+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Maroką

Pigūs lėktuvų bilietai internetu į Maroką! Tai pasaulio kraštelis, pastaruoju metu traukiantis begalę turistų ir neveltui... Kukliai šiaurės vakarų Afrikos dalyje įsitaisęs Marokas nustebins daug ką mačiusius keliautojus, tad pasiruoškite – lankytinų vietų čia daugybė! Susikurkite savo nuomonę apie užburiantį Maroką, gal kiek neįprastą, bet įtraukiančią jo kultūrą ir svetingus vietinius gyventojus. Aplankykite Maroko perlus – baltutėliu sniegu nubarstytomis viršūnėmis pasižymintys Atlaso kalnai, geltonu smėliu, švelniomis bangų linijomis mirguliuojanti Sacharos dykuma ir mėlynumu žvilgantis Atlanto vandenyno kraštovaizdis sukurs jūsų atostogoms ypatingo žavesio. Atraskite Maroką pažintinių ir poilsinių kelionių metu vykdami drauge su šeima ir artimaisiais – nepamirštamas atostogų laikas garantuotas. Pigūs skrydžiai į Maroką suteiks progą pažinti dar nematyto pasaulio gražumus!

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Maroko oro uostai: Marrakech Menara – RAK (Menaro oro uostas), Agadir Al Massira oro uostas AGA.

Laikas: UTC, vasaros laikas UTC+1

Maroko valiuta: dirhamas MAD

Gyventojų skaičius Maroke:  34,808,787

Maroko plotas: 710,850 km2

Maroko įkūrimo data:  1956 m. kovo 2 d.

Lankytinos vietos Maroke: Marakešas, Kasablanka, Agadiras, Fesas, Tanžeras, Rabatas, Savira, Medersa el Sahrij mečetė, Kairuano mečetę, New Talborjet zona, žymieji paplūdimiai Dakhla, Grottes d’Hercules, Asfiha, El Jadida, Lalla Fatma, Larache, Essaouira, Saidia, Sacharos dykuma, Atlaso kalnai.

Būtina paragauti: artimiau susipažinti ir prisiliesti prie Maroko kultūros drąsiai ragaukite vietinės virtuvės patiekalų! Kildinama iš barberų virtuvės, marokiečių patiekalams didelę įtaką padarė ir Afrikos, Viduržemio jūros valstybės, bet taip pat išsaugojo ir savo tradicijas. Maroko virtuvėje gausu patiekalų su kuskusu, todėl būkite pasiruošę išskanauti įvairių jo skonių. Vienas iš valgių, kuriuo didžiuojasi Maroko virtuvė – tadžinas. Gaminami iš mėsos, žuvies, daržovių, sluoksniuojant visus ingredientus ir troškinant specialiuose induose. Meniu neįsivaizduojamas be mėtų arbatos – čia ji yra svarbi maisto kultūros dalis ir turi atitinkamas vartojimo tradicijas. Vykite kartu su artimaisiais į egzotiškąjį Maroką ir atraskite šią šalį savaip!

Lauktuvės iš Maroko: lauktuvės iš Maroko tikrai nudžiugins nebuvusį šioje šalyje. Margais raštais puošti kilimai taps tikra namų puošmena, spalvingi užtiesalai, margaspalvės staltiesės sukels šypseną, o įvairiausių formų žibintai suteiks interjerui savito žavesio. Lauktuvių sąraše privalu įtraukti ir tradicinius muzikos instrumentus, keramikos gaminius, papuošalus, vietinius skanumynus, datules, arbatas, prieskonius, argano aliejų.

Pigiausi skrydžiai į Maroką galimi: tikėtina, kad pigesni bilietai į Maroką galimi ne sezono metu – žiemos mėnesiais. Pirmieji sužinoti apie lėktuvų bilietų akcijas ir nuolaidas galite užsiprenumeravę Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį!

 

 Komentarai