+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Liuksemburgą

Pigūs skrydžiai į oficialiai vadinamą Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę, mums visiems žinomą kaip Liuksemburgą. Nedidelė valstybė, besiribojanti su Vokietija, Prancūzija ir Belgija supažindins jus su savo kultūra, lankytinomis vietomis ir nustebins savo gamtos grožiu. Keliaukite į trijomis kalbomis bendraujančią valstybę – mokantiems vokiečių, prancūzų, o gal net ir liuksemburgiečių kalbą problemų keliaujant tikrai nekils, nors šalies gyventojai supranta ir anglų kalbą. Tarkite garsų Hallo! atvykę į šią šalį, kuri garsėja savo ekonominiu stabilumu, bankų gausumu ir mažiausios valstybės pagal plotą Europoje titulu, kaupkite naujas žinias, patirtį ir įspūdžius – jų čia netrūks! Nepaprastai švarus ir tvarkingas, žaliuojantis miestas nustebins kiekvieną atvykusį turistą ir suteiks įvairiausių galimybių kaip sukurti savo atostogų laiką! Keliaukite pigiau pasinaudoję paskutinės minutės akcijomis, nuolaidomis ir ypatingais pasiūlymais lėktuvo bilietams drauge su savo šeima ir bičiuliais! Skrendam aplankyti Liuksemburgo!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Luxembourg Findel International Airport – LUX (Liuksemburgo oro uostas).

Laikas: UTC+1, vasaros laikas UTC+2.

Valiuta: EUR

Liuksemburgo gyventojų skaičius: 575,624

Liuksemburgo plotas: 2,586.4 km2

Liuksemburgo įkūrimo data: jau romėnų laikais Liuksemburgas buvo minimas kaip atskira valstybė, nors ir vėlesniais laikais šios šalies istorija intriguoja. Šiai valstybei ypatingai svarbus įvykis buvo pilies statyba, kurios data 963 m. ir žymi šio pasaulio kampelio atsiradimą.

Lankytinos vietos: trokštate įdomios kelionės į mažylį Liuksemburgą? Jei galvojate, kad jis per mažas pateisinti jūsų lūkesčius – drįstame pasakyti, kad klystate! Nykštukinė Europos valstybė stebins savo lankytinų vietų grožiu ir įdomiais faktais. Kurkite savo kelionių žemėlapį Liuksemburge įtraukdami tokias vietas kaip Liuksemburgo mieste esančią Liberte alėją, kuri veda garsaus Adolfo tilto link, Dievo Motinos katedra, miesto simboliu tapusius Kunigaikščio rūmus. Liuksemburgo mieste gausu muziejų: Nacionalinis istorijos ir meno, gamtos mokslų bei tramvajaus muziejai. Apsilankykite Ardennes ir Oesling kryptimis – vaizdai, kuriuos pamatysite ilgai nepamiršite... Kiekvienas atvykęs į Liuksemburgą privalo pamatyti Vianden pilį – didžiausią ir gražiausių anų laikų romaniško ir gotikinio stiliaus pilių. Vėlyvosios gotikos ir renesanso stiliaus architektūrinių detalių pavyzdžiu taps Notre-Dame Cathedral – dar vienas turistų dažnai lankomas žymus Liuksemburgo objektas.

Būtina paragauti:  Liukesemburgo virtuvėje gausu Prancūzijos, Vokietijos ir Belgijos patiekalų, bet šis nedidukas Europos taškelis yra išsaugojęs ir savo autentiškos virtuvės receptų. Įvairiausių vitaminų, daržovių ir skonių praturtinta Bouneschlupp sriuba privalo būti kiekvieno Liuksemburgo svečio meniu. Tai dažniausiai iš pupelių pagaminta sriuba, kurioje gausu įvairiausių daržovių, kiaulienos gabaliukų ir prieskonių. Mmm... kaip skanu! Ragaukite kitus, nacionalinius patiekalus, kaip rūkyta kiaulienos sprandinė su pupomis Judd mat Gardebo’nen, vištiena baltojo vyno padaže Hong am Rèisleck ir juoduoju pudingu vadinamą Trèipen. Skanaukite įvairiausių skonių alų, liuksemburgietišką vyną dažniausiai iš Riesling vynuogės ir mėgaukitės atostogų laiku drauge su šeima ir draugais!

Lauktuvės iš Liuksemburgo: išsiųskite artimiesiems mielą atviruką iš Liuksemburgo – nudžiugins kiekvieną gavusį! Gaivūs ir vaisių skonių turintys liuksemburgietiški vynai suteiks progą pajausti Liuksemburgo dvasią, o vietiniai šokoladai pasaldins kiekvieno žmogaus kasdienybę. Bird Whistles – turbūt labiausiai tradicinis siuvenyras, kurį gali atrasti kiekvienas turistas atvykęs į Liuksemburgą. Tai paukščiuko formos švilpukas, kuris patiks net ir mažiausiesiems!

Pigiausi skrydžiai į Liuksemburgą galimi: ankstyvą pavasarį, vėlyvą rudenį. Norėdami gauti pigių skrydžių pasiūlymus, informaciją apie akcijas ir nuolaidas siulome prenumeruoti mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį!Komentarai