+370 5 2111444 Pr–Pn 8:00–18:00 Pr–Sk 9:00–18:00

Skrydžiai į Riminį

Pigūs skrydžiai į Riminį

Riminis – tai miestas rytinėje Italijos pakrantėje, Emilijos–Romanijos regione. Jis įsikūręs prie Adrijos jūros ir yra vienas populiariausių turistinių miestų Italijoje. Riminis turi ypatingą istoriją ir kultūrą, siekiančią antikos laikus. Miestas garsėja gražiais paplūdimiais, istorinėmis vietomis bei audringu naktiniu gyvenimu. Riminyje gyvena apie 150 000 gyventojų, tai svarbus transporto, prekybos ir pramonės centras. Čia įsikūrę keli universitetai ir mokslinių tyrimų centrai, todėl Riminis laikomas svarbiu švietimo ir inovacijų centru. Riminis taip pat garsėja savo virtuve, kurioje siūlomi įvairūs jūros gėrybių patiekalai, makaronai ir tradiciniai itališki patiekalai. Turistai į Riminį atvyksta pasimėgauti gražiais smėlio paplūdimiais, skaidriu vandeniu ir šiltu klimatu. Mieste taip pat yra kelios istorinės įžymybės, tokios, kaip Augusto arka, Tiberijaus tiltas ir Malatestos šventykla. Be to, Riminis garsėja audringu naktiniu gyvenimu: čia gausu barų, naktinių klubų ir restoranų, kurie dirba iki vėlyvos nakties. 

Atostogos Riminyje skamba kaip puiki idėja? Bilietų užsakymo platforma Skrendu.lt padės šią idėją įgyvendinti! Riminį (Italija) gali būti pasiekti iš kelių Lietuvos oro uostų – Vilniaus ir Kauno. Skrydis į Riminį iš Vilniaus vykdomas su dviem persėdimais, tokiuose miestuose, kaip Ciurichas, Frankfurtas, Liuksemburgas, Maljorka, Miunchenas bei Varšuva. Patogiausią kelionės į Riminį variantą galėsite išsirinkti patys! Norite nuskristi greitai ir patogiai? Jums idealiai tiks tiesioginis skrydis Kaunas–Riminis! Kelionę į Riminį iš Kauno lėktuvu įveiksite vos per 2 valandas ir 30 minučių su „Ryanair“ avialinijomis! Tiesioginis skrydis tikrai neprailgs, todėl nieko nelaukite ir susiplanuokite kelionę į Riminį jau dabar. Pigūs skrydžiai siūlomi internetu – lėktuvų bilietai geriausia kaina gali būti Jūsų vos keliais paspaudimais, beliks laukti įspūdžių kupinos kelionės!

Lankytinos vietos Riminyje: ką pamatyti ir ką aplankyti? 

Kelionė į Italijos kurortą Riminį bus be galo įdomi – žemiau pateikiamos pačios populiariausios lankytinos vietos, kurias privalote aplankyti!

