+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Lankytinos vietos Vokietijoje

Vokietija – didelė šalis. Nenuostabu, nes keliautojams pateikia labai plačią ir spalvingą lankytinų vietų paletę. Kiekvienas miestas ir miestelis dovanos pažinimo džiaugsmą, šalies gamta žavės išskirtiniu sodrumu ir grožiu. O keliaujant iš šiaurinės dalies į pietus nepaprastai gera stebėti kardinaliai besikeičiantį kraštovaizdį, kur lygumas keičia romantiškos Alpės...

TOP 5 lankytinos vietos Vokietijoje

Berlynas

Vokietijos sostinė Berlynas nepaliks abejingų meno, istorijos, archeologijos, etnografijos ir kitų sričių gerbėjų – šiame mieste laukia smalsių keliautojų daugiau negu pusantro šimto muziejų. Pavyzdžiui, Vokietijos technikos muziejus, Madame Tussaud‘s vaškinių figūrų muziejus, ištisa Muziejų sala ir kt.

Savo akimis pamatykite miesto simbolį – didingus Brandenburgo vartus, ypač žavingai atrodančius naktį. Nepraleiskite progos užkilti į Berlyno televizijos bokštą – čia iš 203 metrų aukščio miesto panorama bus tarsi ant delno.

Apžiūrėkite XIX amžiaus antroje pusėje iškilusią Berlyno katedrą, kuri labai nukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą, bet vėliau buvo atstatyta.

Jei keliaujate su vaikais, skirkite bent dieną Berlyno zoologijos sodui. Nuo miesto šurmulio pasislėpti galite Tiergarten parke. Tai yra didžiausias mieste parkas. Nors parkas yra pačiame Berlyno centre, čia lauks tikra ramybės ir grožio oazė.

Frankfurtas prie Maino

Miestas ypač patiks tiems, kurie neabejingi dangoraižiams, moderniajai miestų pusei. Nenustebkite, Frankfurtas prie Maino dažnai pavadinamas Europos Manhatanu. Šiame mieste yra nedidelis, bet labai gražus senamiestis. Jūsų dėmesio laukia XIX amžiuje statyta Senoji opera, muziejai (pavyzdžiui, istorijos, ikonų, šiuolaikinio meno ir kt.). Apžiūrėkite dar XIII amžiuje iškilusią imperatoriškąją katedrą Kaiserdom ir nuostabaus grožio gotikos stiliaus atstovę – Šv. Mikalojaus bažnyčią.

Alpių kelias

Vaizdingas maršrutas, į kurį rekomenduojama leistis automobiliu. Važiuodami Bavarijos Alpių keliu galėsite stabtelėti jaukiuose, autentika alsuojančiuose kalnų kaimeliuose. Galėsite apžiūrėti grakščias bažnytėles ir romantika persmelktas pilis. Pro šalis skries sodriai žaliuojantys miškai, į viršų besistiebiančios uolos, masyvūs kalnai, pasidabinę baltomis kepurėmis, tyvuliuojantys ir ramybę skleidžiantys ežerai. Nuostabus kelias vinguriuoja Alpių slėniais apie puspenkto šimto kilometrų. Trasoje iš viso net ketvirtis šimto pilių, daugiau negu pora dešimčių ežerų.

Eltzo pilis

Mozelio slėnyje didingai įsitaisiusi įspūdingo aukščio Eltzo pilis sulaukia didžiulių turistų srautų. Dar XII amžiuje statyta pilis iki šiandien yra išlaikiusi autentiškumą ir tituluojama gražiausia pilimi Mozelio slėnyje bei viena iš gražiausių visoje šalyje. Užėję į pilies vidų, grožėsitės kambarius supančia prabanga, paveikslų kolekcijomis, ištaigingais baldais, o pilies virtuvėje susipažinsite su XV amžiaus maisto gaminimo būdais.

Noišvanšteino pilis

Šį įstabų statinį galite pamatyti keliautojams skirtoje informacijoje, reprezentuojančioje šalį. Pilis yra neabejotinai viena iš gražiausių Vokietijoje. Kasmet statinį aplanko daugiau negu milijonas turistų. Žiemą pilis ypač įspūdinga, nenuostabu, kad dažnai pavadinama pasakų pilimi.

Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti
Komentarai