+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Algerą

Pigūs skrydžiai į Algerą

Algeras – miestas Sardinijos saloje, prie vakarinės Italijos pakrantės. Algeras garsėja gražiais paplūdimiais, skaidriu mėlynu vandeniu ir gerai išsilaikiusiu viduramžišku senamiesčiu. Miestas pasižymi įdomia istorija – tikrai rasite, ką pamatyti ir ką aplankyti! Pigūs skrydžiai vykdomi iš Kauno ir Vilniaus. Tiesioginių skrydžių šiuo metu nėra, nuskristi galite tik su persėdimu. Lėktuvų bilietai mažiausia kaina prieinami jau dabar, todėl nieko nelaukite ir užsisakykite juos internetu!

Lankytinos vietos Algere: ką pamatyti? 

Kelionė į Algerą be abejonės paliks daug įspūdžių. Pažinkite žavingas siauras gatveles, senovinį palikimą ir istorinius Algero senamiesčio pastatus. Populiariausios lankytinos vietos mieste:

  • Santa Maria katedra – XVI–ojo a. katedra su nuostabia varpine ir puošniu interjeru.
  • Palazzo d'Albis – istoriniai rūmai su nuostabia architektūra, dabar čia įsikūręs muziejus, kuriame galėsite susipažinti su Sardinijos menu ir kultūra.
  • Neptūno grota – leiskitės į ekskursiją laivu arba žygį pėsčiomis iki šio įspūdingo urvo, kuri supa nuostabūs uolų dariniai ir krištolo skaidrumo vanduo.
  • Algero prieplauka – užburiantys uosto, laivų ir Viduržemio jūros vaizdai – pasivaikščiokite pakrante ir pasigrožėkite jais.
  • Maria Pia paplūdimys – žavingas paplūdimys, pasižymintis minkštu smėliu, skaidriu vandeniu ir ramia atmosfera.
  • Torre di San Giovanni – XVI a. bokšto viršūnė, iš kurios atsiveria Algero ir aplinkinių apylinkių panorama.
  • Capo Caccia – vaizdingas salos iškyšulys, iš kurio matosi uolos, švyturys ir gamtos rezervatas.

Poilsinė ar pažintinė kelionė? 

Miestas gali pasiūlyti daugybę poilsinių ir pažintinių patirčių. Poilsinė kelionė į Algerą siūlo puikias atsipalaidavimo ir vandens pramogų galimybes. Pavyzdžiui, Spiaggia della Speranza paplūdimys yra viena iš populiariausių vietų atsipūsti ir pasimėgauti jūros bangomis, o Capo Caccia pusiasalis siūlo kerinčius vaizdus – keliaudami galite aplankyti įspūdingas požeminio pasaulio grožybes. Žinoma, ir SPA centrus turintys viešbučiai suteiks galimybę visiškai atsipalaiduoti įvairių procedūrų metu. Pažintinė kelionė į Algerą taip pat pateisins Jūsų lūkesčius! Algero senamiestis yra puikus pasivaikščiojimams – čia galima pamatyti daugybę gamtinių, kultūrinių, istorinių paminklų. Taigi, kelionės pasirinkimas priklauso nuo to, kokių patirčių ieškote – bet kuriuo atveju atostogos Algere įsimins ilgam! Tai puiki vieta tiek poilsinei, tiek pažintinei kelionei.

Orai ir maistas Algere

Algero klimatas pasižymi švelniomis žiemomis ir karštomis vasaromis. Geriausias metas lankytis Algere – gegužės–rugsėjo mėnesiais, kai oras šiltas ir saulėtas. Tuo metu vidutinė temperatūra svyruoja nuo 20 °C iki 30 °C, todėl puikiai tinka lauko pramogoms ir ekskursijoms.

Kalbant apie maistą, Algeras gerai žinomas dėl skanių jūros gėrybių patiekalų, pavyzdžiui, omarų, jūros ežių ir šviežios žuvies. Miestas įsikūręs pakrantėje, todėl čia galima lengvai gauti šviežių jūros gėrybių, kurios dažnai kepamos ant grotelių arba skrudinamos ir patiekiamos su vietinėmis žolelėmis bei daržovėmis. Dar vienas populiarus Algero patiekalas – paella (ryžių patiekalas su jūros gėrybėmis ir šafranu). Be jūros gėrybių, Algere galima paragauti ir kitų vietinių patiekalų, tokių, kaip malloreddus – makaronai, gaminami iš manų kruopų miltų ir patiekiami su pomidorų padažu bei pekorino sūriu. Kitas populiarus regiono patiekalas yra porceddu – kepta kiaulė žindenė.

Galiausiai Algero regionas garsėja ir savo vynais, ypač vietiniu raudonuoju vynu ,,Cannonau. Šis sodraus skonio raudonasis vynas gaminamas iš Cannonau vynuogių veislės, kilusios iš Sardinijos. Apskritai Algero maistas labai gardus, įskaitant šviežias jūros gėrybes, tradicinius makaronų patiekalus ir vietinius vynus – tai puiki vieta gurmanams.

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai