+370 5 2111444 Pr-Sk 8:00-23:00

Pigūs skrydžiai į Serbiją

Po skausmingų istorinių įvykių Serbija grįžta į vėžias ir noriai priima turistus! Naudokitės galimybe – nesikandžiojančios kainos ir kita kultūra – pigūs lėktuvų bilietai į Serbiją tai šansas išvysti Dunojaus vingius, begalę draustinių ir parkų, nuo kurių raibsta akys!  Sostinė Belgradas didžiuojasi architektūriniu palikimu, o per miestą tekanti Savos upė sukuria ypatingą atmosferą. Pasinauodoję ypatinga akcija ar nuolaida leiskite sielai skristi virš Dunojaus vingių ir Taros draustinio! Djerdap nacionalinis parkas ir Golubac fortas – tai, dėl ko verta įsigyti paskutinės minutės pasiūlymą, organizuoti pažintinę ar poilsinę kelionę po Serbiją ir nesukti galvos, nes lėktuvų bilietai su akcija visuomet galimi. Sremska Mitrovica laukia jūsų – vienas seniausių miestų Europoje, leiskite miestui apgaubti jus savo istorija ir nuotaika. Pirot miestas garsus turtinga istorija nukels jus į praeitį. Belgrade esantys didžiausi pasaulyje ortodoksų bažnyčios maldų namai paskatins atsisukti į save ir paieškoti prasmės mažuose dalykuose. Netolimą praeitį menantys miestai ir kaimai vaiduokliai Serbijoje privers šiurpuliukams perbėgti per nugaras, tačiau nepabūkite, jums niekas negresia! Pigūs skrydžiai į Serbiją tikrai verti jūsų laiko ir dėmesio, o ypač kuomet užsisakyti bilietus yra taip lengva! Nepraleiskite vertingų galimybių atostogas praleisti dar neišsiskleidusiose pasaulio gėlėse.

Informacija ir patarimai keliaujantiems: 

Oro uostai: Beograd Surcin Airport oro uostas – BEG (Belgrade Nicola Tesla Airport).

Laikas: GMT+1, vasarą GMT+2

Valiuta: Serbijos dinaras (CSD)

Gyventojų skaičius Serbijoje: 8 812 705

Serbijos plotas: 88 361 km²

Serbijos įkūrimas: ilgai ardoma karų ir nesutarimų Serbija pasiskelbė nepriklausoma 2006 m.

Lankytinos vietos: Smeredevas, Belgradas, Sremska Mitrovica – vienas seniausių miestų Europoje, Kopaoniko parkas, turtingiausio Serbijos gyventojo – Kapitono Misos namas, Savos ortodoksų šventykla Belgrade – vieni didžiausių ortodoksų maldų namai pasaulyje.

Būtina paragauti: kriaušių rakija, paprikašas – vištienos ir paprikų troškinys, įvairiais įdarais kimštos paprikos, kurias serbai gamina tiesiog nuostabiai.

Lauktuvės iš Serbijos: rankų darbo suvenyrai su tradiciniais Serbijos motyvais, dailūs tapybos darbai, papuošiantys kiekvienų namų sienas, Licider - imbieriniai ar medaus skonio pyragaičiai, slyvų brendis rakija, tradiciniai Serbijos muzikiniai instrumentai frula, gusle, dvojnice. 

Pigiausi skrydžiai galimi: rudenį, žiemą, pavasarį.

 Komentarai