+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Valensiją

Pigūs skrydžiai į Valensiją

Šiandien keliauti tikrai gali kiekvienas! Dar lengviau tuo patikėti aplinkui matant tiek daug pasaulį naršančių keliautojų, draugų, giminaičių, kolegų. Niekas nepaneigs fakto, kad kelionę planuojant iš anksto arba priimant paskutinės minutės skrydžio avantiūrą gali keliauti ypač pigiai. Taip pigiai, kad, rodos, savaitgalio prie lietuviško pajūrio išlaidos gali viršyti kelionės lėktuvu į užsienį biudžetą, o vienas koncerto bilietas kainuoti porą pigių skrydžių bilietų į abi puses!

Tad kodėl gi nepatyrinėjus pasaulio, nepasižvalgius svetur? Ten, kur laukia nuotykiai, nauji įspūdžiai, patirtys ir žmonės, įdomios istorijos ir nutikimai. Kai gyvenime įsisuka rutina, užtenka mažyčio pokyčio, aplinkos pakeitimo ir džiaugsmas sugrįžta. Kai jaučiate, kad trūksta naujovių, dairykitės pigių skrydžių ir kelkite sparnus! Jei ne atostogoms, tai nors savaitgaliui! Kaip nekeliausi kai tokie pigūs skrydžiai į Valensiją? Kai lėktuvų bilietų kainos prasideda vos nuo 9,99 Eur?

Jei esate čia, vadinasi, pasiilgote nuotykių, įspūdžių, naujų patirčių! Kviečiame patyrinėti pigių skrydžių, atostogų bei tolimųjų skrydžių pasiūlymus už itin žemą kainą. Laiko juostoje pasirinkus skiltį „Visi“, pigūs skrydžiai į Valensiją bus pateikti žemiausia kaina. Jei savo kelionės datą planuojate iš anksto, pigių skrydžių ieškokite pasirinkę reikiamą mėnesį ir dieną.

Puslapio viršuje, kairėje pusėje esančiame paieškos laukelyje skrydį galite rinktis iš Vilniaus ar Kauno oro uostų. Pigius skrydžius reikiama kryptimi atrasite paieškos laukelyje įvedę pasirinkto miesto pavadinimą. Skrydžių kainos skirtinguose oro uostuose neretai skiriasi, tad jei norite sutaupyti dar daugiau, kainas palyginkite ir skrydį rinkitės iš atitinkamo oro uosto.

Renkantis kelionę internetu pagalvokite, ar lėktuvų bilietai į Valensiją jus domina į vieną pusę ar nukeliavę į pasirinktą tašką iš ten pat norite keliauti ir atgal? Paieškos laukelyje įveskite atitinkamus pasirinkimus. Tiek pasirinkę skrydį „Į vieną pusę“, tiek nustatę „Pirmyn ir atgal“ skrydžio režimą paieškos rezultatuose, šalia kiekvieno skrydžio, išvysite skrydį vykdančios avialinijos/avialinijų pavadinimą, skrydžio pobūdį – tiesioginiai skrydžiai į Valensiją ar skrydžiai su persėdimu. Pasirinkę „Pirmyn ir atgal“ skrydį, paieškos rezultatuose, šalia kiekvieno skrydžio išvysite viešnagės pasirinktame mieste dienų skaičių.

Beje, mūsų puslapyje galite ne tik išsirinkti skrydį, bet ir užsisakyti viešbutį bei automobilio nuomos paslaugą! Patogu, kai viskas vienoje vietoje! Užeikite į viršutinėje puslapio juostoje esančią skiltį „Viešbučiai“, paieškos laukelyje įveskite savo viešnagės vietą, nustatykite tikslų atvykimo bei išvykimo laiką, svečių skaičių ir rinkitės geriausią variantą iš pateiktųjų. Panašiu principu veikia automobilio nuomos užsakymas. Puslapio apačioje pamatysite laukelį „Autonuoma“. Įveskite šalį, miestą, vietą, datą, automobilio paėmimo bei grąžinimo datą ir ieškokite geriausių pasiūlymų.

Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti vis daugiau tiesioginių skrydžių į Valensiją iš įvairių miestų! Viskas dėl jūsų patogumo ir pačių geriausių įspūdžių! Tai kada leisitės į dar vieną nuotykių kelionę?

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai