+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Australiją

Pigūs lėktuvų bilietai į Australiją - išpildys kiekvieno ištikimo keliautojo svajones pažinti neatrasto pasaulio platybes! Keliaukite į Australiją ir praturtinkite savo kelionių žemėlapius dar viena, nepaprasta kryptimi. Australija stebins, įkvėps, žavės ir kels jaudulį - jos gyvūnija unikali, o gamta tiesiog kerinti. Vykite į pažintinę, poilsinę, šeimos ar draugų kelionę Okeanijos link - čia atrasite tai ko neatradote kitur. Mokite ranka prašuoliuojančiai kengūrai, pasisveikinkit su eukalipto lapą kremtančia ir tingiai medyje įsitaisiusia koala, įkvėpkite gamtos ramybės ir leiskitės į įvairius nuotykius bei įspūdžius unikalioje Australijoje. Vienos kelionės pažinti plačiąją Australiją tikrai neužteks, tad pasirinkite kryptį ir pirmoms atostogoms čia atraskite Sidnėjų, Australijos sostinę Kanberą, didžiulį Melburną... Skrendam pažinti Australijos? 

Informacija ir patarimai keliautojams:

Oro uostai: Palm Beach SPB oro uostas (LBH), Tullamarine oro uostas (MEL), Kinsford Smith oro uostas (SYD).

Laikas: UTC+11, vasaros laikas UTC+10.

Valiuta: Australijos doleris

Gyventojų skaičius Australijoje: 28,878,750

Australijos plotas: 7,692,024 km²

Australijos įkūrimas: 1788 m. sausio 26 d.

Lankytinos vietos: pildykite savo kelionės žemėlapį Australijoje įtraukdami į jį tokias vietas kaip, Sidnėjus, tropinis rojus Big Barrier Reef, Brisbane miestas, The Red Centre nacionalinis parkas, zoologijos sodas Sidnėjuje Taronga Zoo, Sea Life Sydney akvariumą, įsiamžinkite prie Harbour Bridge, Lord Howe saloje, Uluru uolos, Kanberoje. Gold Kostas, Pertas, Kakadu nacionalinis parkas taip pat privalo būti jūsų kelionės planuose.

Būtina paragauti: Australija žavės ne tik savo gamta ir gyvūnija, bet ir neįtikėčiausiais gastronomijos sprendimais. Būkite atviri pasiūlymams ir nepraleiskite progos paragauti tradicinės virtuvės patiekalų. Australijoje labai populiari Anglijos virtuvė, kuri atsirado atvykus pirmiesiems anglams ir puikia integravosi šalyje. Ryškesnis skirtumas - australai valgo daugiau mėsos, dominuoja aviena ir jautiena. Australijos virtuvė neapseina be žuvies ir jūros gėrybių patiekalų. Pasak kulinarijos specialistų, Australija yra gastronomijos centras, kuriame vystosi XXI amžiaus virtuvė. Australijos virtuvė yra trijų tipų: Krūmų maistas (Australijos aborigenų valgis), Tradicinė virtuvė (itin sotus maistas, gausu mėsos ingredientų), Moderni virtuvė (aukšto lygio virtuvė atsiradus po II Pasaulinio karo). Įtraukite į savo meniu Vegemite sumuštinį bei Pavlova pyragaitį, be kurių Australijos virtuvė neįsivaizduojama! Nedvejokite paragauti kengūrų ar krokodilų uodegos sriubos - skamba keistai ir neįtikėtinai, bet tai yra Australijos nacionalinis patiekalas. Ragaukite australiškų vynų, kurie garsėja visame pasaulyje

Lauktuvės iš Australijos: savo mažiesiems šeimos nariams parvežkite pliušinių žaisliukų (kengūrų, vombatų, krokodiliukų, papūgėlių, koalų), parvežkite populiaraus skanėsto "Vegemite", kuris nudžiugins kiekvieną smaližių ir gardumynus mėgstantį. Beje, tai nėra saldus skanėstas, o sūrus. Mėgstate saldžiai? Nusipirkite TimTam šokoladuką ir nupirkite savo draugams! Nepamirškite ir atvirukų su gamtos vaizdiniais, šaldytuvo magnetukų su Uluru kalvos atspalviais. Smagiai nudžiuginsite savo artimąjį išsiuntę atvirlaiškį su šilčiausiais linkėjimais!

Pigiausi skrydžiai į Australiją galimi: metų laikai Australijoje kiek skiriasi nuo įprastų mums - šv. Kalėdas švęsite vasariška apranga ir džiaugsitės karštomis saulės voniomis, o ir bilietai tikėtina bus pigesni. Birželis-rugpjūtis gana vėsūs mėnesiai, o turistų atplūdis prasideda rudenį.Komentarai