+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Lankytinos vietos Danijoje

Į Daniją – turiningų ir nepamirštamų atostogų! Šį kryptis labai patraukli keliautojams, kurie prioritetą teikia ne pasyviam poilsiui, ne tingiam gulėjimui paplūdimyje, bet aktyviam laikui, ekskursijoms po gražiausias šalies vietas, kurių Danija tikrai nestokoja.

Lankytinos vietos Danijoje apima nuostabius gamtos kampelius, įstabias pilis, didingus rūmus, turtingus muziejus, puikius architektūros sprendimus ir kt.

Lankytini objektai Danijoje orientuoti ir į poilsį su vaikais, todėl čia netrūks veiklų ir įspūdžių tiems, kurie keliauja su mažaisiais.

TOP5 lankytinos vietos Danijoje

Kopenhaga

Svečiuodamiesi Danijoje, jei tik turėsite galimybę, skirkite laiko pažinčiai su Kopenhaga – miestu, kuriame smalsūs keliautojai tikrai nenuobodžiaus. Verta aplankyti bent kelias pilis ir rūmus, pavyzdžiui, žymiąją Rosenburgo pilį, Kristianborgo rūmus, Amalienborgo rūmus.

Jei keliaudami mėgstate apsilankyti muziejuose, tai Danijoje užsukite į Nacionalinį muziejų, kuriame eksponatai „papasakos“ šalies istoriją, taip pat verta aplankyti ir Madam Tussaud muziejų. Neabejingi dailei Valstybiniame dailės muziejuje mėgausis Danijos ir viso pasaulio tapytojų darbais.

Keliaukite ir į Tivoli parką, garsų ne tik Danijoje.

Bilundas

Šis miestas mėgiamas keliaujančių šeimų su vaikais dėl jame veikiančio visame pasaulyje garsaus pramogų parko – Legolendo. Šiam įstabiam objektui sukurti panaudota gerokai daugiau kaip trys šimtai milijardų lego kaladėlių, o pati parko teritorija apima per šimtą tūkstančių kvadratinių metrų! Legolende yra kelios teminės zonos, visas jas privalu aplankyti, nes kiekviena yra išskirtinė, originali. Lankytojų čia laukia begalė pramogų, sumažinti miestai, pilys, iš lego kaladėlių pastatyti garsūs architektūriniai paminklai ir t.t.

Miestelis nedidelis, labai jaukus ir ramus, todėl vertinamas šeimų. Be Legolendo, Bilunde galėsite mėgautis vandens parkų pramogomis, gamtos prieglobsčiu, leisti laiką išpuoselėtuose parkuose. Aplankykite Bilundo skulptūrų parką, netoli miesto įsikūrusį Safario zoologijos sodą.

Vikingų laivų muziejus

Šis muziejus įsikūręs Roskildėje. Jame eksponuojami 1962 metais aptikti penki vikingų laivai. Visai šalia muziejaus – pagal vikingų tradicijas statomų laivų statykla.

Kronborgo pilis

Elsinore stūksanti pilis įžymi tuo, jog būtent joje, kaip teigiama, vyko garsiojo Šekspyro „Hamleto“ veiksmas, todėl apžiūrėti pilies traukia ne tik architektūros, bet ir literatūrologijos, istorijos gerbėjai. Visgi skeptikų nuomonės tam prieštarauja, esą to negalėjo būti dėl laikotarpių, kada gyveno dramos herojus ir kada iškilo ši pilis, neatitikimo. Kita vertus, pilis traukia architektūriniais sprendimais, joje yra ilgiausia šiaurinėje Europos dalyje menė – jos ilgis siekia net 60 metrų!

Frederiksborgo pilis

XVI amžiuje iškilusi karališka pilis žavi didingumu, elegancija, o dar įdomiau tai, kad ji apima tris nedideles saleles.

Danijos miestai, kurie Jums gali patikti
Komentarai