 • Teminis parkas „Miniatiūrinė Italija. Kaip šaunu būtų aplankyti visą Italiją per vienas trumpas atostogas, tiesa? Ką gi, šis neįtikėtinas parkas pasiruošęs išpildyti Jūsų norą. Vienu ypu galėsite ištyrinėti nuo Koliziejaus iki Florencijos katedros ir pasijusti tikru milžinu, gyvenančiu fantastiškame miniatiūriniame pasaulyje. Parke eksponuojamos 273 garsių Italijos ir Europos pastatų miniatiūros 1:25 ir 1:50 masteliu. Teritoriją supa 17 miniatiūrinių traukinukų, vienbėgis geležinkelis. Į kraštovaizdį integruota 10 000 augalų ir 5 000 miniatiūrinių medžių. Šioje stebuklingoje vietoje lankytojai taip pat turi galimybę atkurti istorinius mūšius ir įvykius.
 • Istorinė vietovė „Arco D' Augusto. 27 m. pr. m. e. imperatoriui Augustui dedikuota Augusto arka yra bene seniausia išlikusi romėnų arka. Via Flaminia, kur stovi arka, kadaise buvo maršrutas, kuriuo keliautojai turėjo praeiti keliaudami tarp Romos ir Milano. Sakoma, kad arka, kurioje kadaise stovėjo didinga Augusto statula, X a. buvo atnaujinta. Aiškiai matyti keturių romėnų dievų, kuriems buvo skirti vartai – Jupiterio, Apolono, Neptūno ir Romos reljefai, taip pat užrašas, kuriuo arka dedikuota Augustui.
 • Cattedrale bazilika. Tempio Malatestiano (it. Malatesta Tempio) – tai Riminio katedros bažnyčia, pastatyta XV amžiuje. Oficialiai dedikuota šventajam Pranciškui, tačiau populiarųjį pavadinimą gavo iš Sigismondo Pandolfo Malatestos, kuris apie 1450 m. užsakė jos rekonstrukciją garsiam Renesanso teoretikui ir architektui Leonui Battistai Alberti. Originalią bažnyčią teko rekonstruoti kaip asmeninį Sigismondo Malatestos ir jo meilužės mauzoliejų. Bažnyčia išsiskiria plačiu marmuriniu fasadu, kurį puošia gražios skulptūros. Interjeras taip pat įrengtas skoningai.
 • Kavūro aikštė. Ankstyvaisiais viduramžiais aikštė tapo miesto komercinio ir politinio gyvenimo centru ir tebėra nepaprastai svarbi miesto socialiniam, politiniam ir komerciniam gyvenimui. Aikštę, kurioje dominuoja Pigna fontanas, supa daugybė architektūriškai nuostabių pastatų ir išskirtinė popiežiaus Pauliaus V statula. Netoliese yra daug įdomių restoranų. Apsilankymas aikštėje – tai tarsi grįžimas į praeitį ir paragavimas dalelę istorijos.
 • Pasivaikščiojimo erdvė Borgo San Giuliano. Žavinga kaimynystė Borgo San Guiliano suteikia turistams galimybę atrasti miestą pėsčiomis. Šis mažas kaimelis, kuriame gausu spalvingų namų ir unikalių freskų, puikiai tinka pasivaikščioti ir pasidaryti įsimintinų nuotraukų. Čia galite paskanauti autentiškų itališkų patiekalų arba tiesiog mėgautis laiku vaikštinėdami siauromis gatvelėmis – ši vietovė turi daug savito žavesio.

Riminio kurortas gali daug pasiūlyti, ką pamatyti – lankytinų vietų sąrašas nesibaigia ties čia!

Aktyvios pramogos Riminyje: ką nuveikti?

Kelionės į Riminį metu galėsite užsiimti įvairiomis pramogomis, kurios tiks ir keliaujantiems su vaikais. Populiariausios yra:

 • La Ruota Panoramica. Ši apžvalgos aikštelė yra viena iš vietų, iš kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Panoramoje atsiveria jūra ir paplūdimys – išties puikus vaizdas leidžiantis saulei! Apsilankę čia įsitikinsite, kad tai viena geriausių vietų, kurioje galima praleisti vakarą. Kad dar labiau sustiprintumėte savo kelionės įspūdžius, išbandykite aikštelėje esantį milžinišką apžvalgos ratą! Tai puiki vieta fotografijos entuziastams.
 • Atrakcionų parkas Fiabilandia. „Fiabilandia yra jauniems ir širdyje jauniems skirtas pramogų parkas, kuriame kasmet apsilanko daugybė lankytojų. Pilnas įdomių atrakcionų ir pramogų, atrakcionų parkas žada dieną, pilną linksmybių ir pramogų. Atrakcionai yra saugūs, tačiau kupini adrenalino, o parkas itin gerai prižiūrimas ir jame dirba draugiški darbuotojai.
 • Nuotykių parkas Skypark Parco Avventura. Šis parkas tikrai skiriasi nuo kitų pramogų parkų ir labiau primena nuotykių parką. Jame puikiai prižiūrima vidinė teritorija, yra daugybė įdomių žaidimų bei atrakcionų. Čia siūloma fizinių užsiėmimų, pavyzdžiui, alpinizmas, laipiojimas virvėmis ir kt. Taip pat yra užsiėmimai vaikams – įsitikinkite, ar Jūsų vaikams patinka fizinės jėgos reikalaujantys žaidimai.

Poilsinė ar pažintinė kelionė? 

Kelionė į Riminį lėktuvu jau suplanuota? Kas toliau? Poilsis Riminyje priklauso nuo Jūsų asmeninių pomėgių ir kelionės tikslų. Poilsinė kelionė į Riminį yra puikus pasirinkimas norintiems atitrūkti nuo kasdienybės ir puikiai atsipalaiduoti. Miestas yra žinomas dėl savo nuostabių paplūdimių, dauguma iš jų turi mėlynąją vėliavą, ženklą, reiškiantį švarų vandenį, saugumą ir patogumą. Paplūdimiuose galite mėgautis saule, smėlio paplūdimiais, vandens sportais ir daugeliu kitų pramogų. Be to, mieste yra gausybė SPA centrų, siūlančių atpalaiduojančias procedūras, masažus ir kitas paslaugas. Norintiems „vienu šūviu nušauti du zuikius“ rekomenduojama apsistoti viename iš viešbučių, siūlančių atpalaiduojančias paslaugas. Atpalaiduojantis poilsis Riminyje garantuotas tokiuose viešbučiuose, kaip Hotel Waldorf Suite“, Grand Hotel Rimini“, Hotel Belvedere Spiaggia“, Hotel Sporting“, Hotel Villa Rosa Riviera“.

