+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į JAV

Pigūs lėktuvų bilietai į JAV daugelio svajonė ir jai lemta išsipildyti! Vis dažniau skrydžiai už Atlanto į Jungtines Amerikos Valstijas lepina žemomis kainomis. Atostogos JAV tampa įkandamos kiekvienam, o patirti įspūdžiai šioje šalyje išlieka visam gyvenimui. Pigūs bilietai internetu į JAV puiki galimybė ištrūkti iš kasdienybės ir pasinerti į žvilgantį JAV pasaulį. JAV miestai Niujorkas, Vašingtonas, Las Vegas, Dalasas, Hiustonas, Filadelfija, Majamis, Los Andželas, San Franciskas, Santa Barbara, visi unikalūs ir skirtingi, bet tuo pačiu ir panašūs savo didybe. JAV gyvenimas įtraukia kiekvieną apsilankiusį, vien amerikietiški filmai išryškinantys šalies privalumus ir spindinčius miestus, neleidžia atitraukti akių ir vilioja kuo greičiau apsilankyti užburiančioje šalyje. JAV orai kiekvienoje valstijoje įvairūs, nenuostabu, juk šalis išskirtinai didžiulė. Transportas JAV puikiai išvystytas, kadangi atstumai milžiniški, šalyje plačiai naudojamasi vietiniais skrydžiais lėktuvu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai JAV: Niujorkas (NYC), John F. Kennedy Intl (JFK), Newark (EWR), La Guardia (LGA), Majamis (MIA), Fort Lauderdale-Hollywood (FLL), SPB (MPB), Dade Collier (TNT), Atlanta (ATL), Technology Park (JAE), Perimeter Mall (JAJ), Perimeter Mall (JAJ), Beaver Ruin (JAO), William B Hartsfield (ATL), Čikaga (CHI), Midway (MDW),  Alentaunas (ABE), Abilene (ABI), Ambler (ABL), Albukerkė (ABQ), Olbanis (ABY), Bolling AFB (BOF), Balt/Wash Intl (BWI), Ronald Reagan International (DCA), Baltimore Greenbelt T (GBO), Dulles Intl (IAD), Glenn L Martin (MTN), Nw Florida Beaches Int (ECP), Southwest Florida Reg (RSW).

Laikas: nuo UTC-5 iki UTC-10, vasaros nuo UTC-4 iki UTC-10

Valiuta: Jungtinių Valstijų Doleris (USD)

Gyventojų skaičius JAV: 323,3 mln.

Plotas: 9 826 630 km²

JAV įkūrimo data: 1776 m. trylikai kolonijų paskelbus nepriklausomybę nuo Didžiosios Britanijos

Lankytinos vietos: Niujorkas, Vašingtonas, Majamis, Las Vegas, Holivudas, Didysis kanjonas, Baltieji rūmai, Antilopės Kanjonas, Arkų nacionalinis parkas, Auksinių vartų tiltas, Baltieji smėlynai, Didžiojo Tetono nacionalinis parkas, Disneilendas, Empire State pastatas, Kapitolijus, Laisvės statula, Ledynų įlankos nacionalinis parkas, Mamuto urvas, Manhetenas, Mirties slėnis, Monumento slėnis, Niagaros kriokliai, Napos slėnis, Rašmo kalno nacionalinis paminklas, Raudonmedžio nacionalinis parkas, Spalvotoji dykuma, Stiklo paplūdimys, Siono nacionalinis parkas, Velnio bokštas, Havajai.

Būtina paragauti: turbūt daugeliui JAV virtuvė asocijuojasi su greitu ir ne itin sveiku maistu, greito maisto restoranai tikrai plačiai paplitę šalyje, bet tam tikruose miestuose yra ir kitų tradicinių patiekalų, kuriuos vertėtų paragauti. Krabų paplotėlius siūlo Baltrimorė, lašišos kepsniu garsėja Sietlas, jautienos šonkauliukais vaišina Dalasas, o storapadė pica neatsiejama nuo Čikagos. Šalies pietvakariuose populiari meksikietiška bei ispaniška virtuvės, o bene sveikiausias maistas JAV su šviežiais, ekologiškais produktais džiugina Kalifornijoje.

Lauktuvės iš JAV: JAV neaprėpiamo dydžio multikultūriška šalis, valstijų įvairovė ir skirtumai, čia lauktuvių rasite kiekvienam pagal poreikius, pradedant NBA krepšinio atributika, Laisvės statulėle ar „Victoria Secret“ gaminiu, baigiant stiklainiuku smėlio iš Didžiojo kanjono ar akmenėliu iš po Niagaros krioklio.

Pigiausi skrydžiai į JAV galimi: rekomenduotina gaudyti specialius ar paskutinės minutės į JAV pasiūlymus, kurie pastaruoju metu pasitaiko tikrai dažnai į įvairias valstijas, sėkmės!

JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai