+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Makedoniją

Pigūs lėktuvų bilietai nuskraidins jus nuostabiosios Makedonijos link! Pasiruoškite krautis lagaminus ir lėkti atostogoms į Balkanus. Įstabioji Makedonija nepaliks abejingų – įtraukianti gamta, įdomios lankytinos vietos, draugiški vietiniai gyventojai. Pažintinių kelionių mėgėjai nustebs pamatę Ohrido miestą, o ypatingai gamtos vaizdus, kurie atsiveria vaikštinėjant jo gatvelėmis. Ar girdėjote apie Ohrido mieste esantį ežerą? Ne? Privalote tai pamatyti ir suprasite kodėl jis įtrauktas net į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Apžiūrėti Ohrido miesto krantus galėsite plaukiojant valtele ežere, o tai padės ne tik geriau pažinti Makedonijos pasaulį, bet ir atitrūkti nuo kasdienybės ir rūpesčių. Pigūs skrydžiai suteiks galimybę pažinti margaspalvio pasaulio klodus, todėl nelaukite ir pasinaudokite nuolaidomis, akcijomis internetu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems:

Oro uostai: Ohrid St. Paul the Aspostle Airport – OHD (Švento apaštalo Pauliaus oro uostas), Skopje Alexander the Great Airport – SKP (Petrovec oro uostas).

Laikas: UTC+1, vasaros laikas UTC+2.

Valiuta: Makedonijos denaras MKD

Gyventojų skaičius Makedonijoje: 2 081 779

Makedonijos plotas: 25,713 km²

Makedonijos įkūrimo data: Makedonijos istorija tikrai žavi. Nuo Aleksando Makedoniečio laikų šis kampelis jau buvo pasaulio istorijos dalimi. Dvidešimtmetis Aleksandras tapo Makedonijos karaliumi 336 m. pr. m. e. 1014 metais darbartinė Makedonijos dalis tapo Bizantijos dalimi, vėliau Bulgarijos, tuomet vėl Bizantijos... Džiugu žinoti, kad Makedonija atgavo nepriklausomybę 1991 metais ir laukia visų išsiilgusių kelionių turistų!

Lankytinos vietos: žemos kainos Makedonijoje privers trokšti pamatyti kuo daugiau! O lankytinos šalies vietos sukurs spalvingą kelionės žemėlapį. Didžiausi šalies miestai Skopjė, Kumanovas, Bitola, Tetovo ir garsėjantis Ohrido mietso ežeras traukia turistus visus metus, todėl nepraleiskite progos apžiūrėti šių Makedonijos perlų savomis akimis. Šios Balkanų pusiasalio valstybės kraštovaizdis svaigina – įsitikinkite tuo patys nukeliavę prie garsaus Ohrid ežero ir pajuskite harmoniją stebėdami ramų gamtos gyvenimą. Dairykitės Skopjė mieste – tai Makedonijos sostinė ir semkitės žinių lankytinose jos vietose. Tiesa, miestas buvo siaubingai suniokotas dėl žemės drebėjimo ir pastatytas naudojantis pigiausiais bei paprasčiausiais sprendimais, bet Makedonijos valdžia susiėmė ir nusprendė atgaivinti šalies sostinę. Jos širdimi tapo Makedonijos aikštė, ten pajauskite valstybės dvasią ir kaupkite jėgų tolimesniems maršrutams.

Būtina paragauti: Makedonija priklauso Balkanų šalims, todėl jos virtuvėje gausu turkų, graikų, serbų ir bulgarų kulinarijos motyvų. Pasiruoškite paragauti makedonų virtuvės šedevrų, o pradėkite nuo gjuvech – gana populiaraus troškinio, paruošto iš vištienos, ryžių, pipirų, česnako ir kiaušinių. Sutlijach ryžių pudingas pradžiugins ir mažuosius šalies svečius, o sotus ir gardus patiekalas burek privers prisijaukinti makedonų kultūrą. Šalies vynai dar nėra garsūs pasaulyje, nors atkreipti dėmesį juos būtų naudinga. Ragaukite slyvų, kriaušių, vynuogių raki kelionėje po Makedoniją! Pigūs skrydžiai į Makedoniją nudžiugins kiekvieną trokštantį pažinti Balkanų gyvenimą!

Lauktuvės iš Makedonijos: parvežkite lauktuvių savo artimiesiems ir suteikite progą jiems prisiliesti prie vienos iš Balkanų šalių dvasios. Kiekvienam smagu būtų gauti atvirlaiškį iš užsienio šalies, tad su šilčiausiais linkėjimais nusiųskite vieną tokį savo draugams, šeimos nariams, o gal net ir seniai matytam pažįstamui – tikrai sukelsite šypseną per atstumą! Į dovanų sąrašus įtraukite marškinėlius su Makedonijos simboliais, magnetukus, puodelius, rašymo priemones, o draugai smaližiai apsidžiaugs gavę tikrą Bombici skanėstų receptą. Pasinaukite pigių skrydžių pasiūlymais ir kaupkite kelionių patirtį!

Pigiausi skrydžiai į Makedoniją galimi: Makedonija žavi visais metų laikais, bet pigiausi bilietai tikėtini žiemos metu. Pranumeruokite Lektuvubilietai.lt naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite pigių skrydžių pasiūlymus.

 

 Komentarai