Jeigu norite pamatyti kuo daugiau lankytinų vietų, pažintinė kelionė į Riminį yra geras pasirinkimas. Miestas turi Jums daug pasiūlyti, ką aplankyti – gausybę istorinių ir kultūrinių vietų, įskaitant senamiestį, kuriame galite pasivaikščioti gatvelėmis, apžiūrėti viduramžių architektūrą, Augusto arko ir Tiberio tilto liekanas, o taip pat ir Federico Fellini muziejų. Galėsite aplankyti miesto šiuolaikinius rajonus, kurie yra pilni modernių statinių.

Žinoma, galima planuoti savo kelionę taip, kad poilsis derėtų su kultūrinių ir istorinių paminklų lankymu – taip patirsite turistines pramogas, keliausite po miesto žymiausias vietas, atsipalaiduosite paplūdimyje.

Orai ir maistas Riminyje (Italija)

Kaip ir visa rytinė Italija, taip ir Riminis pasižymi tipišku Viduržemio jūros klimatu, su švelniomis žiemomis ir šiltomis vasaromis. Riminio orai, vyraujantys ištisus metus:

 • Pavasaris – Riminio orai kovo, balandžio ir gegužės mėnesiais yra švelnūs, su negausiu kiekiu kritulių. Vidutinė temperatūra Riminyje kovo mėnesį yra apie 16°C, balandžio mėnesį – 19°C, o gegužės mėnesį – 23°C.
 • Vasara (birželį/liepą/rugpjūtį) – šiais mėnesiais Riminyje karšta ir saulėta, vidutinė temperatūra siekia apie 27°C. Didžiausias turizmo sezonas yra liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kai temperatūra gali siekti iki 30°C.
 • Ruduo (rugsėjį/spalį/lapkritį) – vyrauja švelnūs ir malonūs orai Riminyje, kartais lyja. Vidutinė šio sezono temperatūra rugsėjį yra apie 22°C, spalį – 18°C, o lapkritį – 13°C.
 • Žiema (gruodį/sausį/vasarį) – vyrauja švelnūs, lietingi orai, vidutinė temperatūra būna apie 8°C. Riminyje sniego iškrenta retai, tačiau aplinkinėse kalvose to pasitaiko dažniau.

Apskritai geriausias laikas lankytis Riminyje yra vasaros mėnesiais – nuo birželio iki rugpjūčio, kai oras karštas ir saulėtas, o jūros temperatūra pakankamai šilta, tinkama maudynėms. Tačiau pavasarį ir rudenį taip pat gali būti malonus metas apsilankyti – keliautojų atsiliepimai apie Riminį rodo, jog tuo metu būna mažiau žmonių ir vyrauja mažesnės kainos.

Italija ir jos maistas tikrai pakerės kiekvieną – žemiau pateikiami tradiciniai patiekalai, kurių privalote paragauti viešėdami Riminyje:

 • Piadina – plokščia duona, gaminama iš miltų, vandens ir kiaulės taukų. Į duoną dedami įvairūs ingredientai, pavyzdžiui, sūris, vytinta mėsa ir daržovės.
 • Tagliatelle alla Riminese – patiekalas iš šviežių makaronų, paprastai patiekiamas su mėsos padažu, pagamintu iš maltos jautienos ir pomidorų.
 • Brodetto – žuvies troškinys, gaminamas iš įvairių vietinių jūros gėrybių, tokių, kaip krevetės, kalmarai ir midijos, virtos pomidorų sultinyje.
 • Cappelletti in brodo – maži makaronų koldūnai su mėsos įdaru, patiekiami skaidriame sultinyje.
 • Passatelli – makaronai, gaminami iš džiūvėsėlių, kiaušinių ir parmezano sūrio, paprastai patiekiami mėsos sultinyje.
 • Fritto misto – keptų jūros gėrybių ir daržovių, pavyzdžiui, kalmarų, krevečių ir cukinijų, lėkštė.

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai