+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Belgiją

Pigūs lėktuvų bilietai į Belgiją – Europos Sąjungos būstinės bei kitų tarptautinių organizacijų, tarp kurių ir NATO namus. Tai vidurio Europoje įsikūrusi mažytė valstybė su ilgu lankytinų vietų sąrašu, tad nuvertinti dėl ploto šios šalies nederėtų! Belgija apdovanota visais keturiais metų laikais, todėl žaliuojantys parkai džiugins vasarą, o baltu sniegu nubarstytas žemės paviršius malonins žiemą... Čia pulsuoja viduramžiška dvasia su modernistiniais prieskoniais, kurie priverčia įsijausti į Belgijos gyvenimą! Nors ir būdama maža šalis ji nepaliauja stebinus taip, kaip ir nenustoja stebinti geriausi pigių skrydžių pasiūlymai, paskutinės minutės akcijos ir nuolaidos bei palankiausios kainos internetu į Belgiją! Pigūs skrydžiai į Belgijos miestus – romantiškąją Briugę, sostinę Briuselį, futbolo garsinamą Antverpeną ir įspūdingąjį Gentą. Nepraleiskite progos pasinaudoti pigiais lėktuvo bilietais į Europos Sąjungos šerdį ir praturtinti savo nuotykių bei įspūdžių bagažą įvairiuose Belgijos krašteliuose! Atostogos su draugais ir šeima Belgijoje suteiks įvairovę jūsų kasdienybei bei privers pamiršti visus rūpesčius! Pigūs lėktuvo bilietai į Belgiją – neįtikėtina, ar ne?

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Brussels-Zaventem – BRU (Briuselio oro uostas), Brussels-Charleroi – CRL (Šarlerua), Liege – LGG (Liege).

Laikas: UTC+2, UTC+1

Valiuta:

Gyventojų skaičius Belgijoje: 11,2 mln.

Belgijos plotas: 9

Belgijos įkūrimas: 1830 m.

Lankytinos vietos: Briuselis: Didžioji aikštė (Miesto rotušė, Karaliaus namas, Gildijų pastatai), skulptūra Manneken Pis, Parlamento kvartalas, Penkiasdešimtmečio parkas, Briuselio atomas, kakavos ir šokolado muziejus, Belgijos karališkasis dailės muziejus.
Antverpenas: Grote Markt aikštė, Antverpeno pilis, rotušė, Dievo Motinos katedra, deimantų, fotografijos muziejai, zoologijos sodas.
Briugė: turgaus aikštė, miesto rotušė, Rozenhoedkaai kvartalas, Belforto bokštas.

Būtina paragauti: atostogos Belgijoje neapsieis be tradicinės belgiškos virtuvės. Didžiuosiuose miestuose tikrai liks pastebėtos vietos, kuriose frites – skaniųjų belgiškų bulvyčių asortimentas vilioja. Keliausite į Briuselį? Ragaukite Briuselio vaflių – patiekiami šilti ir purūs, su grietinėle ar vaisiais vafliai tikrai skanus desertas, kuri privalo paragauti visi keliautojai. Nepamirškime ir tikro belgiško šokolado – ankščiau jis buvo vartojamas netgi kaip vaistas, o dabar tai atstoja desertą, ypatingu skoniu pasižymintis, turbūt ir dabar turi gydomųjų galių... Belgija dar visiems žinoma kaip skaniausio alaus šalis! Ragaukite Belgijos vienuolyno alų – labai paplitusi viršutinės fermentacijos alaus rūšis, pavadinta taip, nes jį anksčiau gamino abatijų vienuoliai. Dabar šis alus gaminamas pramoninių būdu, bet tikrai neatsilieka savo kokybe!

Lauktuvės iš Belgijos: suvenyrai su Manneken Pis, raktų pakabukai, atvirutės, praline šokoladas, gulbės formos-brugsche zwaantjes šokoladiniai saldainiai, alaus degtinė su apelsinų žievelėmis ir belgų išradimas-guminis laikrodukas Ice-watch.

Pigiausi skrydžiai į Belgiją galimi: skristi pigiau į Belgiją geriausia vasario-kovo, spalio-lapkričio mėnesį.

Belgijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai