+370 5 2111444 Pir-Pen 8:00-18:00

Skrydžiai į Fuerteventurą

Pigūs skrydžiai į Fuerteventurą

Fuerteventura – Floridos vėjas ir banglentininkų svajonių bangos, bėgančios kopos ir netoli esančios Afrikos dykumos! Ne atostogų, o gyvenimo tikslas... Žadą atimanti Kanarų salyno sala. Pigūs lėktuvų bilietai į Fuerteventurą garantuoja pasakišką poilsį. Pusantro šimto paplūdimių, vandens sportas, dviračiai ir keturračiai bei motociklai, kas gali būti geriau? Pažintinė ar polsinė kelionė – jūsų pasirinkimas, tačiau nepraleiskite progos aplankyti šią, lietuvių dar neištirtą salą! Paskutinės minutės pasiūlymai į Fuerteventurą yra kiekvieno svajonė – atostogautojo ekstremalo ar visiško tinginuko. Laukiniai paplūdimiai arba viešbučio baseinas, romantika ar ekstremalus sportas – viskas priklauso nuo jūsų. Vulkaninė sala – Fuerteventura – yra garsi savo kopomis, beveik dykumomis, geltono ar net juodo (!) smėlio paplūdimiais, ispaniško būdo gyventojais ir ekstremaliu sportu. Pasinaudokite akcijomis ir nuolaidomis bei keliaukite žiemą, nes čia – amžinasis pavasaris – temperatūra sausio mėnesį retai nukrenta žemiau 18 laipsnių, o vasarą retai tepakyla aukščiau 32 laipsnių. Pigūs skrydžiai į Fuerteventura – į rojų žemėje, į atokų, net nudistų pamėgtą pasaulio kampelį. Užsisakius mūsų naujienlaiškį patys pirmieji gausite geriausius pasiūlymus – lėktuvų bilietai su akcija, kuriuos nedelsiant galėsite užsisakyti internetu. Neabejojame, kad tokių atostogų nepamiršite!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Fuerteventura oro uostas – FUE (Fuerteventura Airport).

Laikas: GMT +0

Valiuta: euras (EUR)

Gyventojų skaičius Fuerteventuroje: 103 167

Fuerteventuros plotas: 1660 km²

Fuerteventuros įkūrimas: manoma, jog Fuerteventuros saloje žmonės gyveno jau XI a. p. m. e. XIV a. į ją atvyko ispanų ir portugalų ekspedicijos, 1927 m. Fuerteventura tapo Gran Kanarijos regionu.

Lankytinos vietos: Parque Natural del Corralejo, 7-ių salų banglenčių sporto mokykla, El Cotillo paplūdimys ir lagūnos (puikiai tinka žvejybai, bangelnčių sportui ir buriavimui), „Deep Blue“ nardymo centras, Oazės parkas, X-Quad safaris (galimas ir ekstremalus), La-Alcogia Eko muziejus, Okeanariumas (pasiplaukiojimas laivu stikliniu dugnu), na, o svarbiausia – Fuerteventuros karnavalas, kuris vyksta sausio/birželio mėn., Betancuria miestelis, Corfete paplūdimys (ilgas ir platus, tačiau privažiavimas ne itin patogus, todėl turistų mažai).

Būtina paragauti: švieži vaisiai, riešutai, ožkos pieno sūriai, jūros gėrybės, šviežia žuvis.

Lauktuvės iš Fuerteventuros: magnetukai, įdegis, o svarbiausia gražiausi prisiminimai! Džiovinti vaisiai ir rankų darbo papuošalai.

Pigiausi skrydžiai galimi: žiemą, o ir Fuerteventuroje orai šiuo sezonu tiesiog puikūs.

Komentarai