+370 5 2111444 Pr-Pn 8:00-18:00, Št 10:00-18:00

Lankytinos vietos JAE

Jungtiniai Arabų Emyratai – kokios asociacijos kyla išgirdus šių trijų žodžių junginį? Tikriausiai visi iškart pagalvoja apie prabangą, spindesį, garsiausius prekių ženklus, ištaigingus dangų remiančius dangoraižius ir apsipirkinėjimą. Kelionė į JAE dovanos ne tik tai, bet ir galimybę aplankyti unikalius objektus, turtingiausius miestus, patirti begalę įspūdžių ir išties kokybiškai pailsėti.

Lankytini objektai JAE yra modernūs, atspindi moderniojo pasaulio galimybes ir didelius užmojus.

TOP5 lankytinos vietos JAE

Abu Dabis

Persijos įlankos saloje įsitaisęs miestas su žemynu jungiasi tiltais. Abu Dabyje vienas prie kito šliejasi daugybė dangoraižių, įrengta žaliųjų zonų, miestą puošia pora šimtų dailių fontanų, suteikiančių gyvybės, žavesio ir romantikos tokiam šurmuliuojančiam miestui.

Apžiūrėkite senuosius amatus demonstruojantį nacionalinį muziejų, taip pat seniausią miesto statinį – XIX amžiuje iškilusį Al-Chusn dvarą. Pasivaikščiokite Corniche bulvaru – visam pereiti prireiks laiko, nes gatvės ilgis siekia net 7 kilometrus.

Dubajus

Ko gero nesuklystume Dubajų pavadinę vienu prabangiausių ir puošniausių pasaulio miestų, kurį kasmet aplanko milžiniški keliautojų srautai: vieni jų į Dubajų traukia kaip reikiant papramogauti, kiti – mėgautis prabanga, dar kiti – apsipirkti. Būtent Dubajuje gausite progą savo akimis išvysti aukščiausią pasaulio pastatą.

Į Dubajų rekomenduojama vykti nuo spalio iki balandžio, kuomet miestą lepina ir 20–30 laipsnių siekianti šiluma, todėl atostogos bus nepriekaištingos. Čia begalė apsipirkimo, pramogų, laisvalaikio zonų. Leiskitės į nuotykių kupiną safarį, susipažinkite su laukine gamta ir jos gyventojais, mėgaukitės dykumos toliais, važiuokite kalnų dviračiais, lepinkitės hamamo teikiamais malonumais ir t.t. – Dubajuje laisvalaikio veiklų spektras, regis, neišsemiamas.

Apžiūrėkite garsųjį 829 metrus siekiantį Burj Khalifa, dirbtinai suformuotą Burj Dubai ežerą, užsukite į Dubajaus akvariumą, lepinkitės poilsiu Dubajaus paplūdimiuose.

Dirbtinės salos

Netoli Dubajaus rasite dirbtinį salyną, kurio salelių kompozicija yra panaši į pasaulio žemynus, todėl ir salynas gavęs „Pasaulio“ pavadinimą. Jį sudaro net apie tris šimtus salelių!

Ski Dubai

Vargu, ar ko nors nėra Dubajuje! Mieste, kuriam būdingas karštis arba alinantis karštis, galima mėgautis žiemos sporto malonumais. Čia įrengtas kalnų slidinėjimo kompleksas, kuriame lankytojai gali rinktis iš penkių nusileidimų, leisti laiką kavinukėse arba nuostabiame sniego parke.

Džameiro palmė

Ši nepakartojamo grožio palmė yra dirbtinai suformuotos salos, sudarančios palmės formą, Dubajuje. Visas salynas užima didelį plotą – 5*5 km. Džameiro palmėje įsikūrę ištaigingi viešbučiai, tad turite progą apsistoti šioje, Aštuntuoju pasaulio stebuklu vadinamoje, vietoje.

Jungtinių Arabų Emyratų miestai, kurie Jums gali patikti
Komentarai