+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Lankytinos vietos Izraelyje

Artimuosiuose Rytuose įsikūręs Izraelis kviečia keliautojus egzotiškoms ir išskirtinėms atostogoms. Poilsis šioje šalyje padės mėgautis puikiais orais, senuosius laikus menančia atmosfera, žavėtis kvapą gniaužiančiais gamtos kuriamais stebuklais... Galėsite aplankyti senuosius miestus, istorines ir religines vietas, leistis į nepamirštamus nuotykius.

Lankytini objektai Izraelyje laukia smalsių ir žingeidžių keliautojų!

TOP 5 lankytinos vietos Izraelyje

Jeruzalė

Jeruzalė yra religingų asmenų traukos vieta. Čia garsi Raudų siena – švenčiausia žydams. Siena turi begalę plyšelių, juose rašteliai su žmonių norais. Įdomu tai, kad aikštė, įsikūrusi priešais šią sieną, padalyta į vyrų ir moterų.

Jeruzalėje stūkso ir Alyvų kalnas, ant kurio, teigiama, savo pamokslus kadaise skelbė Jėzus. Anot Biblijos, nuo Alyvų kalno Jėzus įžengė į dangų. Ant kalno užlipti verta dar ir dėl atsiveriančio vaizdo – nuo jo miesto panorama bus tarsi ant delno.

Jeruzalėje aplankykite ir Šventojo Kapo bažnyčią – šioje vietoje Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas ir prisikėlė. Krikščionims tai yra viena iš švenčiausių vietų.

Jeruzalėje yra ir daugiau lankytinų vietų, pavyzdžiui, Kryžiaus kelias, Marijos Magdalietės vienuolynas ir kt.

Tel Avivas

Vakarinėje Izraelio dalyje įsikūręs Tel Avivas stebina dėl savo dydžio ir šiuolaikiškumo, todėl kiek išsiskiria bendrame Izraelio kontekste. Mieste gausu muziejų, pasivaikščiojimams idealių gatvių, klubų, restoranų, barų, sodų, išpuoselėtų parkų ir kt. Itin žavi senosios miesto dalies ir ištaigingų dangoraižių samplaika.

Aplankykite didžiausią mieste Yarkon parką. Jame daugiau negu trys tūkstančiai augalų rūšių! Tel Avivo safario zoologijos sode puikiai laiką praleis šeimos su vaikais. Šis Safario zoologijos sodas yra didžiausias tokio tipo zoologijos sodas visuose Artimuosiuose Rytuose.

Užsukite į bauhaus stiliaus pastatais garsėjantį rajoną, saugomą UNESCO ir vadinamą baltuoju miestu.

Haifa

Tai yra vienas iš didžiausių Izraelio miestų, žinomas dar nuo antikos laikų. Skirkite laiko senamiesčiui, įsikūrusiam Karmelio kalno papėdėje. Daug pastatų čia apgriuvę arba griūvantys, bet senamiestis dėl to neatrodo mažiau įspūdingai.

Haifoje rasite ir nuostabiuosius Bahajų sodus, kuriuos tikrai rekomenduojama aplankyti.

Masados tvirtovė

Apie 440 metrų virš jūros uolos viršūnėje stūksanti Masados tvirtovė iškilo čia 42 m. pr. Kr. Šiandien tai yra viena iš lankomiausių šalies vietų.

Negyvoji jūra

Puiki proga aplankyti gydomųjų galių turintį vandens telkinį ir įsitikinti, ar tikrai Negyvojoje jūroje galima atsigulti vandenyje ir, patogiai įsitaisius, tiesiog paskaityti knygą.

Izraelio miestai, kurie Jums gali patikti
Komentarai