+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Belgiją

Pigūs lėktuvų bilietai į Belgiją – Europos Sąjungos būstinės bei kitų tarptautinių organizacijų, tarp kurių ir NATO namus. Tai vidurio Europoje įsikūrusi mažytė valstybė su ilgu lankytinų vietų sąrašu, tad nuvertinti dėl ploto šios šalies nederėtų! Belgija apdovanota visais keturiais metų laikais, todėl žaliuojantys parkai džiugins vasarą, o baltu sniegu nubarstytas žemės paviršius malonins žiemą... Čia pulsuoja viduramžiška dvasia su modernistiniais prieskoniais, kurie priverčia įsijausti į Belgijos gyvenimą! Nors ir būdama maža šalis ji nepaliauja stebinus taip, kaip ir nenustoja stebinti geriausi pigių skrydžių pasiūlymai, paskutinės minutės akcijos ir nuolaidos bei palankiausios kainos internetu į Belgiją! Pigūs skrydžiai į Belgijos miestus – romantiškąją Briugę, sostinę Briuselį, futbolo garsinamą Antverpeną ir įspūdingąjį Gentą. Nepraleiskite progos pasinaudoti pigiais lėktuvo bilietais į Europos Sąjungos šerdį ir praturtinti savo nuotykių bei įspūdžių bagažą įvairiuose Belgijos krašteliuose! Atostogos su draugais ir šeima Belgijoje suteiks įvairovę jūsų kasdienybei bei privers pamiršti visus rūpesčius! Pigūs lėktuvo bilietai į Belgiją – neįtikėtina, ar ne?

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Brussels-Zaventem – BRU (Briuselio oro uostas), Brussels-Charleroi – CRL (Šarlerua), Liege – LGG (Liege).

Laikas: UTC+2, UTC+1

Valiuta:

Gyventojų skaičius Belgijoje: 11,2 mln.

Belgijos plotas: 9

Belgijos įkūrimas: 1830 m.

Lankytinos vietos: Briuselis: Didžioji aikštė (Miesto rotušė, Karaliaus namas, Gildijų pastatai), skulptūra Manneken Pis, Parlamento kvartalas, Penkiasdešimtmečio parkas, Briuselio atomas, kakavos ir šokolado muziejus, Belgijos karališkasis dailės muziejus.
Antverpenas: Grote Markt aikštė, Antverpeno pilis, rotušė, Dievo Motinos katedra, deimantų, fotografijos muziejai, zoologijos sodas.
Briugė: turgaus aikštė, miesto rotušė, Rozenhoedkaai kvartalas, Belforto bokštas.

Būtina paragauti: atostogos Belgijoje neapsieis be tradicinės belgiškos virtuvės. Didžiuosiuose miestuose tikrai liks pastebėtos vietos, kuriose frites – skaniųjų belgiškų bulvyčių asortimentas vilioja. Keliausite į Briuselį? Ragaukite Briuselio vaflių – patiekiami šilti ir purūs, su grietinėle ar vaisiais vafliai tikrai skanus desertas, kuri privalo paragauti visi keliautojai. Nepamirškime ir tikro belgiško šokolado – ankščiau jis buvo vartojamas netgi kaip vaistas, o dabar tai atstoja desertą, ypatingu skoniu pasižymintis, turbūt ir dabar turi gydomųjų galių... Belgija dar visiems žinoma kaip skaniausio alaus šalis! Ragaukite Belgijos vienuolyno alų – labai paplitusi viršutinės fermentacijos alaus rūšis, pavadinta taip, nes jį anksčiau gamino abatijų vienuoliai. Dabar šis alus gaminamas pramoninių būdu, bet tikrai neatsilieka savo kokybe!

Lauktuvės iš Belgijos: suvenyrai su Manneken Pis, raktų pakabukai, atvirutės, praline šokoladas, gulbės formos-brugsche zwaantjes šokoladiniai saldainiai, alaus degtinė su apelsinų žievelėmis ir belgų išradimas-guminis laikrodukas Ice-watch.

Pigiausi skrydžiai į Belgiją galimi: skristi pigiau į Belgiją geriausia vasario-kovo, spalio-lapkričio mėnesį.

Klimatas. Belgijoje vyrauja vidutinių platumų jūrinis klimatas, pietinėje šalies dalyje pereinantis į žemyninį. Vasaromis šalyje šilta, nors vakarais gali prireikti ir šiltesnių drabužių. Vidurvasary termometro stulpeliai vidutiniškai kyla iki 18 laipsnių. Žiemos Belgijoje nešaltos, galima sakyti net švelnios, sausį vidutiniškai vyrauja apie 3 laipsnius šilumos, o daugiau negu –10 laipsnių temperatūra nukrenta itin retai.

Belgijoje visus metus bet kada gali užklupti lietus, nes dažnai lyja. Žiemomis lietų keičia šlapdriba, sniegas. Jei norite išvengti kritulių, didžiausia tikimybė tai padaryti bus pavasarį.

Ekskursijos. Viešėdami Belgijoje leiskitės į ekskursijas po šalies didmiesčius, aplankykite populiarius lankytinus objektus, kurių čia daug. Būtinai skirkite laiko šalies sostinei Briuseliui – mieste sužavės įspūdinga architektūra, modernūs statiniai. Čia labai patiks tiems, kurie yra šiuolaikinio gyvenimo ir moderniosios architektūros šalininkai. Aplankykite Briugės miestą, gretinamą su Venecija. Briugėje mėgausitės uosto ir kanalų kuriama harmonija. Keliaukite ir į Antverpeną, kuriame senovė susipina su šiuolaikiniu pasauliu. Belgijoje aplankykite šalies pilis, rūmus, botanikos sodus.

Reikalingi dokumentai. Į Belgiją keliaujantiems LR piliečiams reikalingas galiojantis asmens dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė).

Populiarūs viešbučiai. Belgija, turinti kelis tūkstančius viešbučių, svečių namų ir kito tipo nakvynės vietų, gali pasigirti puikiai išvystyta apgyvendinimo infrastruktūra. Jei prioritetą teikiate aukščiausio lygio poilsiui, tada rinkitės iš penkių žvaigždučių viešbučių, pavyzdžiui, „Rocco Forte Hotel Amigo“ Briuselyje, „B&B La Maison Bruges“ Briugėje, „Maison Nationale City Flats & Suites“ Antverpene, „1898 The Post“ Gente ir kt. Tai yra populiarūs, puikiai svečių vertinami viešbučiai, kuriuose itin prabangiai įrengti apartamentai su visais patogumais, profesionalus aptarnavimas, nuostabus maistas, tobulas pro langus atsiveriantis vaizdas, papildomos paslaugos ir veiklos, netoli esantys lankytini objektai.

Ekonomiškam variantui puikiai tiks labai gerai vertinami dviejų žvaigždučių viešbučiai Belgijoje, pavyzdžiui, „Hotel Ambrosia“, „FunKey Hotel“, „Villa Alice“, „Hotel Het Menneke“ ir daug kitų.

Šventės ir festivaliai. Kiekvieną balandį Belgijoje švenčiamas Zythos Beer festivalis, į kurį suplūsta daugiau negu šimtas alaus gamintojų iš visos Belgijos. Jie festivalio lankytojams siūlo maždaug pusę tūkstančio alaus rūšių! Festivalyje vyksta balsavimas – renkamas geriausias alus. Jei viešėsite šalyje balandį ir sudalyvausite šiame festivalyje, tai savo balsą galėsite skirti ir Jūs.

Liepos mėnesį čia organizuojamas Tomorrowland – vienas iš didžiausių elektroninės muzikos festivalių viso pasaulio mastu.

Transporto nuoma. Belgijoje automobilio nuoma nėra pigi, bet jei turite galimybę, išsinuomokite bent trumpam laikui ir savarankiškai pakeliaukite šalyje ar apylinkes to miesto, kuriame apsistosite. Mažo ar vidutinio dydžio automobilio nuoma parai kainuos nuo 80 eurų, didelio lengvojo automobilio paros kaina bus nuo 115 eurų. Visureigio nuoma parai kainuos nuo 130 eurų, o mikroautobuso – nuo 150 eurų.

Nuomos kainos nurodytos preliminarios, rezervuojant automobilį prieš mėnesį. Automobilių nuomos kainoms įtakos turi ir tokie veiksniai kaip likęs dienų skaičius iki automobilio paėmimo, metų laikas ir kt.

Automobilį Belgijoje gali išsinuomoti ne jaunesnis negu 21 metų amžiaus asmuo. Kai kurios nuomos kompanijos nurodo ir maksimalų vairuotojo amžių (pavyzdžiui, 70 metų). Daugelio nuomos kompanijų nurodomas minimalus vairavimo stažas – 1 arba 2 metai. Konkretūs reikalavimai stažui ir amžiui atskirose nuomos kompanijose gali skirtis. Reikia pateikti tokius dokumentus: galiojantį asmens tapatybės dokumentą (pasą arba kortelę), galiojantį vairuotojo pažymėjimą, kelionės dokumentą ir kreditinę kortelę apmokėti už paslaugas arba rezervuoti užstatą.

Etiketas, bendravimas, kultūra. Keleri faktai:

  • belgai dažnai sveikinasi trim bučiniais;
  • belgai mėgsta ironizuoti.


Belgijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai