dangoraižius ar observatorijas, pavyzdžiui, „Prudential Center“ arba „Skywalk Observatory“, kur grožėsitės viso miesto panorama.

Viešbučiai Bostone

Bostonas turi platų viešbučių pasirinkimą, atitinkantį įvairių skonių, biudžetų ir poreikių keliamus reikalavimus. Štai keletas keliautojų teigiamai įvertintų viešbučių Bostone:

 • Four Seasons Hotel Boston - prabangus viešbutis su puikiu aptarnavimu ir įspūdingu vaizdu į Bostono uostą.
 • The Langham, Boston - istorinis viešbutis su puikiai išlaikytais rūmais, įsikūręs Bostono centriniame rajone. Viešbutis pasižymi prabangiu interjeru ir aukštos klasės aptarnavimu.
 • Kimpton Nine Zero Hotel - modernus viešbutis, įsikūręs šalia parko „Boston Common” ir „Freedom Trail”. Viešbutis pasižymi moderniu dizainu ir puikiu maisto pasirinkimu.
 • The Envoy Hotel - šiuolaikiškas viešbutis su elegantiškais kambariais ir restoranu su stikliniu stogu, nuo kurio atsiveria vaizdas į Bostono uostą.
 • Boston Harbor Hotel - viešbutis, įsikūręs Bostono uosto priekyje, pasižymintis prabangiais kambariais ir kvapą gniaužiančiais vaizdais.

Orai ir maistas Bostone

Orai Bostone žiemos metu yra šalti, temperatūra svyruoja nuo -6 °C iki 3 °C (21 °F iki 37 °F). Žiemos mėnesiais gali kilti sniego audros. Vasaros metu temperatūra Bostone pakyla vidutiniškai nuo 18 °C iki 28 °C (65 °F iki 82 °F). Vasarą būna karšta ir drėgna, ypač liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Maistas Bostone daugialypis, o jūros gėrybės užima svarbią vietą ant daugelio gyventojų stalo. Štai keletas tradicinių Bostono patiekalų:

 • Lobster Roll. Vienas žymiausių Bostono patiekalų. Tai sumuštinis, įdarytas omaru ir sviestu bei pagardintas citrinos sultimis ir prieskoniais.
 • Clam Chowder. Tradicinė Bostono sriuba, pagaminta iš austrių, bulvių, pieno, svogūnų ir kitų ingredientų. Ši sriuba soti ir sodraus skonio.
 • Boston Cream Pie. Tai pyragas, įdarytas kremu ir padengtas šokoladu. 

Kokių dokumentų gali prireikti keliaujant į Bostoną?

Keliaujant iš Lietuvos į Bostoną, paprastai reikės kelių dokumentų. Štai pagrindiniai dokumentai, kuriuos turėtumėte turėti:

 1. Galiojantis pasas: Jums reikės galiojančio paso, kuris leis kirsti tarptautinę sieną ir patvirtins jūsų tapatybę. Pasas turi būti galiojantis visą planuojamą kelionės laikotarpį.
 2. Vizos: Priklausomai nuo Jūsų pilietinės pilietybės ir kelionės trukmės, Jums gali prireikti turėti Amerikos vizą. Žinoma, šis reikalavimas gali skirtis priklausomai nuo to, ar turite tam tikrą šalies pilietybę, ar dalyvaujate kelionių į JAV supaprastinimo programoje (angl. Visa Waiver Program). Štai keli pagrindiniai dalykai:
  • Jei esate iš VWP dalyvaujančios šalies, pvz., Lietuvos, ir jūsų kelionės tikslas yra trumpalaikis turizmas ar verslas, Jums reikės gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (angl. Electronic System Travel Authorization - ESTA).
  • Jei esate iš šalies, kuri nėra VWP narė, jums gali reikėti B-1/B-2 vizos, jei planuojate trumpalaikę kelionę turistiniais, verslo ar kitais panašiais tikslais.
 3. Skrydžio bilietai: Turėkite atsarginį spausdintą arba elektroninį skrydžio bilietą, patvirtinantį jūsų atvykimo ir išvykimo datą.
 4. Kiti dokumentai: Pasitikrinkite šalies, iš kurios keliaujate, reikalavimus ir papildomus dokumentus, kuriuos gali prireikti pateikti (pvz., sveikatos draudimo kortelė, viešbučio rezervacijos patvirtinimas ar kitos kelionės dokumentai).

Svarbu pažymėti, kad reikalavimai gali kisti ir tai tik bendra informacija. Rekomenduojama prieš kelionę pasitikrinti JAV ambasados ar konsulato svetainėje arba susisiekti su atitinkama institucija, kad gautumėte tikslią ir aktualią informaciją apie reikalingus dokumentus ir reikalavimus.

Transportas Bostone

Bostone gerai išvystytas viešojo transporto tinklas leidžia patogiai keliauti po miestą. Štai keletas pagrindinių susisiekimo priemonių Bostone:

 1. Autobusai: Bostonas turi autobusų sistemą, apimančią platų maršrutų tinklą. Autobusais galite pasiekti įvairias miesto dalis ir rajonus.
 2. Tramvajus: Bostone yra tramvajų sistema, žinoma kaip „Green Line“. Tramvajai yra populiari transporto priemonė miesto centre ir šalia universitetų, įskaitant Harvardo universitetą.
 3. Greitasis traukinys: Tai viešasis transportas, skirtas greičiau įveikti keliones iš tolimesnių miesto rajonų ir pasiekti kelionės tikslą.
 4. Metro: Bostonas turi metropoliteno sistemą, kurioje veikia raudona, oranžinė, mėlyna ir žalia linija. Tai efektyvus būdas greitai keliauti per miestą ir pasiekti svarbias lankytinas vietas.
 5. Taksi ir „Uber“/ „Lyft“: Bostone galite rasti taksi automobilių ar užsisakyti pavežėją iš tokių mobiliųjų programėlių, kaip „Uber“ ir „Lyft“. Šios paslaugos patogios ir lengvai prieinamos, ypač kai norite greitai pasiekti norimą vietą.

Bostonas puiki atostogų kryptis tiek pažintinei,tiek poilsinei kelionei. Kiekvienas keliautojas atras, ką nuveikti ir patirs neišdildomų įspūdžių.

Kiti JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai