+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Jungtinius Arabų Emyratus

Pigūs lėktuvų bilietai į prabanga ir tradicijomis spindinčius Jungtinius Arabų Emyratus!  Ši šalis turistus traukia ne tik moderniais ir didingais pastatais, bet ir nuostabiomis senovinėmis šventyklomis bei šimtmečius skaičiuojančiais papročiais, o kur pajūrio ir gamtos grožis... JAE spindi prabanga ir didybe – aukščiausi pasaulio pastatai, žvilgančios vitrinos, baltojo smėlio paplūdimiai ir tviskančios jūros kraštovaizdis – tai ko reikia ypatingoms atostogoms! Ypač daug ši šalis gali pasiūlyti vandens sporto mėgėjams – pasiplaukiojimai banglentėmis, vandens motociklais, katamaranais, vandens slidėmis... Svaigsta galva nuo įvairiausių JAE siūlomų pramogų! Pasinaudokite paskutinės minutės pasiūlymais ir vykite į poilsinę kelionę drauge su šeima, draugais ir artimaisiais! Jungtiniai Arabų Emyratai išpildys įvairiausias jūsų atostogų svajones ir suteiks atpalaiduojantį bei nepamirštamą laiką! Mėgstantiems apsipirkinėti JAE taps tikru rojumi – žymiausių prekių ženklų parduotuvės įsikūrusios šioje šalyje lauks kiekvieno norinčio pasipuošti! Planuokite kelionę į Jungtinius Arabų Emyratus ir džiaukitės unikaliomis atostogomis, kurios ilgam išliks jūsų atmintyje... Pigūs skrydžiai į Jungtinius Arabų Emyratus – puiki galimybė keliauti pigiau!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Al Maktoum oro uostas (DWC), Dubai Int oro uostas (DXB).

Laikas: UTC+4

Valiuta: Jungtinių arabų Emyratų dirhamas - AED

Gyventojų skaičius Jungtiniuose Arabų Emyratuose: 9 157 000

JAE plotas: 83 600  km²

Jungtinių Arabų Emyratų susikūrimas: 1971 m.

Lankytinos vietos:
Dubajus: Burj Khalifa, Dubajaus įlanka, prekybos centrai, Dubai Mall, Ski Dubai slidinėjimo trasa, Džumeiros palmė Palm Jebel Ali, Burj Al Arab populiariausias pastatas, Jumeirah paplūdimys, Bastakija ir Šindaga rajonai.
Abu Dabis: Šeicho Zaido Didžioji mečetė, Abu Dabio dangoraižiai Capital Gate, Emirates Palace, Aldar kompanijos štabas, Jas Marina Formulės 1 trasa, Sadijato sala, Jabel Hafeet.
Kiti Jungtinių Arabų Emyratų miestai: Fudžeira, Sharjah, Ras al Chaima.

Būtina paragauti: prieš atostogaujant Jungtiniuose Arabų Emyratuose pasidomėkite jų taisyklėmis – jų besilaikantys išvengia nemalonių nutikimų. Valgydami JAE atkreipkite dėmesį su kuria ranka imate užkandžius – tai turėtų būti dešinė. Valgyti atsistojus ar einant gatve irgi nepriimtina. Taip pat nereikėtų žiūrėti į valgančiojo veidą, tai laikoma nemandagiu elgesiu. Kelionės metu rekomenduojame paragauti populiariausio šalyje patiekalo - Shawarma. Patiekalas labai panašus į meksikietiškas tortilijas arba turkiškus kebabus, tačiau ruošiamas ir patiekiamas įvairiai skirtinguose restoranuose: gali būti su ėriena arba vištiena. Kitas dėmesio vertas patiekalas, kuris populiariausias šalia Persijos įlankos, yra Al Machboos. Tai labai ilgai virti ryžiai ir mėsa. Ir, žinoma, visame pasaulyje išpopuliarėjęs humusas. Pastarasis patiekalas gali būti įvairiausių rūšių ir porcijų dydžių. Taigi, pasinaudokite karščiausiomis akcijomis ir skriskite mėgautis skonių įvairove Jungtiniuose Arabų Emyratuose!

Lauktuvės iš Jungtinių Arabų Emyratų: Norėdami rasti originalių ir įdomių lauktuvių galite apsilankyti Deiros turguje. Populiariausios lauktuvės iš Jungtinių Arabų Emyratų- suvenyrai su kupranugarių atvaizdu. Taip pat prieskoniai, kurių čia gausu: nuo jų kvapo svaigsta galva, o jais pagardinti patiekalai sužavės ne vieną. Ir, žinoma, skaniosios datulės. Nepamirškite, kad Jungtiniai Arabų Emyratai garsėja įvairiomis, prabangiomis ir ne tik, medžiagomis, todėl čia jos ypač geros kokybės, o pasirinkimas labai platus. Pirkdami lauktuves prisiminkite, kad prabangos prekėms netaikomi pridėtinės vertės mokesčiai. Galbūt tai puiki proga palepinti save ar artimuosius?

Pigiausi skrydžiai į Jungtinius Arabų Emyratus galimi: lėktuvų bilietai į Jungtinius Arabų Emyratus žemomis kainomis džiugina vasaros mėnesiais, taip pat ramadano metu. Kviečiame patirti nepamirštamas atostogas pasinaudojus lėktuvų bilietų akcijomis internetu!

 

Jungtinių Arabų Emyratų miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai