+370 5 2111444 Pr-Pn 8:00-22:00, Št-Sk 9:00-18:00

Lankytinos vietos Australijoje

Tolimoji Australija dovanos egzotiškas ir nepamirštamas atostogas. Sužavėti liks įvairių keliavimo tikslų turintys keliautojai: dievinantys tingų poilsį nuostabiuose paplūdimiuose, neabejingi didmiesčių šurmuliui, nuotykių ieškotojai, trokštantys patirti laukinės gamtos teikiamus siurprizus, taip pat kultūrinių tikslų turintieji ir tie, kuriems smalsu, kaip gyvena vietiniai aborigenai... Australijoje išvysite tokių gamtos sukurtų grožybių, kokių nepamatysite nė vienoje kitoje šalyje.

Nuostabūs lankytini objektai Australijoje Jūsų laukia ir didmiesčiuose, ir atokiausiuose gamtos kampeliuose. Čia pasinersite į visiškai kitokį gyvenimo būdą, kitokį pasaulį ir užnugary paliksite kasdienybę, rutiną, nuovargį, stresą. Neįkainojamos patirties ir geriausių įspūdžių kupinos atostogos Jūsų laukia egzotika alsuojančioje Australijoje!

TOP 5 lankytinos vietos Australijoje

Sidnėjus

Aplankyti šį didmiestį, svečiuojantis Australijoje, tiesiog būtina jau vien dėl garsiojo ir vieno iš šalies simbolių tapusio Sidnėjaus teatro. Įspūdingos architektūros statinys kilo net 15 metų, o 2007 m. modernusis pastatas buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Sidnėjuje taip pat aplankykite Australijos muziejų, Naujojo Pietų Velso dailės galeriją, apžiūrėkite Uosto tiltą, televizijos bokštą, dailią Šv. Marijos katedrą.

Pasilepinkite nuostabiu poilsiu pasakiškame Bondi paplūdimyje, žinomame visame pasaulyje.

Didysis barjerinis rifas

Net jei niekada nesate nardę, verta išbandyti šią pramogą vien tam, kad galėtumėte nerti į stebuklingą Didžiojo barjerinio rifo pasaulį. Jis – didžiausias koralinis rifas visame pasaulyje – tęsiasi net apie 2 000 kilometrų! Rifą sudaro begalė kontinentinių, smėlio ir koralinių salų. Nerkite į gelmes ir susidurkite su neapsakomo grožio pasauliu: spalvinga augmenija ir gyvūnija, nedideliais draugiškais rykliais, šimtais koralų rūšių, kerinčiu grožiu...

Kakadų nacionalinis parkas

Į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Kakadų nacionalinis parkas, įsikūręs Australijos šiaurinėje dalyje. Čia tikras rojus bus laukinei gamtai neabejingiems keliautojams. Smalsuolių laukia begalė augalų, paukščių rūšių, 20 000 metų siekiančiais aborigenų piešiniais marginta uola, įspūdingas tarpeklis, kvapą gniaužiantis Jim Jim krioklys.

Bangos uola

Vizualiai milžinišką bangą primenanti uola yra natūraliai suformuota gamtos. 15 metrų aukščio ir net 110 metrų ilgio granito „banga“ yra vienas iš populiariausių lankytinų objektų šioje šalyje.

Tasmanija

Nuo Australijos kiek daugiau negu keliais šimtais kilometrų nutolusi Tasmanijos sala – neabejotinai viena iš vaizdingiausių vietų šiame žemyne, išsaugojusi specifinę augmeniją ir gyvūniją. Tasmanijoje aplankykite bent kelis iš daugelio nacionalinių parkų (pavyzdžiui, Cradle Mountain nacionalinį parką, Freycinet nacionalinį parką), nuostabaus grožio St. Clair ežerą ir tiesiog mėgaukitės nepaprastai užburiančiu kraštovaizdžiu.
Komentarai