+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Pigūs skrydžiai į Liuksemburgą

Pigūs skrydžiai į oficialiai vadinamą Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę, mums visiems žinomą kaip Liuksemburgą. Nedidelė valstybė, besiribojanti su Vokietija, Prancūzija ir Belgija supažindins jus su savo kultūra, lankytinomis vietomis ir nustebins savo gamtos grožiu. Keliaukite į trijomis kalbomis bendraujančią valstybę – mokantiems vokiečių, prancūzų, o gal net ir liuksemburgiečių kalbą problemų keliaujant tikrai nekils, nors šalies gyventojai supranta ir anglų kalbą. Tarkite garsų hallo atvykę į šalį, kuri garsėja ekonominiu stabilumu, bankų gausumu ir mažiausios valstybės pagal plotą Europoje titulu. Kaupkite naujas žinias, patirtį ir įspūdžius – jų čia netrūks! Nepaprastai švarus, tvarkingas ir žaliuojantis miestas nustebins kiekvieną atvykusį turistą! Keliaukite pigiau pasinaudoję paskutinės minutės akcijomis, nuolaidomis ir ypatingais pasiūlymais lėktuvo bilietams kartu su savo šeima ir bičiuliais! Skrendam aplankyti Liuksemburgo!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Luxembourg Findel International Airport – LUX (Liuksemburgo oro uostas).

Laikas: UTC+1, vasaros laikas UTC+2.

Valiuta: EUR

Liuksemburgo gyventojų skaičius: 575,624

Liuksemburgo plotas: 2,586.4 km2

Liuksemburgo įkūrimo data: kaip atskira valstybė Liuksemburgas buvo minimas jau romėnų laikais. Šiai valstybei ypatingai svarbus įvykis buvo šio pasaulio kampelio atsiradimą žyminti

pilies statyba, kurios data 963 m.

Lankytinos vietos: trokštate įdomios kelionės į mažylį Liuksemburgą? Jei galvojate, kad jis per mažas pateisinti jūsų lūkesčius – drįstame pasakyti, kad klystate! Nykštukinė Europos valstybė stebins savo lankytinų vietų grožiu ir įdomiais faktais. Kurkite savo kelionių žemėlapį įtraukdami tokias vietas kaip Liuksemburgo mieste esanti ir garsaus Adolfo tilto link vedanti Liberte alėja, Dievo Motinos katedra, miesto simboliu tapę Kunigaikščio rūmai. Liuksemburgo mieste gausu muziejų: Nacionalinis istorijos ir meno, gamtos mokslų bei tramvajaus muziejai. Apsilankykite Ardennes ir Oesling regionuose – vaizdų, kuriuos pamatysite nepamiršite dar ilgai... Kiekvienas atvykęs į Liuksemburgą privalo pamatyti Vianden pilį – didžiausią ir gražiausią romaniško ir gotikinio stiliaus pilių. Vėlyvosios gotikos ir renesanso stiliaus architektūrinių detalių pavyzdžiu tapusi Notre Dame katedra – dar vienas turistų dažnai lankomas žymus Liuksemburgo objektas.

Būtina paragauti:  Liuksemburgo virtuvėje gausu Prancūzijos, Vokietijos ir Belgijos patiekalų, tačiau šis nedidukas Europos taškelis yra išsaugojęs ir savo autentiškos virtuvės receptų. Įvairiausių vitaminų, daržovių ir skonių praturtinta bouneschlupp sriuba privalo būti kiekvieno Liuksemburgo svečio meniu. Tai paprastai iš pupelių pagaminta sriuba, kurioje gausu įvairiausių daržovių, kiaulienos gabaliukų ir prieskonių. Mmm... kaip skanu! Ragaukite kitų nacionalinių patiekalų, tokių kaip rūkyta kiaulienos sprandinė su pupomis, hong am rèisleck – vištiena baltojo vyno padaže ir juoduoju pudingu vadinamą trèipen. Skanaukite įvairiausių skonių alaus, liuksemburgietiško vyno, gaminamo iš riesling vynuogių ir mėgaukitės atostogų laiku drauge su šeima ir draugais!

Lauktuvės iš Liuksemburgo: mielas atvirukas iš Liuksemburgo nudžiugins kiekvieną gavusį! Gaivūs vaisių skoniais pagardinti liuksemburgietiški vynai suteiks progą pajusti Liuksemburgo dvasią, o vietiniai šokoladai pasaldins kiekvieno žmogaus kasdienybę. Bird Whistles – turbūt tradiciškiausias suvenyras, kokį tik gali atrasti kiekvienas turistas atvykęs į Liuksemburgą. Tai paukščiuko formos švilpukas, kuris patiks net ir mažiausiems!

Pigiausi skrydžiai į Liuksemburgą galimi: ankstyvą pavasarį, vėlyvą rudenį. Norėdami gauti pigių skrydžių pasiūlymus, informaciją apie akcijas ir nuolaidas siulome prenumeruoti mūsų Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį!

Klimatas. Liuksemburge vyrauja vidurinių platumų žemyninis klimatas, į šalį atnešantis švelnias žiemas ir vėsokas vasaras. Šilčiausi mėnesiai šioje šalyje yra du: liepa ir rugpjūtis. Bendrai Liuksemburgo orus galėtume apibūdinti kaip drėgnus, bet švelnius.

Kelionei į Liuksemburgą palanki gegužė, birželis, taip pat rugsėjis. Šiuo metu oras bus šiltas, kritulių kiekis nedidelis. Vasarį į Liuksemburgą suplūsta itin dideli keliautojų srautai, todėl nakvynės paieškos bus sunkesnės.

Ekskursijos. Liuksemburgas nors ir nedidelė, tačiau graži ir įdomi valstybė. Keliautojai čia paprastai nenuobodžiauja. Mažo ploto teikiamas privalumas – nesunkiai apžiūrėsite visą šalį. Nepriklausomai nuo to, kur apsistosite, nuvykite į to paties pavadinimo Liuksemburgo miestą, kuriame labiausiai sužavės darna ir tobulai su moderniąja architektūra derantys viduramžių statiniai.

Leiskitės į ekskursiją po Viandeno miestą, užbursiantį istorija alsuojančia dvasia, pavaikštinėkite nuostabiomis miesto gatvelėmis, apžiūrėkite įspūdingą pilį.

Liuksemburgas turtingas muziejų, todėl jei mėgstate juose lankytis, semkite pažinimo džiaugsmą ir pildykite savo žinių bagažą. Keliaukite po šalies nuostabias, grakščias ir didingas pilis.

Liuksemburge daug mažų miestelių ir kaimelių – aplankykite šias jaukias, ramybe alsuojančias gyvenvietes, pajuskite jose tvyrančią ypatingą aurą.

Reikalingi dokumentai. Į Liuksemburgą keliaujantiems LR piliečiams reikalingas galiojantis asmens dokumentas: pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Populiarūs viešbučiai. Nedidukame Liuksemburge viešbučių tinklas nėra platus, bet atsižvelgiant į šalies plotą, visiškai pakankamas. Jei norite ilsėtis aukščiausios klasės viešbučiuose, rinkitės geriausiai svečių vertinamus, pavyzdžiui, labai populiarūs yra „Hotel Le Royal“, „Hotel Le Place d‘Armes“, „Le Clervaux Boutique“ ir kt. Tiesa, kainos šiuose viešbučiuose labai aukštos, bet poilsis – kone karališkas. Jūsų laukia malonus personalas, tobulai įrengti kambariai su visais reikiamais ir papildomais patogumais, treniruoklių salės ir kt. Galite pasirinkti nakvynę su maitinimu ir mėgautis restoranų šefų šedevrais.

Ekonomiškam poilsiui Liuksemburge rinkitės labai gerą kainos ir kokybės santykį siūlančius dviejų ar trijų žvaigždučių viešbučius: „Hotel Parc Plaza“, „Hotel du Commerce“, „Hotel Empire“, „Hotel-Restaurant Terrace“ ir kt. Kadangi Liuksemburge pragyvenimo lygis itin aukštas, nenuostabu, kad ir apgyvendinimo paslaugos nepigios, net renkantis ir žemesnės kategorijos viešbutį.

Šventės ir festivaliai. Vasario – kovo mėnesiais Liuksemburge vyksta tradicinis karnavalas Fuesend, kurio metu organizuojami persirengėlių paradai, smagūs pasirodymai.

Kovo viduryje atsisveikinama su žiema – vyksta Buergbrennen šventė.

Liepa – rugsėjis – vyno švenčių metas kai daugelyje miestų ir kaimų organizuojamos smagios šventės.

Apskritai, Liuksemburgas turtingas muzikos festivalių, įvairių sporto varžybų, daug festivalių čia organizuojami viduramžių tematika.

Transporto nuoma. Svečiuojantis Liuksemburge rekomenduojama išsinuomoti automobilį ir apvažiuoti šalį. Reikia paminėti, kad nuomos kainos yra gana aukštos. Nedidelio, ekonomiško automobilio nuoma parai kainuos nuo 70 eurų, didelio lengvojo automobilio – nuo 150 eurų parai. Visureigio nuomos kainos parai startuoja net nuo 200 eurų.

Nurodytos preliminarios nuomos kainos, automobilį rezervuojant maždaug prieš mėnesį. Automobilių nuomos kainoms įtakos turi ir tokie veiksniai kaip likęs dienų skaičius iki automobilio paėmimo, metų laikas ir kt.

Automobilį Liuksemburge gali išsinuomoti ne jaunesnis kaip 23 metų amžiaus asmuo. Daugelio nuomos kompanijų nurodomas minimalus vairavimo stažas – 1 metai. Konkretūs reikalavimai stažui ir amžiui atskirose nuomos kompanijose skiriasi. Reikia pateikti tokius dokumentus: galiojantį asmens tapatybės dokumentą – pasą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą, paslaugą patvirtinantį dokumentą ir kreditinę kortelę paslaugos apmokėjimui.

Etiketas, bendravimas, kultūra. Keli faktai:

  • Liuksemburge kramtyti gumą viešoje vietoje – labai nemandagu;
  • vietiniai labai mandagūs, linksmi, noriai bendraujantys.


Komentarai